Brita Fill & Enjoy Fun - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
Brita Fill&Enjoy Fun
  • celkový objem: 1,5 l
  • objem prefiltrovanej vody: 1 l
  • vstavaný displej: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Filtračné kanvice
16,40 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Kanvica Brita Fill & Enjoy Fun ponúka najlepšiu technológiu filtrovania v kombinácii s jednoduchým, čistým dizajnom. Technológia filtrácie MicroFlow bola špeciálne vyvinutá pre filtre Maxtra+ a výsledkom je ešte kvalitnejšia voda, vhodná na varenie aj priamu konzumáciu. Kompaktný dizajn umožní uskladnenie v chladničke, pomocou Swing openeru kanvicu jednoducho otvoríte a integrovaná ryska vám okamžite poskytne prehľad o aktuálnom naplnení kanvice. Indikátor Brita Memo sa postará o to, aby ste na výmenu filtra ani náhodou nezabudli.

Kanvica je kompatibilná výhradne s vodnými filtrami Brita Maxtra +.

Výhody

  • cena
  • kvalita Brita
  • skladnosť

Nevýhody

  • menší objem

Záver recenzie: Kanvica v overenej kvalite avšak s menším objemom, čo nie je praktické pri varení.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
16,40 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Brita Fill & Enjoy Fun píše eshop

Nová filtračná kanvica Brita Fun v sebe spája moderný jednoduchý dizajn s najlepšou technológiou filtrovania vody od nemeckého výrobcu vodných filtrov s viac ako 50-ročnou tradíciou. Objavte prvotriedne inovácie, ako sú nová technológia filtrácie MicroFlow vyvinutá pre nové vodné filtre Brita Maxtra +, ktorá redukuje obsah vodného kameňa, odstraňuje chlór a ťažké kovy. Výsledkom je potom ešte chutnejšia voda. Kompaktný minimalistický a napriek tomu hravý dizajn umožňuje mať prefiltrovanú vodu vždy po ruke. Ani vo dverách chladničky nezaberie príliš miesta a vy si tak môžete osviežujúcu chutnú vodu dopriať naozaj kedykoľvek. Jednoduchý Swing opener predstavuje hravý spôsob otvárania kanvice a vďaka integrovanej mernej ryske budete mať vždy prehľad o optimálnom naplnenie kanvice. Digitálny ukazovateľ Brita Memo Vám pomôže ustrážiť optimálny dátum výmeny filtra.

Prečo filtrovať vodu?

Filtre Brita Maxtra+ redukujú obsah vodného kameňa, ťažkých kovov, chlóru a pesticídov. Filtrovaná voda má lepšiu chuť, umožňuje aj plné rozvinutie chuti a vôni kávy a čaju. Chráni vaše spotrebiče pred usadzovaním vodného kameňa a tým predlžuje ich životnosť. Šetrí vašu peňaženku i životné prostredie. Žiadne nadbytočné obaly. Všetko 100% recyklovateľné. Žiadne nosenie ťažkých fliaš z obchodu, 1 filter = 100 litrov sviežej vody.

Jednoduché a ľahké používanie

Swing Opener pre jednoduché otváranie Brita Memo indikátor optimálneho dátumu výmeny filtra transparentný materiál v kombinácii s hravými farbami, minimalistický dizajn vojde sa do dverí chladničky možno umývať v umývačke riadu (po vybratí digitálneho indikátora a vodného filtra) používa technológiu MicroFlow novej filtračnej patróny Maxtra + obsahuje 1 vodný filter Maxtra + celkový objem kanvice 1,5 l, objem prefiltrovanej vody 1,0 l Najnovší filter Maxtra +. Indikátor stavu filtra. Pasuje do dverí chladničky.

Kanvica na filtrovanie vody Brita Fun je kompatibilná výhradne s novými vodnými filtrami Brita Maxtra + (predchádzajúca generácia filtrov Brita Maxtra nie je s kanvicou kompatibilná).

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaBrita
Objem1.5 l

Vývoj ceny Brita Fill & Enjoy Fun


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.