Audio Technica AT-LP120-USB - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Audio Technica AT-LP120-USB
 • Náhon: priamy
 • Ovládanie: manuálne
 • Digitalizácia: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Gramofóny
262,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Audio Technica AT-LP120-USB je stereo gramofón s priamym náhonom a výborne vyváženým ramienkom. Je zárukou vysokej kvality zvukového výstupu. Jeho prednosťou je okrem toho aj možnosť prepojenia s PC pomocou USB, takže máte aj možnosť digitalizácie skladieb. Gramofón poskytuje možnosť regulácie otáčok na všetky tri možnosti.

Súčasťou gramofónu je aj integrovaný predzosilňovač, ktorý sa postará o možnosti prepojenia s ďalšími zvukovými komponentmi. Ide o gramofón s vyššou hmotnosťou, a tak je veľmi odolný voči vibráciám a otrasom. Ovládanie je manuálne, a tak je vhodný skôr pre skúsenejších používateľov. Kvalita zvuku je nadpriemerná.

 

Výhody

 • možnosť digitalizácie
 • masívna konštrukcia
 • kvalita zvuku

Nevýhody

 • manuálne ovládanie

Záver recenzie: Gramofón s masívnejšou konštrukciou a výbornou kvalitou zvuku je vhodnou voľbou pre náročnejších poslucháčov s vycibreným sluchom.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
262,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Audio Technica AT-LP120-USB píše eshop

 • Kazetový prehrávač: nie
 • Podpora ID3 tagov: nie
 • USB konektor: Áno (iba na prepojenie s PC)

Popis produktu Audio-Technica AT-LP120USBHC

Audio-Technica AT-LP120USBHC: 
Profesionálny stereo gramofón obsahujúci motor s priamym pohonom, s vysokým krútiacim momentom, nastavením rýchlosti a USB výstupom pre priame pripojenie k počítaču. Je vybavený hliníkovým tanierom s priľnavým povrchom, elektronickou brzdou, vyváženým ramenom, obojsmerným chodom, alebo indikátorom rýchlosti.

Ďalšie informácie

Gramofón má zabudovaný prepínateľný predzosilňovač, analógovo digitálny/digitálne analógový prevodník s rozlíšením 16bit a samplovacou frekvenciou 44,1/48kHz. Ďalej obsahuje USB rozhranie, pomocou ktorého môžete zariadenie jednoducho prepojiť s počítačom a pomocou programu Audacity získať digitálnu podobu vašich platní. Rovnako disponuje možnosťou zmeny rýchlosti prehrávania, kde si môžete vybrať z 33 1/3, 45, alebo 78 otáčok za minútu. Súčasťou balenia je prenoska AT95E, napájací kábel a USB kábel. Gramofón je kompatibilný s PC, alebo Mac.

Parametre produktu

Konektory, rozhrania, pripojiteľnosť

USB konektor:Áno (iba na prepojenie s PC)

Všeobecné parametre

Rozmery:450.0 mm x 352.0 mm x 157.0 mm mm
Hmotnosť:10.7 kg

Gramofón

Počet otáčok za minútu (rpm):78

Vývoj ceny Audio Technica AT-LP120-USB


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.