City Boss T7 - krátka recenzia

16. októbra 2021 0
City Boss T7
 • Výrobca: City Boss
 • Hmotnosť: 20,1 kg
 • Max.rýchlosť: 35 km/h
 • Výkon: 700 W
 • Nosnosť: 150 kg
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Elektrické kolobežky
999,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
inSPORTline.sk

Elektrokolobežka City Boss T7 je jedna z najvýkonnejších modelov tohto typu kolobežiek. Hoci má vyššiu hmotnosť, má motor s výkonnosťou 700 W. Jej veľkou výhodou je určite maximálna nosnosť, ktorá dosahuje až 150 kilogramov.

Nadšencov tohto nadčasového dopravného prostriedku určite poteší zrýchlenie z 0 - 25 km/h za 7 sekúnd pri hmotnosti jazdca 85 kg. S touto elektrokolobežkou nebudete mať problém zdolať aj väčšie kopce. Jazdu si užijete aj vďaka pružinovému tlmiču nad predným kolesom, ktorý tlmí nerovnosti povrchu.

Výhody

 • Dojazd na 1 nabitie až 55 km
 • Super nosnosť 150 kg
 • Tempomat
 • 3 rýchlostné režimy: 15/25/35 km/h
 • Smerové svetlá so zvukovou signalizáciou

Nevýhody

 • Kvôli bezpečnosti je odporúčaný vek od 16 rokov
 • Dlhšie nabíjanie - až 8 hodín
 • Vyššia hmotnosť
 • Vysoká cena

Záver recenzie: Elektrokolobežka so super výkonom, ktorá dokáže zdolávať aj väčšie kopce a ťažšie terény. Náročnejší zákazníci si určite prídu na svoje.

Čítať viac...

kde kúpiť
inSPORTline.sk ⭐️ jasne stanovený dátum doručenia tovaru k zákazníkovi
⭐️ pri objednávke nad 80 € poštovné zdarma
⭐️ garancia vrátenia peňazí, nákup na spĺatky, kvalitný, spoľahlivý a známy eshop
⭐️ výpredaje, zľavy a aktuálne akcie → nájdete tu
999,00 € Do obchodu inSPORTline.sk

Čo o City Boss T7 píše eshop

Elektrická kolobežka City Boss T7 vás úsporne dopraví do práce, do školy, po meste či na výlet. S bezpečným skladacím mechanizmom ju zložíte či rozložíte za 5 sekúnd a pri dĺžke zloženého rámu 115 cm a hmotnosťou 20,1 kg ju ľahko preveziete autom, vlakom, MHD alebo uskladníte doma či v garáži.

Bezúdržbový motor 700 W svižne zrýchľuje dokonca pri zaťažení vyššom ako 100 kg a vyvezie vás aj do prudšieho kopca. Zrýchlenie z 0 - 25 km / h za 7 sekúnd pri hmotnosti jazdca 85 kg.

Tlačidlom na displeji môžete prepínať medzi 3 režimami pre obmedzenie max. rýchlosti. Po zapnutí kolobežky je vždy aktívny naposledy nastavený režim: pomalý 15 km / h - bezpečná rýchlosť pre deti či jazdu za zhoršených poveternostných podmienok; stredná 25 km / h - príjemná cestovná rýchlosť spĺňajúce vyhlášku pre používanie na pozemných komunikáciách; rýchly 35 km / h - pre jazdu na cykloceste šetriace váš čas.
Pri dlhších cestách oceníte tempomat, ktorý udržuje výkon kolobežky aj bez stlačeného plynu - jeho funkciu možno prípadne deaktivovať na displeji.

Batériu Li-Ion 18,2 Ah dobijete prenosnou nabíjačkou zo zásuvky 220 V na plnú kapacitu za 7 - 8 hodín. Pri bežnej prevádzke s kolobežkou na jedno nabitie prejdete približne 45 km - pri kratších cestách ju tak nemusíte zakaždým dobíjať. Celková vzdialenosť môže byť kratšia aj dlhšia; vždy závisí od hmotnosti jazdca, členitosti terénu, štýlu jazdy, vonkajšej teploty a pod. Núdzovo možno na kolobežke dôjsť odstrkovaním aj s vypnutým motorom.

Na transreflexnom displeji skvele čitateľným aj na priamom slnku či v noci môžete sledovať aktuálny stav batérie, aktuálnu rýchlosť, dobu jazdy a prejdenú vzdialenosť. USB portom zozadu displeja možno dokonca nabíjať váš mobilný telefón či tablet, a to buď za jazdy alebo pri stojacej kolobežke pomocou 2-hodinového časovača.

Predné a zadné svetlo napájané z centrálnej batérie zapnete spínačom na riadidlách, kde je umiestnené aj tlačidlo húkačky. Pri zatáčaní môžete navyše využiť smerovku so zvukovou signalizáciou, ktorého prepínač je opäť na riadidlách. Počas brzdenia sa tiež rozsvieti zadné brzdové svetlo.
Kolobežku aj pri väčších rýchlostiach spoľahlivo zastavíte nezávislou zadnou a prednou mechanickou kotúčovou brzdou. Robustný rám kolobežky z leteckého hliníka certifikovaný normou ISO znesie zaťaženie až 150 kg. S výškovo nastaviteľnými riadidlami s ergonomickými gripmi je kolobežka vhodná pre jazdcov s postavou 150 - 210 cm. Z dôvodu bezpečnosti je odporúčaný vek pre používanie kolobežky od 16 rokov. Na 50 cm dlhom a 21 cm širokom nášľape sa pohodlne zveziete s chodidlami za sebou či vedľa seba.
Kolobežku možné voliteľne vybaviť aj skladacím sedlom.

Rozšírené pneu 2,5 "(6,4 cm) s priemerom 10" (25,4 cm) výborne priľnú aj k vlhkému povrchu a dobre tlmia nepríjemné vibrácie. Nad predným kolesom je tiež odolný pružinový tlmič. Kolesá sú chránené blatníkmi.
Vďaka konštrukčnému riešeniu kolobežky možno pichnutú dušu či opotrebovaný plášť vymeniť aj v domácich podmienkach.

Kolobežka je certifikovaná podľa ISO 12100: 2010, EN 12184: 2014 podľa smernice CE 2006/42 / EC.

Technické dáta:
- výkon motora: 700 W
- kapacita batérie: 18,2 Ah / 52 V
- max. Rýchlosť: 35 km / h
- dojazd na 1 nabitie: 45 km
- rýchlosť nabíjania: 7 - 8 h
- max. Nosnosť: 150 kg
- hmotnosť: 20,1 kg
- veľkosť pneu: 10 x 2,5 "(25,4 x 6,4 cm) - rozšírené
- druh pneu: 2x nafukovacie - značky CST
- USB port pre nabíjanie mobilu / tabletu
- 3 rýchlostné režimy: 15/25/35 km / h
- odporúčaný vek: 16+
- výška jazdca: 150 - 210 cm
- výška riadidiel: 82 - 115 cm
- šírka riadidiel - rozložených: 56 cm
- šírka nášľapu: 21 cm
- dĺžka nášľapu: 50 cm
- výška nášľapu - horná: 16 cm
- výška nášľapu - svetlá: 9 cm
- rozmery rozloženej kolobežky: 120 x 56 x 115 cm
- rozmery zloženej kolobe

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaCity Boss
Hmotnosť20.1 kg
Max.rýchlosť35 km/h
Výkon700 W
Nosnosť150 kg

Vývoj ceny City Boss T7


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.