Beko DIN 28423 - krátka recenzia

22. februára 2021 0
Beko DIN 28423
 • typ: vstavaná
 • počet súprav: 14
 • počet programov: 7
 • spotreba vody. 9,5 l
 • hlučnosť: 44 dB
 • energetická trieda: A++
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Umývačky riadu
379,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Vstavaná umývačka riadu Beko DIN 28423, ktorá umyje až 14 súprav riadu a to pri spotrebe 9,5 litra vody. Okrem bežných funkcií a programov, medzi ktoré patria aj inteligentné senzory na vyhodnotenie úrovne znečistenia alebo funkcia AquaStop, je vybavená aj špeciálnym systémom SteamGloss, ktorý je zárukou efektívnejšieho sušenia a o 30% vyššieho lesku a prídavným rotačným ramenom AquaIntense, ktoré zas zaistí 5x vyššiu účinnosť aj pri silne znečistenom riade. Ochrana skla GlassShield šetrí vaše sklo a porcelán a okrem toho myčka disponuje aj antibaketriálnym tesnením.

Výhody

 • mnoho praktických funkcií
 • tichý chod
 • variabilnosť košíkov

Nevýhody

 • ako u myčiek Beko takmer vždy - nezrozumiteľný návod

Záver recenzie: Myčka s veľkým objemom a vynikajúcim výkonom.

Čítať viac...

Beko DIN 28423 - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
379,00 € Do obchodu Heureka.sk
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
387,00 € Do obchodu AndreaShop.sk

Čo o Beko DIN 28423 píše eshop

Vstavaná umývačka s kapacitou 14 sad riadu. Má inteligentné senzory, pomocou ktorých sama dokáže vybrať optimálnu kombináciu nastavenia teploty, množstva vody i dĺžky umývania pre ideálny výsledok. Má ochrannú funkciu WaterSafe+, takže pokiaľ by došlo k úniku vody, dokáže zablokovať prívod ďalšej. Proti šíreniu baktérií chráni špeciálne antibakteriálne tesnenie. Maximálnu životnosť, čo najvyšší umývací výkon, minimálnu spotrebu elektriky a nízku hlučnosť zaisťuje invertorový motor. Pre prípad obzvlášť špinavých tanierov, panvíc a hrncov má špeciálne prídavné umývacie rameno AquaIntense, ktoré za pomoci rotačnej trysky dokáže umyť i poriadne zažranú špinu.

Inteligentné senzory pre jednoduchšie použitie

Umývačka šetrí čas. Za pomoci inteligentných senzorov si totiž sama dokáže určiť, akú kombináciu množstva vody, dĺžky umývania a nastavenia teploty má zvoliť pre optimálne umytie riadu vzhľadom k aktuálnemu znečisteniu. Vám iba stačí vybrať automatický program a môžete sa venovať svojim koníčkom.

Ešte efektívnejšie sušenie

Až o 30 % viac lesku zaisťuje systém SteamGloss. Jedná sa o systém parného umývania, ktorý dokáže zaistiť, aby bol váš riad ešte suchší a lesklejší.

Prídavné umývacie rameno pre ešte intenzívnejšie umývanie

Špeciálne prídavné umývacie rameno AquaIntense má rotačnú trysku, vďaka ktorej dokáže umyť i silno znečistené taniere, panvice či hrnce a môže sa pochváliť 5x vyššou účinnosťou než bežný intenzívny program Intensive 70.

Umývačka, ktorý vás nevytopí

Bezpečnosť je dôležitá, preto má umývačka systém ochrany WaterSafe+, ktorý dokáže zastaviť prívod vody, v prípade, že by začala tiecť. Zároveň sa môže pochváliť i funkciou AquaStop, vďaka ktorej sama zastaví prívod vody z kohútika do prívodnej hadice v prípade, že by praskla.

Program pre polovičnú náplň

Pre prípad, že nemáte plnú celú umývačku, sa ponúka program polovičná náplň. Ten umožňuje čiastočné naplnenie horného i dolného koša pri zachovaní optimálnych výsledkov.

Ďalšie vychytávky

Systém Acrobat umožní meniť výšku horného koša umývačky, a to i v prípade, že by bol kôš plný. Ochrana skla GlassShield bráni poškriabaniu skla v priebehu umývania. Proti baktériám ochráni špeciálne antibakteriálne tesnenie. Pre prípad, že potrebujete umyť rôzne zašpinený riad, poslúži program Active Wash. Ten pracuje na báze rozdielneho tlaku vody v hornom a dolnom koši, vďaka čomu si dokáže poradiť s veľmi znečisteným riadom v spodnej časti i krehkým riadom v hornom koši.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieVstavaná umývačka riadu
VýrobcaBeko
Spôsob umiestneniavstavané
Hlučnosť44 db
Počet programov8
Účinnosť umývaniaA
Spotreba vody9.5 l
Farbabiela
Displejáno
Farba ovládacieho panelačierna
Počet súprav riadu14
Rozmery
Šírka60 cm
Výška82 cm
Hĺbka55 cm
Energetické údaje
Energetická triedaA++
Ročná spotreba el. energie cca.237 kWh
Účinnosť sušeniaA
Funkcie
Aqua Stopáno
Auto programáno
Intenzívny programáno
FuzzyLogicáno
Detská poistkaáno
Zásuvka na príboryáno
Odložený štartáno

Vývoj ceny Beko DIN 28423


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.