Bosch SMS68II07E - krátka recenzia

17. apríla 2021 0
Bosch SMS68II07E
 • voľne stojaca umývačka riadu
 • kapacita: 13 súprav riadu
 • rozmery Š x V x H : 84.5 x 60 x 60 cm
 • energetická trieda: A+++
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Umývačky riadu
731,26 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Umývačka riadu Bosch SMS68II07E je z rady SilencePlus, čo zaručuje tichý chod, maximálne 44 dB a pri bežnom programe 46 dB. Taktiež zaujme nastaviteľnými košmi, ktoré si prispôsobíte podľa toho, aký riad potrebujete umyť a koľko miesta pri tom využijete. Energetická trieda A+++ nám zaručuje výbornú spotrebu energií, spotreba vody je iba 9,5 L na jedno umytie pri spustený programu Eco. 8 programov, ktoré vám určite vystačia na každodenné umývanie tých najšpinavších riadov.

Disponuje bezpečnostnými funkciami ako AquaStop, ktoré chránia vašu umývačku prd nepríjemným vytopením. Nerezový materiál zaručuje praktickosť a elegantný dizajn.

Výhody

 • spotreba energií
 • tichý chod
 • elegantný dizajn
 • extra sušenie

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: Výborná myčka aj pre náročných s elegantným dizajnom a užitočnými funkciami.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
731,26 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Bosch SMS68II07E píše eshop

Spotreba vody: 9.5litrov • Energetická trieda: A+++ • Hlučnosť: 46 dB • Rozmery - šírka: 60 cm • Kapacita umývania: 13 súprav • Počet programov: 8 • Možnosť podstavby: nie

Popis produktu Bosch SMS68II07E

 • Jemná, a to dokonca aj ku vašim ušiam. Naša umývačka riadu SilencePlus s tichým programom.
 • Extra sušenie: prídavná funkcia pre obzvlášť účinné sušenie zle schnúceho riadu.
 • Tichý program a Silence Plus umývačka riadu: príjemne tichá 46 dB, ešte tichša s tichým programom.
 • Sklo 40 °C: ochranný program pre šetrné umývanie a sušenie skla.
 • Systém košov VarioFlex: rozšírené možnosti nastavenia košov pre viac miesta pre váš riad.
 • LED displej: jednoduchý výber programu so zobrazením informácií o zostávajúcom čase a aktuálnom stave.

Zdravie

Technológia pre ochranu skla pre extra jemné zaobchádzanie s vášmi jemnými pohármi.
Keďže mäkká voda rozleptáva sklo, umývačky riadu Bosch s technológiou ochrany skla neustále regulujú stupeň tvrdosti vody. Týmto spôsobom zabezpečíme, aby sa vzácne poháre a jemný porcelán vždy umývali s osobitnou starostlivosťou.

HygienaPlus option: oplach s vysokou teplotou pre tie najvyššie hygienické požiadavky.

HygienePlus je novou funkciou, ktorú môžete aktivovať vo viacerých programoch a zaručuje maximálne vysokú hygienu vďaka antibakteriálnemu umývaniu. To sa dosiahne počas oplachovania pri vyššej teplote až do 70 °C v trvaní približne 10 minút. Funkcia HygienePlus je preto ideálna pre ľudí s vyššími požiadavkami na hygienu, napríkad v domácnostiach, kde sú malé deti alebo alergici.

Výkon

Menej vody, menej energie, lepšia účinnosť.

Inovatívna technológia ActiveWater od Bosch maximalizuje účinnosť, aby sa dosahovali skvelé výsledky, a zároveň sa ochránilo životné prostredie. Vďaka presne cielenej distribúcii vody, vylepšenej filtračnej technológii, rýchlejšiemu ohrevu a zvýšenému výkonu čerpadla, čoho výsledkom je lepšia cirkulácia vody, prinášajú umývačky riadu ActiveWater prvotriedne výsledky.

AquaSensor: detekuje úroveň znečistenia pre brilantne čistý riad.

AquaSensor reguluje spotrebu vody v závislosti od typu a stupňa znečistenia, ktoré smíma s pomocou svetelných lúčov, a následne riadi oplach. V závislosti od zvyškov potravy, mastnosty alebo umývacieho prostriedku sa počas procesu oplachovania vyhodnocuje, či je potrebné pokračovať.

Automatické programy automaticky ponúkajú najlepšie výsledky umývania.

Spotreba vody, teplota vody a doba oplachovania sú nastavené presne tak, aby zodpovedali úrovni znečistenia riadu. Tým sa zaistia tie najlepšie výsledky, a zaroveň sa ušetrí voda a energia.
AquaStop so 100% doživotnou zárukou voči škodám spôsobenými vodou.

Systém AquaStop pozostáva z dvojstennej prívodovej hadice, bezpečnostného ventilu a podlahovej vane s plavákovým spínačom a zaisťuje 100% ochranu proti poškodeniu vodou. S garantovanou zárukou Bosch počas celej životnosti.

LoadSensor - senzor naplnenia automaticky šetrí vodu a energiu pri menšom množstve riadu.

