Beko RFNE 270E23W - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Beko RFNE 270E23W
 • Typ: Voľne stojaca zásuvková mraznička
 • Objem: 214 l
 • Akumulačná doba: 18 hodín
 • Hlučnosť: 43 db
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mrazničky
489,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Aj ďalšia mraznička, ktorá sa dostala do porovnania najlepších modelov na trhu, je značky Beko. Tento model ponúka kapacitu až 214 litrov, no najmä veľmi slušný mraziaci výkon 16 kg potravín za 24 hodín. Aby to nebolo málo, akumulačná doba mrazničky je až 18 hodín.

Mraznička ponúka veľmi dobrý pomer vonkajších rozmerov a vnútorného priestoru, k dispozícii je až 6 zásuviek. Pre jednoduchšiu údržbu disponuje technológiou No frost aj antibakteriálnym tesnením. Špeciálne navrhnutý ventilátor pomáha k mrazeniu potravín až o 10 % rýchlejšie. Veľkým plusom je aj režim Eco, ktorý šetrí dlhodobo náklady na energie.

Výhody

 • dobrý pomer ceny, objemu a funkcií mrazničky
 • technológia No frost pre oveľa jednoduchšiu údržbu
 • dostatočne prehľadné uloženie potravín v 6 zásuvkách
 • špeciálny ventilátor FastFreeze pre rýchlejšie mrazenie potravín

Nevýhody

 • vyššia hlučnosť vzhľadom na objem mrazničky
 • vyššia spotreba, len energetická trieda A+

Záver recenzie: Cenovo dostupná chladnička s mrazničkou s kompaktnými rozmermi

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
489,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Beko RFNE 270E23W píše eshop

Mraznička skriňová BEKO RFNE 270 E23W

Skriňová mraznička BEKO RFNE 270 E23W zaradená v energetickej triede A+, pričom jej ročná energetická spotreba je 282kWh. Mraznička disponuje celkovým objemom 214 litrov. Technológia NoFrost zabraňuje tvorbe ľadu, takže mrazničku netreba odmrazovať. Dizajn mrazničky je v bielom prevedení s nerezovým madlom.

Vnútorný priestor

Vnútorný priestor mrazničky má čistý objem 214 l. Disponuje 6 zásuvkami.  Zásuvky na mrazenie potravín sú transparentné.

Kvalitný mraziaci výkon

Doprajte svojim potravinám kvalitnú mrazničku, ktorá zachová ich kvalitu a trvácnosť. Skriňová mraznička disponuje prekvapivým mraziacim výkonom. Za 24 hodín dokáže dokonale zamraziť až 16 kg potravín. Okrem toho je veľmi odolná voči výpadku elektrického prúdu. V takom prípade vydrží zachovať nízku teplotu a to po dobu 18 hodín. To zaručí, že Vaše potraviny budú v bezpečí pred pokazením a naďalej si zachovajú svoju kvalitu a čerstvosť.

Antibakteriálne tesnenie

Výhodou, ktorú zaručene oceníte je antibakteriálne upravené tesnenie. Špeciálna vrstva tesnenia tak bráni vzniku baktérií a zároveň chráni tesnenie pred jeho zvlnením a teda nedostatočnému tesneniu dverí.

Technológia NoFrost

Už nikdy viac sa nemusíte zaoberať ručným odmrazovaním. Vďaka technológii NoFrost sa v mrazničke nevytvára ľad ani námraza, čo sa tiež podpisuje na nižšej energetickej spotrebe, ale tiež je zaručená dlhšia životnosť chladiaceho systému a úspora prevádzkových nákladov. Technológia NoFrost sa tiež stará o správnu teplotu pre skladovanie potravín.

Vzhľad mrazničky

Mraznička BEKO je v klasickom bielom prevedení. Aj jej rozmery, výška x šírka x hĺbka, 151,8cm x 59,5cm x 60cm, zabezpečujú dostatočný priestor pre uskladnenie potravín. Pre pohodlné otváranie je na dvierkach umiestnené výrazné madlo. Na dvierkach je tiež umiestnený elektronický displej pre možnosť presného nastavenia teploty.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBeko
Farbabiele
Typ mrazničkyvoľne postavené
Konštrukcia mrazničkyzásuvkové
Mraziaci výkon16 kg/24h
Klimatická triedaT
Hlučnosť43 dB
Hmotnosť65 kg
Energetické údaje
Energetická triedaA+
Spotreba energie0.77 kWh/24h
Akumulačná doba18 h
Rozmery
Objem mrazničky214 l
Hĺbka65 cm
Šírka60 cm
Výška152 cm

Vývoj ceny Beko RFNE 270E23W


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.