Deeptech Vista Gold DD - krátka recenzia

24. októbra 2020 0
Deeptech Vista Gold DD – Eliptická DD 28X19CM
 • Hmotnosť: 1,3 kg
 • Hĺbka vyhľadávania: 30 cm
 • Nápajanie: 8 x AA batérie
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Detektory kovu
640,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

DeepTech Vista Gold je nenápadný hobby detektor kovov, ktorý svojim výkonom, dobrou citlivosťou a separáciou poteší nejedného lovca pokladov. Napájaný je tužkovými AA baterkami, konkrétne ôsmimi kusmi, ktoré sú aj súčasťou balenia. Jeho hmotnosť nie je vysoká, váži 1,3 kg. Zaujímavosťou je, že má extrémnu citlivosť na zlato a drobné neželezné predmety. Výborné je, že diskriminácia pri tomto zariadení pracuje výborne.

Čo sa týka hĺbkového dosahu, predajca udáva, že zariadenie dokáže zachytiť medenú mincu až do hĺbky 30 cm. Súčasťou balenia je aj praktický užívateľský návod, ktorý napísal hľadač používajúci tento detektor.

Výhody

 • extrémna citlivosť na zlato a drobné neželezné predmety
 • výborná diskriminácia
 • schopný nájsť predmety až v hĺbke 30 cm
 • nízka hmotnosť

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: Detektor kovov vhodný pre hľadačov požadujúcich maximálnu citlivosť na šperky a mince. Vďaka svojej citlivosti je vhodný dokonca aj pre archeológov.

Čo o Deeptech Vista Gold DD píše eshop

Deeptech Vista Gold DD - Eliptická DD so sondou 28X19CM

 • Vista Gold je nenápadný detektor, ktorý však svým výkonom, perfektnou separáciou a citlivosťou, strčí do vrecka i chýrne  značky detektorov.Obsah balenia: detektor kovov s kvalitnou separačnou eliptickou DD sondou 28x19cm + kryt na sondu + 8 ks tužkových batérií zdarma + kryt jednotky a kryt batériového boxu zdarmaSpolu s detektorom získate uživateľský manuál písaný hľadačom, ktorý používa tento detektor a  kde nájdete tipy na optimálne nastavenie pre rôzne použitie, triky ako rozoznávať odpad a ďalšie užitočné informácie priamo z terénu a z praxe! Vďaka tomu sa detektor naučíte veľmi rýchlo a jednoducho ovládať.Recenzia detektoru DeepTech GOLD:http://pokladypodnami.cz/deeptech-vista-gold-recenze/DeepTech Gold ponúka:- jednoduché ovládánie- perfektnú separáciu- ultimátny hĺbkový dosah (napr. na medenú mincu 30cm)- citlivosť i na tie najdrobnějšie ciele- extrémne rýchle spracovanie signálu- ľahkosť a vyváženosť konštrukcieDeepTech Gold je nenápadný detektor, ktorý však svojim výkonom a perfektnou separáciou a citlivosťou strčí do vrecka i chýrne značky detektorov. Výkon detektoru sa porovnával s najdrahšími detektormi na trhu a v niektorých testoch o proti DT GOLD ťažko pohoreli. V čom je tajná zbraň tohoto detektoru? Predovšetkým vo vysokej pracovnej frekvencii 25 Khz, možnosti prepínania obnovovacej frekvencie a najnovšej 28cm úzkej DD sonde. Detektor ponúka extrémnu citlivosť na zlato a drobné neželezné predmety - na detektore se úspešne testovala reakcia na zlatý nugget o hmotnosti 1 grain, čo je 0.65 gr. V spleti železa dokáže rozlíšiť  kvalitné kovy a dávať na ne extrémne rýchlu a čistú odozvu.Pokiaľ hľadáte analógový detektor s vysokou citlivosťou, vynikajúcim hĺbkovým dosahom, perfektnou separáciou a bleskovým spracováním signálu, už nemusíte hľadať ďalej, pretože v tejto cenovej kategórii nič lepšieho nenájdete. Detektor si môžete vyskúšať v našej predajni, alebo na pripravenom polygóne.Popis funkcií na detektore: (zhora zľava doprava)- nastavenie hlasitosti- nastavenie hlasitosti železa- nastavenie ground balance- nastavenie citlivosti detektoru- prepínač uprostred: S/F (slow/fast) - obnovovacia frekvencia: rýchlo/pomaly
 • Slow: pomalšia odozva pre väčší výkonFast: rýchlejšia odozva pre použitie v čistých lokalitách- nastavenie diskriminácieSpodná časť detektoru:- prepínač diskriminácie (mezi AllMetal a diskrimináciou)- BOOSTER prepínač: zosilnenie signálu a výkonu až o 30% Technická špecifikácia: - Operačná frekvencia 25 Khz- Dvoutónová identifikácia kovov (železo/farebné kovy)- Volume / Iron Volume - možnosť upraviť celkovú hlasitosť detektoru + zvlášť hlasitosť zvuku železa- BOOSTER - prepínačom možno zosilniť signál a výkon až o 30%- AllMetal režim a dvojtónový diskriminačný režim- Vodeodolná DD sonda 28cm- Rýchle analógové spracovanie signálu- Vysoká citlivosť aj na drobné neželezné predmety- Prepínač medzi rýchlejšou a pomalšou obnovovacou frekvenciou (možno regulovať výkon detektoru podľa situácie)- Jednoduchý manuálny Ground Balance (odladenie pôdneho vplyvu)- Prispôsobiteľná diskriminácia a citlivosť (hĺbkový dosah)- Prevádzková doba až 20 hodín na 8x AA tužkové batérie- Váha 1.3 Kg

Vývoj ceny Deeptech Vista Gold DD


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.