Electrolux EHI 6540FHK - krátka recenzia

17. januára 2021 0
Electrolux EHI 6540FHK
 • počet varných zón: 4
 • príkon: 7400 W
 • rozmer: 5.5 x 56 x 49 cm
 • typ ovládania: dotykový
 • detská poistka: áno
 • automatické vypnutie: áno
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Varné dosky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Varná doska Electrolux EHI 6540FHK ponúka unikátnu funkciu Hob²Hood, ktorá prostredníctvom infračerveného vysielača prepojí dosku s odsávačom, ktorý sa automaticky zapne a prispôsobí režimu nastavenia najteplejšej nádoby. Ďalšou praktickou vlastnosťou je možnosť spojenia varných zón, čím získate ešte väčšiu plochu na varenie. Okrem toho ponúka doska funkciu Booster, Stop&Go, Eco časovač, indikátor zvyškového tepla/zapnutia, detskú poistku a funkciu automatického vypnutia.

Doska je vybavená intuitívnym ovládaním DirectAccess, má 4 varné zóny a maximálny príkon 7400 W.

Výhody

 • množstvo praktických funkcií
 • možnosť prepojenia varných zón
 • dobre čitateľný displej
 • rýchla odozva ovládania

Nevýhody

 • varné zóny, ktoré sa nedajú spojiť sú príliš malé

Záver recenzie: Varná doska s praktickou možnosťou spojenia varných zón a množstvom ďalších funkcií za dostupnú cenu.

Čo o Electrolux EHI 6540FHK píše eshop

Užite si chvíle varenia na maximum a doprajte si modernú varnú dosku, ktorá vám ponúkne všetko, po čom ste túžili. Veľkou prednosťou indukčnej varnej dosky je rýchlosť a nízke tepelné straty. Súčasne pri varení nedochádza k zahrievaniu dosky, ta zostáva po celú dobu chladná. Signalizácia zvyškového tepla vás navyše upozorní, aby ste sa o platničku zbytočne nespálili. Rýchly a rovnomerný ohrev je teda nespornou výhodou, rovnako ako jednoduchá držba takejto varnej dosky. Indukcia šetrí spotrebovanú energiu vďaka kratšiemu ohrevu. Tento model vám navyše ponúkne i niekoľko inovatívnych a praktických funkcií, ktoré isto často využijete. Zaujímavá je predovšetkým možnosť spojiť dve varné zóny v jednu väčšiu, alebo funkcia Power Booster, ktorá behom pár sekúnd ohreje vodu, alebo rozpáli panvicu.

Funkcia Hob²Hood

Doprajte si ničím nerušené varenie. Automatická funkcia Hob²Hood sama prepojí varnú dosku so špeciálnym odsávačom pár vďaka infračervenému vysielaču. Rýchlosť ventilátoru je automaticky prispôsobená podľa režimu nastavenia a teploty najteplejšej nádoby. Ventilátor samozrejme môžete priamo z dosky ovládať ručne.

Spojené varné zóny

Možnosť spojenia dvoch varných zón v jednu väčšiu isto uvítate s nadšením. Spojenie nezaberá žiadne miesto navyše. I vďaka tomu získate viac možností pre prípravu najrôznejších jedál presne podľa vašich prianí a potrieb. Dajte priechod vašim kulinárskym fantáziám.

Funkcia Power Booster vám ušetrí čas

Pokiaľ sa ponáhľate a nemáte čas čakať, než sa začne variť voda napríklad na zemiaky a cestoviny, použite funkciu Power Booster. Behom okamihu dodá rýchlu a intenzívnu dávku tepla, vďaka čomu voda doslova behom pár sekúnd začne bublať a panvice syčať.

Intuitívne ovládanie

Táto indukčná varná doska je vybavená ovládaním DirectAccess, pomocou ktorého intuitívne nastavíte všetky úrovne varenia, ktoré potrebujete. Stačí sa len dotknúť a posunúť priamo na požadované nastavenie.

Praktická funkcia Stop+Go

Pokiaľ si behom varenia potrebujete niekam odskočiť, alebo urobiť krátku pauzu, využite funkciu Stop+Go. Jedným jediným dotykom túto funkciu spustíte, varenie sa pozastaví a potom rovnakým tlačidlom zase varenie zapnete. Pokiaľ bude funkcia zapnutá, nemôžete meniť tepelné nastavenie. Výhodou je, že funkcia nijako neovplyvní funkciu časovača.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniesklokeramická vará doska, indukčná varná doska
VýrobcaElectrolux
Materiál doskysklokeramické
Typ varnej doskyindukčné
Počet platničiek/horákov4
Typ ovládaniadotykové
Energetické údaje
Maximálny príkon7400 W
Rozmery
Rozmery5.5 x 56 x 49 cm
Šírka56 cm
Funkcie
Indikátor zbytkového tepla/zapnutiaáno
Detská poistkaáno
Automatické vypnutieáno
Podpora hrncov a panvícáno
Časovačáno
Eco časovačáno
Stop & Goáno
Displejáno
Podsvietenieáno
Hodinyáno
Boosteráno

Vývoj ceny Electrolux EHI 6540FHK


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.