Bialetti Moka Timer, 3 šálky - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
Bialetti Moka Timer 3
 • Typ: Moka kávovar s vlastným zdrojom ohrevu
 • Typ ohrevu: elektrický
 • Materiál: hliník
 • Objem: 3 šálky
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Moka koťogo kávovary
95,03 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Bialetti Moka Timer 3 je elektrická moka kanvica určená na univerzálne použitie bez potreby mať po ruke sporák alebo varnú dosku. Ide totiž o kávovar s vlastným zdrojom ohrevu a prívodným káblom, takže ho môžete použiť aj na chate či na cestách.

Kávovar má kvalitné spracovanie, stabilnú základňu s možnosťou nastavenia časovača pre prípravu kávy na presnú dobu a veľkú plastovú rúčku, ktorá je plne tepelne odizolovaná. Telo tejto koťogo kanvice je z hliníka a udržiava kávu teplú až po dobu 20 minút od uvarenia. Veľkým plusom je aj elegantný a uhladený dizajn.

Výhody

 • možnosť použitia kdekoľvek, kde je elektrická zásuvka
 • integrovaný časovač pre presnú prípravu kávy
 • dobrá izolácia a udržanie teploty 20 minút po dovarení
 • automatický aj manuálny režim varenia kávy

Nevýhody

 • vysoká cena, ale aj vysoká kvalita
 • prívodný elektrický kábel by mohol byť dlhší

Záver recenzie: Jednoduchá a pohodlná príprava talianskeho espressa za pár minút

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
95,03 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bialetti Moka Timer, 3 šálky píše eshop

Vychutnajte si svoju kávu aj na dovolenke! Elektrický moka kávovar Moka Timer 3 od prestížneho talianskeho výrobcu Bialetti je určený na prípravu 3 porcií espressa. Vďaka základni je možné kávovar zapojiť do 220V elekrickej siete. Preto nie je vhodný na plynové, sklokeramické či indukčné dosky. Tento kávovar sa Vám bude hodiť predovšetkým na dovolenky či na pobyt na chate. Svoju obľúbenú kávu si odteraz môžete vychutnať takmer všade! Kávovar Vám pripraví espresso do 5-6 minút a automaticky sa po uvarení kávy sám vypne. Dokáže uchovať teplú kávu približne 25 minút po jej príprave. Určite Vás nadchne, že kávovar má zabudovaný časovač, takže si prípravu kávy môžete pohodlne nastaviť napríklad na ráno a prebúdzať sa do intenzívnej vône kávy. Navyše po každom uvarení kávy budete upozornení zvukovým signálom. Prebúdzanie nebolo ešte nikdy tak príjemné! Moka kávovar sa vyznačuje moderným zaobleným dizajnom, ktorý lahodí oku. Je vyrobený z hliníka. Rukoväť a vrchný držiak sú z teplovzdorného plastu a majú ergonomický tvar, ktorý zaručí ľahké zaobchádzanie. Kávovar je možné vybrať z elektrického podstavca a kávičku si pohodlne nalievať. Každý moka kávovar je určený na prípravu istého počtu porcií a pomer voda:káva (veľkosť nádoby na vodu a veľkosť sitka na kávu) je definitívne určený a má sa dodržiavať. Na každom kávovare je napísané, na koľko porcií je určený. Veľkosť porcie je cca 0,5 dcl. Ak chceme väčšiu porciu, musíme zvoliť kávovar pre viac porcií, t.j. s väčším objemom vody, no musíme dať aj viac kávy. Ak by nebolo sitko plné kávy, kávovar nebude pracovať správne a výsledná káva bude nekvalitná. O výrobcovi moka kávovaru Moka Timer 3 V roku 1933 Bialetti predstavil svetu svoj jedinečný vynález, legendárny Moka Express kávovar, ktorý priniesol revolúciu do spôsobu prípravy talianskeho espressa. V súčasnosti Bialetti Moka oslavuje viac ako 80 rokov klasického elegantného dizajnu a jednoduchého technologického postupu. Kávovar sa stal ikonou a má milióny prívržencov po celom svete užívajúcich si veľkolepú chuť talianskej kávy. Moka kávovary vedia pripraviť silné a autentické espresso za pár minút. Hliníkové kanvičky majú originálny osemuholníkový tvar kvôli rovnomernému šíreniu tepla, čím výrazne umocňujú arómu každej Vašej kávy.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBialetti

Vývoj ceny Bialetti Moka Timer, 3 šálky


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.