Bosch GMS 120 Professional 0.601.081.000 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Bosch GMS 120 Professional 0.601.081.000
 • detekcia materiálov a hĺbka: oceľ (120 mm), meď (80 mm), vedenie pod napätím (50 mm), nosné drevené konštrukcie (38 mm)
 • hmotnosť: 0,27 kg
 • kalibrácia: automatická
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Detektory kovu
77,40 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Bosch GMS 120 Professional je detektor, ktorý je podľa množstva pozitívnych reakcií a recenzií medzi domácimi majstrami naozaj veľmi populárny. Dokáže totiž okrem iného v stene lokalizovať rôzne materiály až do maximálnej hĺbky 12 cm (konkrétna hodnota pre oceľové prvky).

V porovnaní s lacnejšími konkurenčnými modelmi dokáže okrem ocele, neželezných kovov, či vedenia pod napätím detekovať aj drevené konštrukcie. Ďalej je to lepšia viditeľnosť výsledkov vďaka osvetlenému displeju, disponuje tiež otvorom na označovanie so svietiacim LED prstencom a má celkom tri režimy detekcie pre rôzne druhy použitia: režim pre suché stavby, režim pre kov, režim pre vedenia pod napätím.

Výhody

 • univerzálny detektor
 • spoľahlivosť - presné meranie
 • prehľadné ovládanie
 • tri režimy detekcie
 • automatická zoom stupnica
 • overená značka (Bosch profi modré náradie)

Nevýhody

 • dlhšie mu trvá kým sa vypne
 • relatívne vyššia cena

Záver recenzie: Domáci detektor kovu, káblov i nosnej drevenej konštrukcie v jednom s profi parametrami.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
77,40 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bosch GMS 120 Professional 0.601.081.000 píše eshop

Plánujete rekonštrukciu? Spoľahnite sa na kvalitný prístroj na detegovanie objektov. Tento multidetektor dokáže lokalizovať aj objekty nachádzajúce sa v hĺbke až do 12 cm z rôznych materiálov, ako sú kovy, nosné drevené konštrukcie a vedenie pod napätím. O intuitívne a dôsledné vyhľadanie sa postará aj osvetlený displej, vyznačovací otvor s trojfarebným LED indikátorom a automatická kalibrácia, ktorá zabráni aplikačným chybám. Zásluhou zvýšenej odolnosti voči prachu a vode si prístroj poradí aj v náročnejších podmienkach. Pred zbytočným vybitím batérie ho chráni automatické vypnutie v prípade nečinnosti.

Nadovšetko spoľahlivý

Lokalizujte objekty pomocou profesionálneho prístroja z dielne Bosch, ktorý vás presvedčí svojou spoľahlivosťou a intuitívnym ovládaním. Stavebné alebo rekonštrukčné práce teraz zvládnete bez akýchkoľvek problémov.

Nepozná žiadne prekážky

Multidetektor dokáže lokalizovať kovy, nosné drevené konštrukcie či vedenie pod napätím. Poradí si tiež s detegovaním hlboko položených objektov ležiacich až 12 cm (v prípade ocele), resp. 8 cm (pri medi) pod povrchom.

Multifunkčný pomocník

Či už potrebujete lokalizovať kovy a káble v rôznych typoch múrov alebo drevené konštrukcie v sadrokartónových stenách, multidetektor GMS 120 Professional vás nesklame. Poslúži vám aj na zisťovanie objektov v stenách pred vŕtaním.

Intuitívne ovládanie

Pri práci s týmto prístrojom môžete počítať s maximálnou dôslednosťou. Pred každým použitím totiž vykoná automatickú kalibráciu, ktorá zabráni aplikačným chybám. Obsluhu zariadenia uľahčuje i vyznačovací otvor s LED diódou a osvetlený displej.

Vodný aj do náročných podmienok

Podmienky na stavbe nebývajú najpriaznivejšie. Tento model však vyniká zvýšenou odolnosťou voči prachu a striekajúcej vode (certifikát IP54). Po piatich minútach nečinnosti sa navyše automaticky vypne, čím predlžuje životnosť batérie.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieDetektor kovov
VýrobcaBosch
Hmotnosť0.27 kg
Typ detektorukovov

Vývoj ceny Bosch GMS 120 Professional 0.601.081.000


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.