Fieldmann FZV 2004-E - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
Fieldmann FZV 2004-E
  • typ pohonu: elektrický
  • záber: 40 cm
  • nastavenie hĺbky: centrálne 4 polohy
  • výkon : 1500 W
  • objem koša: 40 l
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vertikutátory
86,44 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Prevzdušňovač Fieldmann FZV 2004-E využijete v záhradkách do 800 m2. Je napájaný elektrinou. O efektívnu vertikuláciu sa postará vertikulačný valec svojimi šestnástimi nožmi a súčasťou balenia je aj prevzdušňovací valec - ich výmena naozaj nie je komplikovaná. Hĺbku práce môžete nastaviť v 4 stupňoch v rozmedzí  -12 po +4 mm. Zariadenie je veľmi ľahké, jeho hmotnosť je len 8,5 kilogramov a úsporu miesta pri skladovaní zaistí sklopná konštrukcia rukoväte. Model je vybavený látkovým zberným košom s objemom 40 litrov.

Výhody

  • tichý
  • jednoduchá obsluha
  • priateľská cena

Nevýhody

  • malý zberný kôš

Záver recenzie: Vertikutátor, ktorý plní presne to čo sľubuje a to za mimoriadne dobrú cenu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
86,44 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Fieldmann FZV 2004-E píše eshop

Tento prístroj je spoľahlivým pomocníkom určeným na prevzdušňovanie trávnatých plôch v domácich záhradách a záhradkách. Je určený pre menšie až stredne veľké záhrady s prívodom elektriny. Doporučená pracovná plocha je 800 m2. S vertikutátorom sa jednoducho manipuluje, je ľahký a tichý. Jeho údržba je nenáročná.

Správna starostlivosť o trávnik

V trávniku sa časom nahromadia zvyšky trávy a iných rastlín. Tým sa vytvorí nepriepustná vrstva, ktorá zabraňuje prenikaniu vody a živín do zeme. Vďaka tomu sa vytvárajú nežiaduce plesne a huby. Vertikutáciu by sme mali robiť pravidelne aspoň 2× do roka, a to na jar a na jeseň. Skôr sa prevzdušňovanie robilo pomocou hrablí. To však nie je pohodlné, ani efektívne. A tu prichádza na rad elektrický vertikutátor Fieldmann FZV 2004-E so širokým záberom a látkovým košom pre nazbieranú zmes o objeme štyridsiatich litrov. Pre efektívne skladovanie zariadenia je možné sklopiť rukoväť.

Vertikutácia bez námahy

Vertikutáciu zaisťuje vertikutačný valec, na ktorom je umiestnených 16 nožov. Správna vertikutácia sa robí do hĺbky maximálne štyroch milimetrov. Pri nastavenej väčšej hĺbke sa môže trávnik poškodiť. Nastavenie hĺbky práce sa dá urobiť v štyroch krokoch od -12 po +4 mm, a to v závislosti na opotrebení nožov či pružín.

Dokonale prevzdušnený trávnik

Aby mohli korene trávy lepšie dýchať, nájdete v balení tiež tzv. prevzdušňovací valec, ktorý zaistí našuchorenie trávniku. Je osadený dvadsiatimi pružinami. Výmena valcov je veľmi jednoduchá.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFieldmann
Typ pohonuelektrické
Hĺbka záberu12 mm
Záber32 cm
Nastavenie hĺbky-12 až +4 mm
Výkon1500 W
Pojazdnie
Objem koša40 l
Hmotnosť8.5 kg

Vývoj ceny Fieldmann FZV 2004-E


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.