Bosch MUM 4855 - krátka recenzia

23. januára 2021 0
Bosch MUM 4855
  • maximálny príkon: 600 W
  • objem : 3,9 l
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kuchynské roboty
149,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Multifunkčný kuchynský robot sa ľahko obsluhuje a poradí si nielen s miešaním a miesením, ale aj so strúhaním, krájaním a mletím. Z ovocia vylisuje šťavu alebo pripraví pyré pre deti. Zvládne tiež posekať ľad pre osviežujúce nápoje. Unikátny systém planetárneho miešania dôkladne spracuje všetky suroviny. Robot sa ľahko rozoberá a jednoducho sa čistí.

Je kompaktný, a tak ho veľmi ľahko uskladníte. Príslušenstvo je uložené v praktickom stojane. Hladký povrch a zaoblené hrany uľahčujú čistenie robota. Problémom nebude ani výmena nadstavcov. Má štyri rýchlostné stupne a plynulú reguláciu rýchlosti.

Výhody

  • kompaktný
  • planetárne miešanie
  • možnosť dokúpenia príslušenstva

Nevýhody

  • nič sme nenašli

Záver recenzie: Kompaktný robot, ktorý ľahko zložíte, vyčistíte a odložíte. Používa sa jednoducho a jeho využitie je skutočne široké.

Čo o Bosch MUM 4855 píše eshop

Jediný spotrebič sa postará o všetky náročné povinnosti v kuchyni a vy sa zatiaľ môžete venovať tomu, čo vás skutočne baví. S týmto multifunkčným kuchynským robotom bude varenie i pečenie hračkou. Obsluha prístroja je nesmierne jednoduchá. Poradí si so strúhaním, krájaním, mletím, hnetením i miešaním. Z ovocia vylisuje šťavu alebo pripraví pyré pre vašich najmenších. Unikátny systém miešania dôkladne spracuje všetky suroviny. Keď prístroj dopracuje, jednoducho ho rozoberiete a umyjete.

Radosť z varenia i pečenia

Majte z prípravy jedál potešenie a ťažkú námahu prenechajte tomuto kuchynskému pomocníkovi. Varenie a pečenie bude odteraz hračkou. Či už potrebujete pomlieť mäso alebo nastrúhať zemiaky, na spotrebič s množstvom funkcií sa môžete spoľahnúť.

Variabilné príslušenstvo

Ušetrite miesto v kuchyni. Všetky činnosti teraz zvládne jediný pomocník. Šľahanie, hnetenie a pomletie strúhanky či orechov oceníte nielen pri pečení vianočných cukroviniek. Máte malé deti? V takom prípade vás robot prekvapí možnosťou prípravy ovocného alebo zeleninového pyré. Pokiaľ radi organizujete letné oslavy, určite si vychutnáte mixovanie kociek ľadu a prípravu koktejlov.

Jednoduché ovládanie

Tento kompaktný kuchynský spotrebič veľmi ľahko uskladníte. Príslušenstvo je uložené v praktickom stojane. Hladký povrch a zaoblené hrany uľahčujú čistenie robota. Problémom nebude ani výmena nadstavcov.

Unikátny systém miešania

Šľahacie metly a hnetacie háky rotujú v elipsovitej dráhe po stenách misy. Vďaka tomuto dynamickému planetárnemu mechanizmu robot dokonale spracuje všetky suroviny.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBosch
Hmotnosť5.605 kg
Rozmery (V x Š x H)26.5 x 26.5 x 30.5 cm
Príkon600 W
Objem misy3.9 l
Úložný priestoráno
Regulácia rýchlostiáno
Počet rýchlostí4
Plynulá regulácia rýchlostiáno
Displejnie
Ovládaniemechanické-tlačidlové
Planetárny systém miešaniaáno
Funkcie
Hnetenieáno
Mlynček na mäsoáno
Šľahanieáno
Odšťavovačáno
Mlynček na maknie
Mixovanieáno
Sekanieáno
Strúhanieáno

Vývoj ceny Bosch MUM 4855


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.