Auna Linie 501 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Auna Linie 501
  • Počet reproduktorov: 5+1
  • Výkon: max. 120W
  • Rozmery: 42,5 x 15 x 24,5cm
  • Hmotnosť: 4,6 kg
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Domáce kiná
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Systém Auna Linie 501 sa skladá z centrálneho reproduktora, aktívneho subwooferu a dvoch predných a dvoch zadných reproduktorov. Sada 5.1 s výkonom RMS 600 W vám poskytne harmonický zvukový zážitok. Zariadenie je vybavené vstupnými konektormi pre zosilňovač, DVD prehrávač alebo iné HiFi zariadenie.

Na prvý pohľad zaujme netradičný biely dizajn s pozlátenými kontaktmi a odnímateľným krytom reproduktorov, na druhý pohľad to môže byť cena, ktorá je veľmi dostupná.

Výhody

  • zaujímavý biely dizajn
  • priateľská cena
  • dobrý pomer cena/výkon

Nevýhody

  • kvalita zvuku zodpovedá cenovej kategórii

Záver recenzie: Domáce kino, ktoré vo svojej kategórii plní čo sľubuje.

Čo o Auna Linie 501 píše eshop

Zvukovo silný 5.1 systém domáceho kina s RMS výkonom 600 W - pozostáva z dvoch predných a zadných reproduktorov, centrálneho reproduktora a aktívneho subwoofera.

Čierne prevedenie, pozlátené kontakty a odnímateľná mriežka reproduktorových krytov.

Vyskúšajte nový rad - na základe osvedčených vežových reproduktorov auna Linie 500 nasleduje ďalší vývoj v podobe systému domáceho kina pre premietanie medzi vlastnými štyrmi stenami.

Skladá sa z dvoch veľkých vežových reproduktorov, dvoch kompaktných regálových reproduktorov, centrálneho reproduktora a aktívneho frontfire subwoofera s basreflexovou konštrukciou. 5.1 sada je ideálne vybavená pre reálne, zvukovo harmonické zobrazenie hudobných a filmových zážitkov.

S aktívnym auna subwooferom obsahuje reproduktorové kombo centrálne distribučné médium pre prenos zvuku do reproduktorov. Reproduktorové svorky auna reproduktorov domáceho kina sú pozlátené a tým zabezpečujú reprodukciu zvuku bez strát a rušenia.

Pre pripojenie zosilňovača, DVD prehrávača alebo iného HiFi zariadenia z existujúcich zostáv k subwooferu sú k dispozícii cinch vstupné konektory.

Celkový RMS výkon 600 W prináša plnú pozornosť aj pre HiFi použitie.

Vizuálne je divákovi poskytnutý ucelený celkový obraz skladajúci sa z reproduktorových skríň s čiernou povrchovou úpravou a s čiernymi reproduktorovými ochrannými krytmi, ktoré môžu byť v prípade potreby odstránené, aby bol umožnený priamy pohľad na zabudované komponenty.

V oboch prípadoch sprostredkúva 5.1 systém domáceho kina auna Linie-501 najvyššiu kvalitu a skrášľuje prostredie vďaka svojmu elegantnému vzhľadu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaAuna

Vývoj ceny Auna Linie 501


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.