Foodsaver V3840-I - krátka recenzia

28. septembra 2020 0
Foodsaver V3840-I
 • sacia sila: neudáva
 • sacia rýchlosť: neudáva
 • výkon: 150 W
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Vákuovačky potravín
169,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Jedna z drahších vákuovačiek Foodsaver V3840-I ponúka intuitívne ovládanie jedným tlačidlom, plne automatické vákuovanie, indikátor jeho priebehu a jednoduchý uzamykací mechanizmus. Zariadenie sa inštaluje vertikálne, čím šetrí priestor a nájde uplatnenie aj v menších kuchyniach. Využíva profesionálnu drážkovanú fóliu, ktorú je možné použiť opakovane. Okrem toho potraviny je možné vo fólii variť, rozmrazovať aj ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Súčasťou balenia je 5 sáčkov s objemom 0.94 l, 5 sáčkov  s objemom 3.78 l a 1 rolka fólií 28 x 304 cm.

Výhody

 • možnosť opakovaného používania vreciek
 • široký zatavený spoj
 • vertikálna pozícia

Nevýhody

 • vyššia cena

Záver recenzie: Veľmi výkonná, ale aj veľmi drahá vákuovačka v praktickom priestor šetriacom prevedení.

Čo o Foodsaver V3840-I píše eshop

Vákuové baličky potravín FoodSaver používajú profesionálnu silnú drážkovanú fóliu, ktorá umožňuje dokonalé odsatie vzduchu a vytvorenie vzduchotesného spoja. U takto balených potravín sa predĺži doba skladovania v mrazničkách oproti klasickému baleniu zo 6 mesiacov na 2 - 3 roky / mäso, zelenina, ovocie /. V chladničke sa predĺži doba skladovania z jedného týždňa na 6 mesiacov. Vrecká zo špeciálnej fólie je možné umyť a opakovane použiť. Zmrazené potraviny sa môžu v tejto fólii variť, rozmrazovať a ohrievať v mikrovlnnej rúre.

Skvelá vákuová balička potravín na dlhodobé uskladnenie. Absolútna novinka vo svete vákuovania!

Auto detekcia

Vákuová balička automaticky detekuje kvapalinu na odkvapovej miske a automaticky sa prepne do režimu pre vákuovanie vlhkých potravín.

CrushFreeTM instant tesnenia

Stlačením tlačidla okamžite zastavíte proces vákuovania a začne sa proces zvárania folie. Týmto zabránite drveniu chúlostivých potrieb ako sú koláče, chlieb alebo iné pečivo.

 • Vertikálne prevedenie pomáha šetriť pracovný priestor.
 • Jednoduché hands free ovládanie vám umožní ľahké ovládanie jediným dotykom
 • Crush systém pomáha chrániť a uchovávať chúlostivé pokrmy ako napr. pečivo, ryby a pod.
 • VacPulse nastavenie umožňuje maximálne pohodlné a inovatívne vákuové ovládanie, aby sa predišlo drveniu a ničeniu potravín počas vákuovania.
 • tlak: 0,6 bar

Udržiavajte svoje potraviny dlho čerstvé a zabráňte tvorbe baktérií. Vákuované potraviny majú až niekoľkonásobne dlhšiu dobu trvanlivosti ako volne skladované potraviny. Preto nečakajte, až pokiaľ sa vaše potraviny začnú kaziť. Vákuová balička FOOSSAVER V3840-I je investícia, ktorá sa oplatí. Vďaka vertikálnemu prevedeniu je ľahko skladovateľná a nezaberá veľa miesta. Šetrite potravinami a v konečnom dôsledku šetrite aj svojimi ťažko zarobenými peniazmi. Vákuové baličky potravín FOODSAVER vám na Slovensko exkluzívne prináša IBO Poľovník a www.IBO.sk. Už nikdy viac žiadne pokazené a zapáchajúce potraviny.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaFoodsaver
Hmotnosť2.1 kg

Vývoj ceny Foodsaver V3840-I


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

*

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.