Bosch ISIO3 0.600.833.102 - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Bosch ISIO3 0.600.833.102
  • Výdrž batérie: 50 minút
  • Dĺžka nabíjania: 3,5 hodiny
  • Hmotnosť: 0,55 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nožnice na trávu
62,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Aku nožnice na trávu a kríky Bosch ISIO3 sú multifunkčné a vybavenú nadstavcami "Multi-Click". Tie sa jednoducho vymieňajú vďaka systému SDS. S hmotnosťou 550 gramov sú ľahké a tiež kompaktné, takže sa vám s nimi bude pohodlne pracovať. Akumulátor je lítium-iónový, takže je doba nabíjania krátka a nemusíte sa obávať ani samovoľného vybíjania. Na jedno nabitie dokážu tieto nožnice na trávu pracovať až 50 minút. Praktický je indikátor štvorstupňový indikátor nabitia.

Oceňujeme aj antiblokovací systém, vďaka ktorému sa vyhnete zablokovaniu nožníc, a tak bude vaša práca pokojná a bez prerušovania. Ako sme už spomenuli, s týmito nožnicami môžete strihať nielen trávu, ale tiež kríky. Čepeľ určená na ich strihanie má 12 centimetrov, čo je vyhovujúci rozmer.

Výhody

  • možnosť strihania kríkov
  • rýchle nabitie
  • ľahká manipulácia

Nevýhody

  • nemá

Záver recenzie: Ľahké nožnice na trávu a kríky, ktoré si môžete zadovážiť za celkom prijateľnú cenu. Kvalita, do ktorej sa oplatí investovať.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
62,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bosch ISIO3 0.600.833.102 píše eshop

Aku nožnice majú ergonomický kompaktný design, ktorý ich predurčuje k pohodlnému použitiu bez zbytočnej únavy. Majú rad nástavcov Multi-Click, ktoré umožňujú maximálne všestranné použitie. Zablokovaniu nožníc bráni špeciálny antiblokovací systém, ktorý tak zaisťuje ešte pokojnejšiu prácu bez prerušenia. Lítiovo-iónový akumulátor umožňuje súvislú prácu až 50 minút v kuse na jediné nabitie. Priebežne je možné stav nabitia kontrolovať využitím jednoduchého štvorstupňového LED indikátora.

Univerzálne použitie

Aku nožnice majú mnohostranné použitie vďaka novej rade nástavcov Multi-Click. Nástavce je možné jednoducho vymieňať vďaka rýchloupínaciemu systému SDS.

Pohodlné použitie

Nožnice sú navrhnuté tak, aby boli maximálne ľahké, kompaktné a ergonomické. Zároveň sú vybavené antiblokovacím systémom, ktorý zabráni zablokovaniu nožníc a zaisťuje tak pokoj na prácu bez prerušenia.

Sila akumulátora

Lítiovo-iónová technológia sa môže pochváliť krátkou dobou nabíjania, absenciou pamäťového efektu aj samovoľného vybíjania a dlhou dobou chodu až 50 minút v kuse.

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieAku nožnice na trávu
VýrobcaBosch
Typ pohonuakumulátorové
Dĺžka lišty120 mm
Hmotnosť0.55 kg
Typ akumulátoralíthiovo-iónový
Napätie akumulátora3.6 V
Kapacita akumulátora1.5 Ah
Univerzálneáno

Vývoj ceny Bosch ISIO3 0.600.833.102


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.