Electrolux EMT 25207 OW - krátka recenzia

13. apríla 2021 0
Electrolux EMT 25207 OW
 • Výkon: 900 W
 • Objem: 25 litrov
 • Priemer otočného taniera: 31,5 cm
 • Hmotnosť: 18,5 kg
 • Povrchová úprava / farba: strieborná
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mikrovlnky
289,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Ak hľadáte kvalitnú značku a mikrovlnku, ktorá vám ponúkne všetky potrebné a najviac využívané funkcie v domácnosti, práve ste našli. Model Electrolux EMT 25207 OW je mikrovlnkou doslova pre každého a to aj vďaka veľmi prehľadnému ovládaniu.

Mikrovlnka má objem 25 litrov, čo plne postačuje pre bežnú rodinu. Dokážete v nej ohriať alebo rozmraziť akýkoľvek typ potraviny, no má aj funkciu grilu. Pre laikov sú k dispozícii automatické programy ohrevu a rozmrazovania podľa hmotnosti. Menším mínusom je absencia niektorých pokročilejších funkcií a trocha vyššia hlučnosť prevádzky.

Výhody

 • pohodlné a veľmi jednoduché ovládanie aj pre laikov
 • automatické odmrazovanie aj automatický ohrev
 • dizajn, ktorý zapadne asi do každej kuchyne
 • až 31,5 cm priemer otočného taniera

Nevýhody

 • len funkcie ohrevu, rozmrazovania a grilu
 • vyššia hlučnosť oproti podobne výkonným modelom

Záver recenzie: Značková zabudovaná mikrovlnná rúra s prehľadným ovládaním

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
289,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Electrolux EMT 25207 OW píše eshop

Mikrovlnná rúra v. ELECTROLUX EMT25207OW

Mikrovlnná rúra Electrolux EMT25207OW poskytuje širokú škálu možností varenia. Rúra má k dispozícii funkcie na rozmrazovanie, ohrievanie, grilovanie a varenie potravín. Môžete využiť funkciu automatických programov s meraním hmotnosti, ktoré sami kontrolujú správnu úroveň výkonu, vďaka čomu sa znižuje riziko chýb. Mikrovlnná rúra sa ovláda veľmi jednoducho pomocou dotykového LED displeja a vo svojej vnútornej časti má šikovný otočný tanier vyrobený zo skla s priemerom 315 mm. S mikrovlnnou rúrou ušetríte veľa času a vaše jedlo bude kvalitne pripravené.  

Funkcie mikrovlnnej rúry

Mikrovlnná rúra vám pomôže pri príprave rôznych jedál. Dvojitá funkcia mikrovlnnej rúry s integrovaným grilom ponúka široký výber možností pri varení. Mikrovlnná rúra sa postará o všetky vaše požiadavky pri varení. K dispozícii sú funkcie ako rozmrazovanie, ohrievanie, grilovanie či varenie. S multifunkčnou mikrovlnou rúrou Electrolux EMT25207OW v kuchyni môžete bez problémov variť takmer akýmkoľvek spôsobom.

Automatické programy

Mikrovlnná rúra ponúka možnosť automatických programov. Ak chcete ušetriť vašu energiu a čas môžete využiť automatické programy, ktoré sa postarajú o kvalitnú prípravu vašich jedál. Program sám kontroluje správne úrovne výkonu, čím sa znižuje riziko chýb. Pri využití programu automatického rozmrazovania sa vaše jedlo rýchlo a dôkladne rozmrazí a hneď potom ako sa program ukončí môžete prejsť na iný automatický program, ktorý upraví vaše jedlo do želanej podoby. Keďže viete, že vaše jedlo bude úplne rozmrazené, keď program skončí, nebudete musieť stále kontrolovať jeho priebeh. Mikrovlnná rúra myslí na všetko za vás.

Displej mikrovlnnej rúry

Digitálny LED displej multifunkčnej mikrovlnnej rúry Electrolux EMT25207OW poskytuje rýchlu a jasnú spätnú väzbu. Stačí jeden rýchly pohľad na panel s digitálnym displejom a ihneď máte k dispozícii informácie o príprave vášho pokrmu.

Dizjan

Mikrovlnná rúra má biely povrch, ktorý pôsobí elegantne a jednoducho. Vnútorný objem rúry je 25 litrov a priemer jej otočného taniera vyrobeného zo skla je 315 mm. K dispozícii je aj vnútorné osvetlenie mikrovlnnej rúre a signalizácia ukončenia varenia. Na otváranie dvierok je prispôsobené tlačidlo, ktoré uľahčuje prístup do vnútornej časti.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradenievstavané mikrovlnná rúra
VýrobcaElectrolux
Farbabiela
Hmotnosť18 kg
Objem25 l
Spôsob umiestneniavstavané
Otváranie dvierokklasické
Multifunkčnéáno
Priemer taniera31.5 cm
Energetické údaje
Výkon1000 W
Rozmery
Výška38.9 cm
Šírka59.6 cm
Hĺbka40 cm
Funkcie a ovládanie
Griláno
Horúci vzduchnie
Displejáno
Rozmrazovanieáno
Hodinyáno
Parné varenienie
Pečenie chlebanie

Vývoj ceny Electrolux EMT 25207 OW


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.