Duramaxx Kamtschatka 4.1 kW - krátka recenzia

24. októbra 2020 0
DURAMAXX Kamtschatka 4,1 kW
 • zaradenie: plynový ohrievač, infračervený, prenosný
 • výkon: 4,1 kW
 • hmotnosť: 10 kg
 • plyn: propán-bután
 • spotreba: 289 g/h
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Ohrievače
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Duramaxx Kamtschatka 4.1 kW je plynový infračervený ohrievač, ktorý sa dá využiť všade tam, kde nie je dostupné ústredné kúrenie či chýba pripojenie k elektrickej sieti. Propán-butánová fľaša (max. 15 kg) sa ľahko umiestni do vnútorného priestoru ohrievača a je zaistená zadnou svorkou. Vykurovací výkon sa dá jednoducho regulovať podľa potreby vďaka 3 stupňom (1500, 2800, 4100 W). Pri použití 5 kg bomby tak dokáže produkovať teplo 17 hodín (max. úroveň) až 45 hodín nepretržite.

Zapaľovanie ohrievača je jednoduché - pomocou piezo zapaľovania, z bezpečnostných doplnkov je fajn, že keramické teleso chráni bezpečnostná mreža aby nedošlo k nechcenému kontaktu. Kolieska umožňujú ľahšiu manipuláciu s ohrievačom.

Výhody

 • 3 stupne vykurovacieho výkonu
 • nízka hmotnosť ohrievača (bez fľaše)
 • jednoduchá obsluha
 • rýchly ohrev priestoru sálavým teplom

Nevýhody

 • zapaľovanie nie vždy "chytí" na prvý raz
 • použitie ohrievača je obmedzené nutnosťou častejšieho vetrania

Záver recenzie: Výkonný ohrievač za primeranú cenu s dobrou spotrebou a možnosťou regulácie vykurovacieho výkonu až v 3 stupňoch.

Čo o Duramaxx Kamtschatka 4.1 kW píše eshop

S plynovým ohrievačom Kamtschatka od spoločnosti DURAMAXX vytvoríte rýchlo a nekomplikovane príjemné teplo na všetkých miestach, ktoré nemajú k dispozícii vlastné trvalé kúrenie alebo prívod prúdu. S keramickým plynovým ohrievačom budú rýchlo vyhriate vychladnuté zimné záhrady, dielne alebo zastrešené vonkajšie priestory, a tak v nich bude možný príjemný pobyt aj počas chladnejších dní. Užite si spoločenský život na verande alebo zariaďte prácu vonku aj v zime bez skrehnutých prstov.

Infračervený plynový ohrievač Kamtschatka je vhodný pre použitie s propánovými alebo butánovými plynovými fľašami do 15 kg, ktoré sa celkom jednoducho zmestia do priestranného vnútorného priestoru zariadenia a sú zaistené zadnou svorkou. Vykurovanie sa ľahko zapne pomocou integrovaného piezo zapaľovania, ktoré funguje čisto mechanicky bez prúdu alebo zapaľovača. Pomocou trojstupňového regulátora sa reguluje dodávka plynu k infračervenému keramickému horáku, takže sú pre výrobu tepla používané buď jedna plocha, dve, alebo tri plochy horáku. Keramický plynový horák Kamtschatka teda vytvára 1500, 2800 alebo 4100 W tepelného výkonu a zahrieva príjemne a veľmi rýchlo priestor pred horákom. Pri použití 5 kg plynovej fľaše môže plynový horák vytvárať teplo počas 17 (maximálna úroveň) až 45 hodín (minimálna úroveň).

Štyri podlahové kolieska uľahčujú presúvanie DURAMAXX plynového ohrievača Kamtschatka, zatiaľ čo bezpečnostná mreža chráni keramický horák pred nechceným prístupom.

Vezmite, prosím, na vedomie, že plynová pec môže byť na Slovensku prevádzkovaná len pri tlaku plynu 50 mbar a iba vo vnútorných priestoroch s vhodným vnútorným regulátorom tlaku plynu (2 tlakové stupne, tlakomer a tepelná poistka) pri dobrom vetraní.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaDuramaxx
Typ vyhrievačaplynové
Výkon4.1 kW
Hmotnosť10 kg
Rozmery
Šírka42 cm
Výška73 cm
Hĺbka34 cm

Vývoj ceny Duramaxx Kamtschatka 4.1 kW


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.