Braun SE 5185 - krátka recenzia

15. mája 2021 0
Braun SE 5185
  • technológia IPL : nie
  • systém napájania: sieťové
  • bezdrôtové použitie: áno
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Epilátory
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Epilátor Braun SE 5185 odstraňuje chĺpky ak s korienkami a nepríjemné pocity pritom zmierni systém masážnych valčekov. Súčasťou balenia je aj chladivá rukavica, ktorá upokojí podráždenú pokožku. Výkyvná hlava epilátora sa dokonale prispôsobí krivkám tela a výsledkom je hodvábne hebká pokožka.

Výstupky SoftLift nadvihnú chĺpky a nasmerujú ich k pinzetám. Praktickou pomôckou je aj osvetlenie SmartLight, ktoré osvetlí chĺpky pod ideálnym uhlom. Prístroj je vybavený 40 pinzetami CloseGrip, ktoré chĺpky odstránia aj s korienkom.

Výhody

  • cena
  • tichý chod
  • dlhý kábel

Nevýhody

  • po ošetrovanej oblasti treba prejsť viackrát pre dokonalý výsledok
  • dodatočné násadce si treba dokúpiť

Záver recenzie: Šikovný malý epilátor, vhodný aj na cestovanie, ktorý za dostupnú cenu ponúka primeraný výkon.

Čo o Braun SE 5185 píše eshop

Silk épil 5 Young Beauty ponúka šetrný spôsob, ako odstrániť chĺpky. S Braun Silk épil 5 Young Beauty dosiahnete hodvábne hladkú pokožku na dobu až 4 týždňov. V pohodlí domova jemne odstránite aj veľmi krátke chĺpky pri korienkoch.

Pri pravidelnom používaní Braun Silk épil 5 rastú nové chĺpky jemnejšie a tenšie, a pokožka je teda dlho hladká. Braun Silk épil 5 5185 disponuje komfortným systémom masážnych valčekov, ktoré stimulujú pokožku, a chladivou rukavicou na upokojenie pokožky po epilácii.

Odstraňujte chĺpky aj s korienkami vďaka epilátora Braun Silk épil 5 5185

Krivkám Vášho tela sa prispôsobí výkyvná hlava epilátora. Tá sa môže vychýliť o 15 ° dopredu a dozadu. Epilácia tak bude dôkladnejšia a komfortnejšia.

Maximum chĺpkov jedným ťahom pomôžu odstrániť výstupky SoftLift, ktoré nadvihnú chĺpky priliehajúce k pokožke a navedú ich k pinzetám.

Už neprehliadnete ani jeden chĺpok vďaka osvetleniu pokožky Smart Light, ktoré osvetlí pokožku presne pod takým uhlom, aby ste na chĺpky dokonale videla.

Nebojte sa bolestivosti epilácie

Pohodlnejšiu epiláciu Vám zaručí masážne kotúčiky, ktoré stimulujú pokožku a znižujú jej napätie pri epilácii.

Pokiaľ sa ale naozaj bojíte bolesti, môžete si počas epilácie chladiť pokožku pomocou rukavice s chladiacim vankúšikom, ktorá je súčasťou balenia.

Zbavte sa chĺpkov rýchlejšie a na dlhšiu dobu

Epilačná hlava je vybavená 40 ostrými pinzetami Close-Grip, ktoré zachytia každý chĺpok a odstráni ho aj s korienkom. Vaše nohy tak budú dokonale hladké na dlhšiu dobu.

Jednoduché čistenie

Epilačnú hlavu, všetky ostatné nadstavce aj celý strojček môžete po každom použití pohodlně umývať pod tečúcou vodou. Váš epilátor tak bude vždy pripravený na ďalšie použitie.

Vyberte si z dvoch rýchlostí

Pre šetrnú a jemnú epiláciu je vhodná nižšia rýchlosť. Ak ste na epiláciu zvyknutá, potom iste uvítate vyššiu rýchlosť pre rýchlejšiu epiláciu. Vyberať rýchlosť môžete aj podľa časti tela, ktorú práve epilujete.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBraun
Farbabiela
Bikini hlavaáno
Vodotesnosťáno
Osvetlenieáno
Typepilátory
Technické parametre
Počet rýchlostí2
Počet pinziet40
Systém napájaniasieťové
Systém nadvihovania chĺpkováno
Masážny systémáno

Vývoj ceny Braun SE 5185


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.