AEG ProSteam LTX7E372C - krátka recenzia

31. októbra 2020 0
AEG ProSteam LTX7E372C
 • Energetická trieda: A+++
 • Príkon: 2200 W
 • Počet programov: 10
 • Motor: invertorový
 • Objem bubna: 42 l
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Práčky
486,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

AEG ProSteam LTX7E372C je voľne stojaca pračka, ktorá ponúka objme pre 7 kg bielizne. Pračka ponúka prehľadný displej, funkciu Soft Opening, technológiu ProSteam - dokončenie prania pridaním pary, ProSEnse - odváži množstvo bielizne a prispôsobí program a funkciu SoftPlus, ktorá dostane aviváž do každého vlákna vašej bielizne.

Práčka je vybavená invertorovým motorom, ktorý je zárukou tichého chodu a dlhej životnosti a je zaradená do energetickej triedy A+++, počet otáčok je 1300 za  minútu. Udaná hlučnosť pri odstreďovaní je 78 dB, čo je veľa, treba počítať s tým, že práčka bude hlučnejšia.

Výhody

 • tichý chod
 • rýchly program
 • prehľadný displej
 • overená značka

Nevýhody

 • hlučnejšia pri odstreďovaní

Záver recenzie: Spoľahlivá pračka obľúbenej značky s dostatočne veľkým objemom bubna.

Čo o AEG ProSteam LTX7E372C píše eshop

Práčka s vyváženou a rozumnou ponukou pracích programov vyniká jednoduchou obsluhou, prehľadným displejom, tichým chodom a praktickým otváraním veka SoftOpening, Rovnako ľahko otvoríte aj dvierka bubna práčky, takže vkladanie i vyberanie bielizne bude nanajvýš pohodlné. Samozrejmosťou je tiež niekoľko sofistikovaných technológií. ProSteam umožňuje dokončenie prania s prídavkom pary, čím predídete pokrčeniu oblečenia. ProSense dokáže odvážiť hmotnosť bielizne vloženej do bubna práčky, čomu následne prispôsobí program i čas potrebný na jej dokonalé vypratie. Popritom zohľadňuje čo najnižšiu spotrebu vody a elektrickej energie. Počas prania ochraňuje farby tkanín. Vďaka funkcii SoftPlus sa aviváž dostane do každého vlákna oblečenia. Výsledkom bude mäkšia a na dotyk príjemnejšia bielizeň.

Technológia ProSteam

Tento sofistikovaný systém umožňuje doprať bielizeň s pridaním pary, čím sa eliminuje jej pokrčenie. Takisto máte možnosť využiť samostatný parný program, ktorý oblečenie dokonale osvieži.

Technológia ProSense

Práčka vďaka tomuto mechanizmu automaticky odváži množstvo bielizne vloženej do bubna a následne prispôsobí prací program i minimálny čas potrebný na dosiahnutie bezchybne čistého výsledku. Popritom zohľadňuje čo najnižšiu spotrebu vody a elektrickej energie. Počas prania spotrebič chráni farby odevov a eliminuje ich pokrčenie.

Funkcia SoftPlus

Aviváž spoľahlivo prenikne do každého vlákna vášho oblečenia, v dôsledku čoho sa stane mäkším, jemnejším a na dotyk príjemnejším. Tkanina zároveň zostane chránená a odevy budú dlhšie vyzerať ako nové.

Otváranie SoftOpening

Špeciálne veko práčky, ktoré otvoríte pomocou tlačidla a jednoduchý mechanizmus otvárania dverí bubna zaistia pohodlné, bezpečné a ľahké vkladanie i vyberanie bielizne.

Invertný motor

Invertný motor, ktorý pracuje bez kief, je mimoriadne tichý, spoľahlivý aj pri praní na nízkych teplotách a v neposlednom rade vyniká nadštandardne dlhou životnosťou.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniepračka s horným plnením, Voľne stojaca práčka
VýrobcaAEG
Spôsob plneniahorné
Spôsob umiestneniavoľne stojace
Maximálna náplň práčky7 kg
Hlučnosť pri praní49 dB
Počet otáčok1300 ot./min
Hlučnosť pri odstreďovaní78 dB
Časová predvolba max.20 h
Hmotnosť63 kg
Farbabiela
Vstavanánie
Počet programov10
Minipračkynie
Motorinvertorový
Energetické údaje
Energetická triedaA+++
Príkon2200 W
Spotreba el. energie cca.157 kWh
Regulácia spotreby vodyáno
Spotreba vody48 l
Rozmery
Šírka40 cm
Hĺbka60 cm
Výška89 cm
Objem bubnu42 l
Dĺžka kábla1.61 m
Triedy
Účinnosť pracieho výkonuA
Účinnosti odstreďovaniaB
Funkcie a ovládanie
Sušičkanie
Odložený štartáno
6 Motionnie
Displejáno
Detská poistkaáno
Aqua Stopáno
Parné pranieáno

Vývoj ceny AEG ProSteam LTX7E372C


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.