Elite Arion AL - krátka recenzia

15. októbra 2021 0
Elite Arion AL
  • žiadne upevnenie bicykla
  • hmotnosť 8 kg
  • veľkosť kolesa neobmedzené
  • 3 stupne zaťaženia
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Cyklotrenažéry
189,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Muziker.sk

Elite Arion AL má silný, ľahký a kompaktný rám, ktorý vám pomôže si udržať kondíciu. Rám pozostáva z valcov, na ktoré usadíte bicykel a môžete spokojne jazdiť. Disponuje tromi stupňami odporu a najnovší model Elite Arion AL obsahuje aj magnetickú brzdu. Valce majú po bokoch zdvihnuté hrany, aby zabránili zosunutiu bicykla.

Tento rám je vhodný rovnako pre horské bicykle tak aj cestné. Je primárne určený pre profesionálnych a pokročilých cyklistov. Avšak ak ste odvážnejší amatér a chcete vyskúšať niečo nové, môžete osedlať Elite Arion AL svojím bicyklom.

Výhody

  • vhodné pre horské aj cestné bicykle
  • ľahko uskladniteľné
  • magnetická brzda

Nevýhody

  • nevyváženosť valcov

Záver recenzie: Vhodné pre profesionálnych cyklistov, ktorí sa potrebujú udržať v kondícií alebo zohriať pred pretekmi.

Čítať viac...

kde kúpiť
Muziker.sk ⭐️ cena dopravy 3,50 €, nad 49 € je cena dopravy zdarma
⭐️ držiteľ európskych certifikátov kvality (od SAEC, APEK, TRUSTED SHOPS)
⭐️ aktuálne prebiehajúce zľavy → nájdete tu
189,00 € Do obchodu Muziker.sk

Čo o Elite Arion AL píše eshop

Trenažér valce Elite Arion Mag Al13 je moderný trenažér a vďaka trom úrovniam schopný optimalizovať Váš tréning. Má inovatívnu integrovanú neodymovú magnetickú odporovú jednotku s nastavovaním úrovní pomocou prepínača umiestnenom na ráme trenažéra. Tri úrovne odporu poskytujú rozsah od nulového odporu pre ľahké rozjazdenie alebo regeneráciu až po vysoký odpor pre tvrdší tréning, čo umožňuje simulovať skutočné jazdné podmienky.

Parametre: &amp,middot, Parabolický tvar hliníkových valcov (85 mm v strede a 100 na okrajoch) poskytuje vyššiu bezpečnosť, pretože pomáhajú udržať bicykel dokonale v osi valcov. Navyše zvýšená hmotnosť rotujúcich častí poskytuje zdvojnásobenie momentu zotrvačnosti (3525 kg.mm2), čiže vďaka tomu budete jazdiť hladko a bezpečne s dokonalou rovnováhou. &amp,middot, Sklopiteľná ľahká konštrukcia rámu uľahčuje prepravu alebo skladovanie, keď ho nepoužívate. &amp,middot, Zapuzdrené ložiská pre bezproblémový chod a dlhú životnosť. &amp,middot, Vhodné pre cestný aj MTB bicykel. &amp,middot, Kompatibilný s aplikáciou My E-Training, ktorá ponúka ešte viac interaktívny a vzrušujúcejší zážitok z tréningu. Aplikácia je k dispozícii pre iOS a Android smartphony a tablety. V závislosti od typu trenažéra je možné aplikáciu My E-Training stiahnuť na Apple iTunes Store alebo Google Play Store.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaElite

Vývoj ceny Elite Arion AL


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.