Barenbrug universal - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
BARENBRUG Barenbrug universal 15 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Trávnik
118,36 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

  • trávniková zmes určená pre bežné parkové úpravy, znáša i mierne zaťaženie a je stredne náročná na údržbu
  • zloženie zmesi: Mätonoh trváci (odroda Blazer 4), 30%, Lipnica lúčna (Baron) 10%, Kostrava červená (Barustic) 10%, Kostrava červená (Barjessica) 50%
  • výsevná dávka je 25 – 30 g na m² / 15 kg balenie tak máte na 500-600 m²
  • výrobcom je top osivárska spoločnosť BARENBRUG z Holandska

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
118,36 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Barenbrug universal píše eshop

Charakteristika produktuUrčená pre bežné parkové úpravy, znáša i mierne zaťaženie, stredne náročná na údržbu. Osiva BARENBRUG doporučujeme našim zákazníkom na základe vlastných skúseností. Holandská spoločnosť BARENBRUG s viac ako storočnou tradíciu patrí k svetovým lídrom v oblasti produkcie trávnych osív. Dokonalý systém šľachtenia, kontroly a pestovania je zárukou špičkovej kvality predávaných trávnych zmesí.Tráva od firmy BARENBRUG zdobí najznámejšie futbalové a golfové ihriská na celom svete (Manchester United, AC Miláno, Ajax Amsterdam a i.).BARENBRUG bol výhradným dodávateľom trávneho osiva pre futbalové majstrovstvá sveta v Nemecku v roku 2006.Výsevná dávka25 - 30 g / m2Výška kosenia25 - 30 mmZloženie zmesiDruh: Mätonoh trváci (angl.) / Odroda: Blazer 4 / Pomer (%) 30Druh: Lipnica lúčna / Odroda: Baron / Pomer (%) 10Druh: Kostrava červená / Odroda: Barustic / Pomer (%) 10Druh: Kostrava červená / Odroda: Barjessica / Pomer (%) 50Založenie trávnikaPríprava pôdy: Plochu určenú na zatrávnenie doporučujeme zrýľovať do hĺbky 35 cm a zbaviť buriny, smetí a kameňov. Porvrch pôdy urovnáme hrabľami a mierne uvalcujeme. Ak máme dostatok času, počkáme niekoľko týždňov a priebežne odstraňujeme vzídené buriny. Dva týždne pred sejbou aplikujeme hnojivo, čím podporíme rýchlejší rast.Sejba: Pri dosiahnutí 15 oC denných teplôt prevedieme výsev. Najvhodnejšia doba výsevu je skorá jar a neskoré leto, kedy sú optimálne podmienky na zakorenenie. Výsev prevedieme do vlhkej pôdy za bezvetria krížom. Na 1 m2 potrebujeme 20 až 30 g osiva. Po sejbe hrabľami premiešame osivo so zemou a zavalcujeme. Plochu ak nie sú zrážky pravidelne jemne polievame, aby bola pôda stále vlhká.Ošetrenie:a údržba trávnika: Trávnik prvý raz skosíme pri výške 10 cm za suchého počasia na výšku asi 4cm. Následne trávnik pravidelne kosíme na výšku cca 3 - 4 cm, s cieľom zahustiť porast a likvidovať vzídené buriny. Po uplynutí 4-6 týždňov aplikujeme na 100 m2 3-5 kg dusikatého hnojiva. Počas vegetácie doporučujeme porast pravidelne prihnojovať.

Vývoj ceny Barenbrug universal


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.