Domo DO42325PC - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Domo DO42325PC
  • Objem: 27 litrov
  • Príkon: 2000 W
  • Materiál: nerez
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Zaváracie hrnce
98,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Nerezový zavárací hrniec Domo DO42325PC je vybavený praktickým LCD displejom je výborný nielen na sterilizáciu ovocia, zeleniny či dokonca mäsa, ale poslúži aj na varenie polievok či na horúce nápoje. Vo vnútri hrnca je snímač, ktorý počas procesu stráži presnú teplotu. Objem hrnca je 27 litrov a príkon 2000 W, čo z neho robí veľmi výkonné zariadenie.

Súčasťou funkcií je nastaviteľný termostat, ktorý má rozpätie od 30 do 100 stupňov, ale aj časovač. Ten si môžete nastaviť až na dve hodiny alebo na nepretržitú prevádzku. Dokončenie programu je oznámené zvukovým signálom. K bezpečnostným prvkom patrí ochrana proti vareniu nasucho.

 

Výhody

  • nerezový
  • LCD displej
  • výkonný
  • ochrana proti vareniu nasucho

Nevýhody

  • vypúšťací ventil nemá poistku

Záver recenzie: Výkonný nerezový zavárací hrniec s LCD displejom poteší aj tých náročnejších milovníkov zavárania.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
98,90 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Domo DO42325PC píše eshop

Domáce zaváranie je jeden z najlepších spôsobov, ako uchovať nielen ovocie a zeleninu, ale i napríklad mäso. Vďaka plne automatickému nerezovému zaváraciemu hrncu s LCD displejom to zvládnete jednoducho a rýchlo. Vo vnútri hrnca sa totiž nachádza snímač, ktorý presne stráži teplotu a čas pri procese konzervácie. Isto vás tiež milo prekvapí celkový objem hrnca 27 litrov, čo odpovedá cca 22 klasickým pohárom o objeme 0,75 litra. Môžete teda zavárať veľké množstvo potravín naraz. Okrem klasického zavárania sa dá vďaka výpustnému kohútiku hrniec použiť i ako varič na čaj alebo pomocník pri stáčaní vareného vína.

Presne podľa vašich predstáv

Hrniec je nerezový a vo vnútri nájdete plastový rošt, ktorý sa pyšní dlhšou životnosťou než rošt kovový. Na LCD displeji si môžete pohodlne nastaviť presnú teplotu od 30°C do 100°C, ktorú stráži senzor vo vnútri hrnca s presnosťou +/- jeden stupeň. Po dosiahnutí požadovanej teploty začne automaticky proces zavárania na vami zvolenú dobu od 1 do 120 minút, alebo do nekonečna. Prípadné dokončenie programu je oznámené zvukovým signálom.

Veľký hrniec na veľkú úrodu

Chcete si urobiť zásoby na zimu a potrebujete zavariť veľké množstvo úrody naraz? Do 27litrového hrnca sa s prehľadom zmestí 22 klasických 0,75litrových pohárov a 4 malé 0,5litrové poháre.

Nie je to len o zaváraní

Vďaka výpustnému kohútiku s vynímateľnou zátkou sa dá hrniec okrem klasického zavárania použiť i ako varič na čaj alebo ako pomocník pri stáčaní vareného vína.

Bezpečnosť predovšetkým

Aby nedošlo k prehriatiu či nechcenému varu nasucho, je zariadenie chránené poistkou. Pri nedostatku vody ste zároveň upozornení symbolom na displeji.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaDomo
Príkon2000 W
Objem misy27 l
Hmotnosť5.55 kg
Časový spínač120 min
Farbanerez

Vývoj ceny Domo DO42325PC


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.