Floraservis BOFIX 100 ml

23. októbra 2021 2
Floraservis BOFIX 100 ml
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Herbicídy, Záhrada
11,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Floraservis BOFIX 100 ml píše eshop

Popis

Účinná látka:

Azadirachtin  10,6 g/l (1%)

Pôsobenie prípravku:

Účinná látka pôsobí v rastline lokálne systematicky a do tela škodcov sa dostáva pri saní a požere. NeemAzal-T/S nemá okamžitý toxický efekt, nástup účinkuje postupný: v priebehu niekoľkých hodín deaktivuje škodcu ako vošky, molice, strapky, vrtivky, piadivky jesenné, priadkovce, ploskáčiky, pásavku zemiakovú a ďalšie druhy hmyzích škodcov, ktoré škodia saním a požerom. Škodce prestanú prijímať potravu a tým aj poškodzovať rastlinu. Azadirachtín inhibuje ich vývoj a zvliekanie, takže po niekoľkých dňoch uhynú. Pri imágach (chrobákov) dochádza výrazne k reprodukcii plodnosti. Kolónie vošiek ešte nejakú dobu na rastline ostávajú, ďalšie vošky sa však už nevyvíjajú.

Spôsob aplikácie:

Dbajte na dôkladné a rovnomerné rozptýlenie postrekovej kvapaliny na rastlinách. Pokiaľ nastane do 8 hodín po aplikácii dážď, je nutné ošetrenie opakovať. NeemAzal-T/S sa obvykle aplikuje pri napadnutí, resp. pri objavení prvých príznakov škodlivých organizmov. NeemAzal-T/S účinkuje najlepšie na ranné štádiá škodlivého hmyzu, preto je dôležité previezť ošetrenie bezprostredne po vyliahnutí lariev.

Dávkovanie:

Plodina

Účel použitia

Dávka na 10 l vody / 100 m2

Ochr. doba zemiak pásavka zemiakova 25 ml 4 dní bylinky (okrem pažitky) vošky, roztoče 30 ml 14 dní špenat vošky 30 ml 7 dní kapustová zelenina(kapusta, kapusta čínska, kel ružičkový a kel kučeravý) vošky, piliarky, molica sklenníková 30 ml 3 dní tekvicová zelenina(tekvica, uhorka, cuketa) vošky, roztočce, molice, strapky 30 ml 3 dní rajčiak, baklažán vošky, roztočce, molice, strapky 30 ml 3 dní jadroviny (okrem hrušiek) vošky, podkopáčiky, nosániky, mínerky, roztočce 15 ml

AT

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFloraservis
Objem0.1 l

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
11,00 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Floraservis BOFIX 100 ml


Komentáre

Podľa popisu usudzujem, že bofix nie je postrek na burinu v trávniku ale postrek na škodcov, pritom tiež používam na burinu v trávniku, ale o tom žiadna zmienka. Som príjemne prekvapený vedľajšími účinkami bofixu. Gratulujem autorovi, škoda že sa nepodpísal 🙂

Dobrý deň, popis je importovaný z oficiálnych eshopov, my ho len preberáme pre informovanie návštevníka.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.