Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 - krátka recenzia

30. júla 2021 0
Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2
 • 200 × 80 cm: Áno
 • 200 × 90 cm: Áno
 • 200 × 140 cm: Áno
 • 200 × 160 cm: Nie
 • 200 × 180 cm: Nie
 • Nosnosť: - kg
 • Hrúbka: 3 cm
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Matrace
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Doplnkový matrac Renew Natura V2 matrac vyrobený z pamäťovej peny, ktorá sa dokáže vcelku dostatočne prispôsobiť tvaru, hmotnosti a teplote vášho tela. takže aj z toho možno dobre usúdiť, že je pohodlný, navyše aj priedušný a schopný poskytnúť potrebnú oporu. A to aj pri hrúbke 3 cm. Dostupná je však aj 6 cm hrubá verzia (konkrétne pri rozmeroch 90x200 cm), ktorá je však aj drahšia cca o 30 €. Matrac by mal plne vyhovovať aj párom, pretože absorbuje pohyb jednej osoby tak, aby druhá osoba nebola nijako rušená.

Doplnkový matrac poskytuje solídnu termoreguláciu vďaka prírodným eukalyptovým vláknam Tencel® v poťahu. Ten je mimo to i hypoalergénny, hygienický a priedušný a okrem toho sa dá dať prať v práčke pri teplote 40 °C. Takisto je ošetrený ochrannou vrstvou Essential, čo znamená certifikované riešenie proti prachovým roztočom a nepríjemnému zápachu. Spodná strana doplnkového matraca je protišmyková, čo zabraňuje jeho pohybu.

Výhody

 • rovnomerné rozloženie hmotnosti tela
 • certifikovaný hypoalergénny, hygienický, priedušný a snímateľný poťah
 • termoregulácia (vďaka prírodným eukalyptovým vláknam Tencel®)
 • ochranná vrstva Essential proti roztočom, hubám a baktériám

Nevýhody

 • výška len 3 cm (6 cm verzia je dostupná iba pri rozmere matraca 90x200 cm)
 • snímateľný poťah sa dá prať iba pri 40 °C (optimum je 60 °C)

Záver recenzie: Obľúbený a cenovo prijateľný doplnkový matrac s prírodnými vláknami Tencel pre lepšiu termoreguláciu počas spánku.

Porovnanie - Rozmery

Ľudová voľba Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 Ľudová voľba Vrchný matrac Dormeo Aloe Vera Orthocell Dormeo Aloe Vera Orthocell Pre náročných Vrchný matrac Air+ Dormeo Air+ Zlatá stredná cesta Vrchný matrac Memosan Ultimo 5+2 Vrchný matrac Dormeo Memosan Ultimo 5+2
Cena50,99 €53,99 €139,99 €99,99 €
200 × 80 cmÁnoNeuvedenéÁnoÁno
200 × 90 cmÁnoÁnoÁnoÁno
200 × 140 cmÁnoNeuvedenéÁnoÁno
200 × 160 cmNieNeuvedenéÁnoÁno
200 × 180 cmNieNeuvedenéÁnoÁno
Nosnosť (kg)----
Hrúbka (cm)3477

Porovnanie - Najdôležitejšie parametre

Ľudová voľba Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 Ľudová voľba Vrchný matrac Dormeo Aloe Vera Orthocell Dormeo Aloe Vera Orthocell Pre náročných Vrchný matrac Air+ Dormeo Air+ Zlatá stredná cesta Vrchný matrac Memosan Ultimo 5+2 Vrchný matrac Dormeo Memosan Ultimo 5+2
Cena50,99 €53,99 €139,99 €99,99 €
TvrdosťMäkké, Stredne tvrdéStredne mäkké, MäkkéStredne tvrdéStredne tvrdé
Tvrdosť jednej strany----
Tvrdosť druhej strany----
UrčenieJednolôžkoJednolôžkoJednolôžkoPartnerský
MateriálPUR pena, Pamäťová penaPUR penaPUR pena, BIO pena, Penové pružinyBIO pena, Pamäťová pena
ZdravotnýÁnoÁnoÁnoÁno
OrtopedickýNieNieNieNie
Zóny (počet)7332
Snímateľný/prateľný poťahÁnoÁnoNieÁno
Teplota prania poťahu (°C)4040--
Aloe vera poťahNieÁnoNieNie
Typ vyžadovaného roštu----
Vhodný na polohovací roštNeuvedenéNeuvedenéNeuvedenéNeuvedené
Záruka (roky)-2--

Čo o Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2 píše eshop

Maximálne pohodlie na najlepšom doplnkovom matraci Dormeo

Doplnkový matrac Renew Natura pridá luxusnú vrstvu maximálneho pohodlia Vášmu nepohodlnému rozťahovaciemu gauču alebo tvrdému matracu, s ktorým sa ešte nechcete rozlúčiť. Nie je len maximálne pohodlný, ale navyše aj priedušný a poskytuje oporu, ktorú potrebujete.