Hmotnosť naloženého riadu je detekovaná otočným senzorom podľa hladiny vody. Pre väčšom množstve riadu sa spotrebuje viac vody na odmočenie riadu a hladina vody klesá. V tom prípade sa voda dopĺňa. Pri menšom množstve riadu je menej vody potrebnej na oplachovanie. Senzor naplnenia sa postará o optimálnu spotrebu vody, dokonca aj pri polovičnom alebo čiastočnom naplnení umývačky riadu, čím šetrí vodu a elektrickú energiu.

EcoSilence Drive™: výkonný, tichý, úsporný motor s dlhou životnosťou.

Na zvýšenie efektivity umývania sme vyvinuli energeticky úsporný motor EcoSilence DriveTM. Je mimoriadne tichý, efektívny a garantuje nízku spotrebu energie. Bezkomutátorový motor EcoSilence DriveTM je mimoriadne tichý a automaticky sa postará o to najlepšie umytie riadu.

Glass 40° program na sklo

Program Glass 40 C jemne umýva poháre, napríklad z vysokokvalitného krištáľu a zároveň sa postará o to, aby bol riad optimálne osušený a mal briliantový lesk. Umožnené je to zníženou teplotou, prispôsobenou teplotou oplachovania a predĺženým časom sušenia. Leské poháre a žiadne zvyšky vody po sušení sú jasným dôkazom brilantného a jemného umytia riadu.

IntensiveZone: efektívne umývanie hrncov a panvíc len stlačením tlačidla.

Funkcia IntensiveZone, ktorá sa dá uplatniť vo viacerých programoch zaisťuje vyšší tlak pri ostrekovaní a zvyšuje teplotu v dolnom koši. Silne znečistené hrnce a panvice sú tak optimálne umyté, zatiaľ čo do horného koša sa môže umiestniť aj chúlostivejší riad.

Jednoduchá predvoľba pre nastavenie času štartu programu.

Vďaka funkcii odloženého štartu si môžete dopredu vybrať program s požadovaným časom jeho spustenia. To vám umožňuje ovládať spotrebič pohodlne kedykoľvek počas dňa, pracovnej doby alebo aj v noci. Po spustení programu displej ukáže presný zostávajúci čas.

PerfectDry sušenie na báze Zeolith®

Dokonalé osušenie vašich riadov rovnomerným, silným a pritom jemným 3D prúdom vzduchu. Umývačky riadu PerfectDry s technológiou Zeolith® vstrebávajú vlhkosť a premieňajú ju na teplý vzduch. Váš riad, a dokonca aj ten umelohmotný, vyberiete z umývačky riadu žiarivo čistý a dokonale suchý. Funkcia PerfectDry založená na technológii Zeolith® prináša dokonalé výsledky počas celej životnosti umývačky riadu.

Komfort

Výškové nastavenie horného koša až o 5 cm v 3 úrovniach, dokonca aj keď je plne naložený.

Vďaka trojitej nastaviteľnosti systému Rackmatic sa výška horného koša dá ľahko prestaviť až o 5 cm. A môžete ju prestaviť aj s plným košom riadu. To znamená, že máte k dispozícii ešte viac možností nastavenia a tým aj maximálnu flexibilitu.

Úspora

Umývanie až trikrát rýchlejšie s optimálnym výsledkom umývania a sušenia vďaka VarioSpeed Plus.

Použite funkciu VarioSpeed ​​Plus pre dokonalé umytie a osušenie riadu v plnej umývačke riadu v najkratšom možnom čase. Doba oplachovania sa pri stlačení príslušného tlačidla zníži až o 66 % v porovnaní s bežným vysoko účinným umývaním. Stačí aktivovať funkciu VarioSpeed ​​Plus, keď potrebujete čistý riad veľmi rýchlo, napríklad na rodinných oslavách alebo oslavách narodenín.

Výmenník tepla: vždy optimálna teplota pre optimálnu starostlivosť o sklo.

Umývačky riadu s výmenníkmi tepla ošetrujú vzácne sklenené poháre a porcelán zvlášť opatrne a bez rizika. Voda sa predhreje v nádrži na oplachovanie, aby sa u chúlostivého riadu predišlo teplotnému šoku.

Parametre produktu

Prevedenie exteriéru

Rozmery - výška:84.5 cm
Rozmery - šírka:60 cm
Rozmery - hĺbka:60 cm
Nastaviteľné nožičky:áno
Farba dverí:Nerez
Farba skrine:Nerez

Prevedenie interiéru

Kapacita umývania:13 súprav
Priestor pre príbor:Košík na príbor

Sušenie a programy

Počet programov:8
Programy:intenzívny 70 °C, auto 45-65 °C, eco 50 °C, tichý program 50 °C, sklo 40 °C, hodinový 65 °C, Rýchly 45 °C, Predumytie

Spotreba a účinnosť

Spotreba vody:9.5litrov
Spotreba energie:0.82 kWh
Energetická trieda:A+++
Hlučnosť:46 dB

Funkcie

Elektronický programátor:áno
Funkcie displeja:Multifunkčný displej
Odložený štart:áno
Aquastop Systém:áno
Indikátor soli:áno

Vývoj ceny Bosch SMS68II07E


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.