Fieldmann FZK 2005-E - krátka recenzia

19. januára 2021 0
Fieldmann FZK 2005-E
  • výkon: 1400 W
  • typ: elektrický
  • šírka záberu: 40 cm
  • hmotnosť: 11 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kultivátory
129,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Fieldmann FZK 2005-E získal ocenenie Produkt roka v roku 2017 aj 2016. Ide o elektrický kultivátor, ktorý je vybavený výkonným 1400 wattovým elektromotorom. Priemer oceľových nožov je 21 cm a šírka záberu 40 cm. Vďaka podporným kolieskam je nielen zjednodušený transport, ale prispôsobíte pomocou nich aj hĺbku kultivácie. Obsluha je chránená plechom a zapínanie motora disponuje dvojnásobným zabezpečením. Skladovanie a transport uľahčí aj sklápacia rukoväť a v neposlednom rade ja relatívne nízka hmotnosť - 11 kilogramov.

Výhody

  • dvakrát ocenený výrobok
  • jednoduchá montáž
  • skladný

Nevýhody

  • umiestnenie spínača nepraktické
  • kvôli nízkej hmotnosti počas práce "skáče"

Záver recenzie: Dostatočne výkonný kultivátor za priaznivú cenu.

Čítať viac...

Fieldmann FZK 2005-E - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
129,90 € Do obchodu Heureka.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
129,90 € Do obchodu Hej.sk

Čo o Fieldmann FZK 2005-E píše eshop

I pri príprave menšieho záhonu na chalupe oceníte motorizovanú pracovnú silu v podobe elektrického kultivátoru českej spoločnosti Fieldmann. Či už sa chystáte sadiť či siať, pre kvalitnú kultiváciu i ťažšej zeminy je pre vás pripravený vysoký výkon 1400watového elektromotora, ktorý vďaka oceľovým prevodom efektívne rozbehne šesticu odolných oceľových nožov s priemerom 21 centimetrov a pracovným záberom 0,4 metra. Pre jednoduché ovplyvnenie hĺbky kultivácie a dobrú prenášateľnosť je zariadenie osadené podpornými kolieskami. Mobilite rovnako prispeje tiež príjemná váha 11 kilogramov. Samozrejmosťou je plechová ochrana obsluhy a dvojnásobne zabezpečené zapínanie motora.

Vysoký výkon

Vďaka príkonu 1 400 wattov jednoducho skultivuje i menej poddajnú, ťažšiu zeminu takmer bez práce. Vysokú efektivitu prívodu elektriny v oraciu silu potom zaistia oceľové prevody uložené v hliníkovej prevodnej skrini.

6 oceľových nožov

Pod plechovým krytom, ktorý užívateľa chráni pred odlietajúcim kamením a hlinou, sa ukrýva šestica odolných oceľových nožov, každý o priemere úctyhodných 21 centimetrov. Dohromady zaistia skyprenie takmer polmetrového pásu zeminy naraz.

Praktické funkcie

Okrem koliesok šikovne umiestnených tak, aby ste nimi mohli jednoducho regulovať hĺbku kultivácie, nájdete na nástroji tiež praktické možnosti, medzi ktoré patrí napríklad zložiteľná rúčka pre lepšiu skladnosť.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFieldmann
Typelektrické
Príkon1400 W
Prevzdušňovaná šírka40 cm
Nastavenie žacej výškynie
Kolieskaáno
Hmotnosť11 kg

Vývoj ceny Fieldmann FZK 2005-E


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.