 • Jadro doplnkového matraca: pamäťová pena (3cm alebo 6cm) zaručuje rovnomerné rozloženie hmotnosti tela pre ničím nerušený spánok, po ktorom nebudete pociťovať bolesť v okolí tlakových bodov.
 • Väčší komfort predstavuje 6cm verzia, ktorá obsahuje 7 zón pohodlia pre optimálnu oporu rôznych častí tela.
 • Zmierňuje tlak na bolestivé kĺby, chrbát, boky a ramená, je príjemne mäkký, ale zároveň poskytuje nevyhnutnú oporu.
 • Žiadny prenos pohybu: výborný pre páry, pretože tento pohodlný matrac absorbuje pohyb jednej osoby, aby druhá osoba nebola nijak rušená.
 • Certifikovaný hypoalergénny, hygienický a priedušný poťah.
 • Môžete ho používať kdekoľvek: doma (na gauči, vyklápacej posteli, rozťahovacom kresle a pod.), na chate, na študentskom internáte alebo ho môžete využiť ako matrac pre hostí.
 • Poťah je vyrobený z materiálu s vláknami Tencel, ktoré majú vynikajúcu schopnosť termoregulácie a výborne absorbujú vlhkosť.
 • Poťah je vyzliekateľný a môže sa prať v práčke.
 • Praktické riešenie: jednoducho sa používa, jednoducho sa skladuje a jednoducho sa udržiava.
 • Balenie: Vákuovo zabalený a doručený priamo k Vašim dverám.
 • Platba na splátky

Svieži ako sedmokráska

Zbohom nepríjemné alergie. Prešívaný poťah doplnkového matraca je vyrobený z mäkkých vlákien Tencel™ Lyocell. Je hypoalergénny, odolný a je ošetrený ochrannou vrstvou Essential. Certifikované riešenie proti prachovým roztočom a nepríjemnému zápachu.

Vďaka vláknam Tencel™ Lyocell je poťah mäkký a pomáha rovnomerne rozložiť teplotu tela a odvádza vlhkosť od tela, takže sa zobudíte svieži a suchí. Ak sa rozhodnete, že poťah potrebuje osviežiť, jednoducho ho rozzipsujte a operte pri teplote 40° C.

Spodná strana doplnkového matraca je protišmyková, čo zabraňuje jeho pohybu.

Zaspávajte v luxusnom pohodlí

Môžete ho používať prakticky na akomkoľvek povrchu. Je to skvelé riešenie, ak máte tvrdú posteľ alebo gauč, pretože vytvára vrstvu mäkkej opory. Tvarovaný povrch Vás bude v spánku jemne masírovať a zlepšuje cirkuláciu vzduchu v matraci, čo zabraňuje vzniku tepla a vlhkosti. 7 zón pohodlia poskytuje každej oblasti tela cielenú oporu. Pamäťová pena sa prispôsobí každej krivke Vášho tela, zmierni tlak na tlakové body, umožní svalom relaxovať a Vy si môžete vychutnať kvalitný spánok, vďaka ktorému hravo zvládnete Váš náročný deň.

Zóny pohodlia pri 6 cm verzii doplnkového matraca Renew Natura

PRIRODZENÁ termoregulácia, obmedzenie potenia a hypoalergénna vrstva

Poťah je vyrobený z materiálu s vláknami Tencel®. Vlákna Tencel sú prírodné a hypoalergénne a sú vyrobené ekologickým spôsobom z eukalyptových stromov. Na rozdiel od iných typov vlákien sú mäkké a jemné k pokožke a hladké na dotyk. Majú vynikajúcu schopnosť termoregulácie a výborne absorbujú vlhkosť. Táto vlastnosť je pre doplnkové matrace mimoriadne dôležitá. Keď si ľahnete, reagujú na zmeny teploty Vášho tela a urýchľujú odparovanie vlhkosti, preto sa budete cítiť pohodlnejšie a Vaše telo sa nebude prehrievať a potiť. Menej vlhkosti na povrchu zabraňuje množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu a zlepšuje hygienu.

Ochranná vrstva ™ Essential v poťahu chráni pred roztočmi, hubami a dokonca aj patogénnymi baktériami. Žiadne chemikálie, žiadne alergény. A žiadny zápach.

Zložiť ho je rýchle a jednoduché

Váš nový doplnkový matrac Vám doručíme až k dverám kompresne a vákuovo zabalený do valca, ktorý je chránený vakom z netkanej textílie, ktorý využijete na skladovanie rôznych vecí v domácnosti. Všetky naše doplnkové matrace sú kompresne a vákuovo balené vďaka nášmu ekologickému procesu prepravy a ochrane počas prepravy.

 • 1Opatrne nožnicami prestrihnite vonkajší obal tak, aby ste neporušili plastový obal vnútri matraca. Nepoužívajte nôž.
 • 23Rozviňte vákuovo zabalený doplnkový matrac na Vašu posteľ. Opatrne prestrihnite plastový obal pozdĺž rohov a odstráňte ho.
 • 4Doplnkový matrac sa plne nafúkne na svoju veľkosť za približne 6 hodín.

Dr. Susanne Schurz-Peschka o vláknach TENCEL

Lenzing AG, Rakúsko

Vlákna Tencel sú prírodné a hypoalergénne a sú vyrobené zo stromov ekologickým spôsobom. Na rozdiel od iných typov vlákien sú mäkké a jemné k pokožke a hladké na dotyk. Majú vynikajúcu schopnosť termoregulácie a výborne absorbujú vlhkosť.

Táto vlastnosť je pre doplnkové matrace mimoriadne dôležitá. Keď si ľahnete, reagujú na zmeny teploty Vášho tela a urýchľujú odparovanie vlhkosti, preto sa budete cítiť pohodlnejšie a Vaše telo sa nebude prehrievať a potiť. Menej vlhkosti na povrchu zabraňuje množeniu baktérií a nepríjemnému zápachu a zlepšuje hygienu.

Antibakteriálne ošetrenieÁnoJadroviskoelastická PUR pena (pamäťová pena)Kolekcia DormeoVitalityMateriálPamäťová penaPamäťová penaÁnoPoťahVrchná látka: 70% polyester, 30% lyocell (TencelTM Lyocell); Spodná látka:100% polyester s protišmykovými bodmiProgram DormeospánokUmývateľný poťahÁno

Vývoj ceny Dormeo doplnkový matrac Renew Natura V2


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.