Braun BT 5090 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Braun BT 5090
 • Dostupnosť: Vypredané
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Strojček Braun BT 5090 je určený vyslovene na úpravu strniska a dlhších fúzov. Ponúka 25 rôznych dĺžok strihu a detailný zastrihávač. Systém napájania je kombinovaný a bez šnúry s ním môžete pracovať až 50 minút. Strojček má funkciu rýchleho nabíjania v trvaní 5 minút, ktoré potom zvládne jedno použitie, aj keď ho je možné používať aj počas napojenia do siete. O stave batérie vás informuje svetelná kontrolka. Po použití strojček môžete opláchnuť, respektíve použiť priloženú čistiacu kefku.

Výhody

 • kvalitné spracovanie
 • dobre sa s ním pracuje
 • funkcia rýchleho nabíjania

Nevýhody

 • v podstate nemá

Záver recenzie: Zastrihávač za rozumnú cenu a viac ako adekvátnym výkonom.

Čo o Braun BT 5090 píše eshop

Upravené strnisko alebo brada sú dnes veľmi módne. Aby ste aj s dlhšími fúzami vyzerali upravene, je potrebné ich pravidelne zastrihávať. S tým vám spoľahlivo pomôže zastrihávač Braun BT5090, ktorý je špeciálne určený k úprave strniska a dlhších fúzov. Až 50 minút prevádzky na batériu, 25 rôznych dĺžok zastrihnutia a detailný zastrihávač, to všetko ponúka zastrihávač fúzov Braun BT5090.

Precízne a rýchle zastrihávanie

O pohodlné zastrihávanie sa postarajú extrémne ostré čepele z nerezovej ocele, ktorými je zastrihávač vybavený. Ľahko tak zastrihnete aj dlhšie a hustejšie fúzy bez nepríjemného ťahania a dráždenia kože.

Vyberte si dĺžku zastrihnutia podľa Vašich predstáv

Vašim predstavám o ideálnom vzhľade fúzov iste vyhovie jedna z 25 možností dĺžky zastrihnutia. K dispozícii sú Vám dva zastrihávacie nadstavce - menší určený k zastrihávaniu strniska (1-10mm) a väčší k úprave brady (10-20mm).

Presne vytvarované kontúry strniska

Okraj strniska či brady ľahko upravíte pomocou výsuvného detailného zastrihávača.

Až 50 minút prevádzky na batériu

Zastrihávač fúzov Braun BT 5090 môžete pohodlne používať bez pripojenia napájacieho kábla. Batéria vydrží až 50 minút prevádzky po hodine nabíjania. K okamžitému zastrihávaniu môžete využiť funkciu rýchleho nabíjania, ktoré trvá 5 minút a malo by vám vystačiť na jedno použitie. Stav nabitia batérie potom ľahko ustrážite vďaka indikátoru stavu nabitia. Zastrihávač môžete používať aj s pripojeným káblom.

Jednoduchá údržba

Zastrihávač po každom použití rýchlo očistíte, pretože je plne umývateľný pod tečúcou vodou.

Obsah balenia:

 • Zastrihávač Braun BT5090
 • Menší zastrihávací hrebeň (1-10mm)
 • Väčší zastrihávací hrebeň (10-20mm)
 • Nabíjací stojan
 • Čistiaca kefka
 • Premazávací olejček
 • Cestovné puzdro

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBraun
Typ zastrihovačana fúzy
Omývateľnéáno
FarbaČierná + strieborná
Technické parametre
Druh napájaniakombinované

Vývoj ceny Braun BT 5090


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.