Beko DIN 28422 - krátka recenzia

25. januára 2021 0
BEKO DIN 28422
  • typ: vstavaná
  • počet súprav: 14
  • počet programov: 8
  • spotreba vody. 9,5 l
  • hlučnosť: 44 dB
  • energetická trieda: A++
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Umývačky riadu
489,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Drahší model umývačiek Beko DIN 28422 svojimi 8 programami a 6 teplotami vody zvládne umyť 14 súprav riadu. Spotrebuje pri tom 9,5 litrov vody. Disponuje všetkými programami, na ktoré sme u umývačiek Beko zvyknutí plus ponúka funkciu Fast PLus , pomocou ktorej máte možnosť skrátiť programy. Umývačku poháňa invertorový motor ProSmart, na ktorý dáva výrobca 10 ročnú záruku. Myčka má aj špeciálny program  samočistenia InnerClean a je vybavená prídavným ramenom Aqua Intense  pre dokonalé výsledky, ako aj funkciou extra sušenia Steam Gloss.

Výhody

  • 10 ročná záruka na motor
  • možnosť skrátiť programy

Nevýhody

  • nepresný a nedostatočný návod

Záver recenzie: Drahší model, ktorý ponúka do plusu funkciu možnosti skrátenia programov.

Čo o Beko DIN 28422 píše eshop

Vstavaná umývačka riadu, je zaradená do energetickej triedy A++ s Aquaintense ramenom pre intenzívne umývanie a samonamontovacími pántami dverí. Ovládací LCD panel je umiestnený zhora. Umývačka s kapacitou 14 súprav riadu s hlučnosťou 44 dB. Disponuje ochranou proti úniku vody WaterSafe+ a detskou poistkou.

Umývačka je vybavená funkciou odloženého štartu, polovičnej náplne, skráteného programu, extra sušenía Stream Gloss a prídavným ramenom pre dokonalé umytie Aqua Intese.

Je vybavená inverotorvým motorom. Stredný kôš Acrobat je výškovo nastaviteľný do 3 polôh a príborová priehradka so šírkou cez celú umývačku je flexibilne nastaviteľná do 5 polôh. Sveteľná signalizácia s premietaním na podlahu pre prehľad o stave prevádzky umývačky. Šírka 60 cm.

Optimálna pre šetrné umývanie

Praktická spredu ovládaná vstavaná umývačka riadu Beko DIN 28422 bude vašim každodenným pomocníkom v kuchyni. Riady budú dokonale umyté vďaka prídavnému umývaciemu ramenu AquaIntense. Umývačka je zaradená do energetickej triedy A++, čím je dosiahnutá vysoká energetická úspornosť. Je vybavená Invertorovým motorom ProSmart s nízkou hlučnosťou 44 dB s dlhou životnosťou.

Nastaviteľné koše

Stredný kôš je vybavený výškovým nastavením Acrobat s prispôsobiteľným rozložením do 3 polôh a tiež príborovou priehradkou so šírkou cez celú umývačku, ktorá je flexibilná a môžete ju nastaviť do 5 polôh. Skutočne jednoduchý systém nastavenia košov v troch úrovniach, aby sa zmestili aj tie najväčie hrnce a misy.

ProSmart Invertorový motor
Pre zachovanie tichej a úspornej domácnosti je umývačka vybavená ProSmart invertorovým motorom. Je tou najlepšou voľbou pre vašu umývačku. Jeho spotreba elektriny je nižšia a pritom si zachováva dlhú životnosť. Hlučnosť vďaka inverotorvému motoru je len 44 dB.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieVstavaná umývačka riadu
VýrobcaBeko
Spôsob umiestneniavstavané
Hlučnosť44 db
Počet programov8
Účinnosť umývaniaA
Spotreba vody9.5 l
Displejáno
Počet súprav riadu14
Rozmery
Šírka60 cm
Výška82 cm
Hĺbka57 cm
Hmotnosť43 kg
Energetické údaje
Energetická triedaA++
Spotreba el. energie0.93 kWh
Účinnosť sušeniaA
Funkcie
Aqua Stopáno
Počet teplôt6
Zásuvka na príboryáno
Odložený štartáno

Vývoj ceny Beko DIN 28422


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.