Brita Elemaris Cool - krátka recenzia

4. augusta 2021 0
BRITA ELEMARIS COOL
  • celkový objem: 2,4 l
  • objem prefiltrovanej vody: 1,4 l
  • vstavaný displej: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Filtračné kanvice
36,70 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Zdá sa, že Brita je, pokiaľ ide o filtračné kanvice, jednoznačne silný hráč. Aj Brita Elemaris Cool je výrobkom tejto obľúbenej značky a ponúka všetky už známe Brita parametre, či už je to jedinečný systém Flow Control, filter Mextra, alebo inteligentné počítadlo Brita Meter, ktoré určí optimálny čas na výmenu patrónov a to hneď na základe 3 meraní - doby používania filtra, tvrdosti vody a množstva prefiltrovanej vody.

Okrem toho kanvica disponuje ergonomickým držadlom, protišmykovým dnom a automatickým prietokovým viečkom.

Výhody

  • overená nemecká kvalita
  • jednoduché napĺňanie
  • rýchla filtrácia

Nevýhody

  • trocha vyššia cena

Záver recenzie: Kanvica, ktorej v podstate okrem trocha vyššej ceny niet čo vytknúť. Ponúka osvedčenú kvalitu Brita.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
36,70 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Brita Elemaris Cool píše eshop

Filtračné kanvice Brita používajú na filtráciu vody patróny (filtre) Brita Maxtra. Vďaka unikátnej technológii dochádza k zníženiu tvrdosti vody a tým k výraznému zníženiu usadzovania vodného kameňa vo vašich spotrebičoch a teda k predĺženiu ich životnosti. Zároveň zvýrazníte chuť pripravovaných nápojov a pokrmov, pretože dôjde k odfiltrovaniu chlóru a vápnika, čo sú látky, ktoré nepriaznivo ovplyvňujú vnímanie chuti. Filtráciou vody tiež zredukujete prítomnosť ťažkých kovov, ktoré sa môžu uvoľňovať z vodovodného radu a dôjde tiež k odfiltrovaniu pesticídov používaných v poľnohospodárstve. Nemožno nespomenúť finančnú úsporu oproti nákupu balenej vody a zníženie spotreby PET fliaš. BRITA filtračná kanvica Elemaris Cool. Elegantne a precízne spracovaná kanvica na filtrovanie vody, využívajúca filter Brita Maxtra. Svojim rozmerom bezpečne pasuje do dverí všetkých typov chladničiek, rovnako tak ju môžete mať pripravenú na stole. Celkový objem kanvice je 2,4 l a objem prefiltrovanej vody je 1,4 l (objem spodnej časti kanvice). Vďaka technológii FlowControl dôjde k optimálnemu prefiltrovaniu celého objemu hornej časti kanvice s objemom 1 l počas 5 minút. Ergonomické držadlo pre ľahkú manipuláciu. Ľahké plnenie vďaka odnímateľnému vrchnému viečku. Vďaka transparentnému lieviku budete mať vždy prehľad o tom, koľko vody ešte môžete napustiť. Pre väčšiu bezpečnosť pri používaní má dno protišmykovú úpravu. Inteligentné digitálne počítadlo Brita Meter za Vás postráži dátum optimálnej výmeny filtra. Brita Meter - inteligentné počítadlo Brita Meter určuje optimálny dátum výmeny patróny meraním 3 aspektov - doby používania filtra, tvrdosti vody a množstva prefiltrovanej vody moderný štýlový dizajn s transparentným lievikom mäkké ergonomické držadlo a protišmykové dno kanvice pohodlné plnenie jednou rukou zaisťuje unikátne automatické prietokové viečko jedinečný systém Maxtra FlowControl zaisťuje optimálnu dobu filtrácie pre najlepšie výsledky celkový objem 2,4 l objem 1,4 l filtrovanej vody ideálna do dverí chladničky možno umývať v umývačke riadu (s výnimkou počítadla Brita Meter) balenie obsahuje filtračnú kanvicu s filtrom

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBrita

Vývoj ceny Brita Elemaris Cool


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.