Gardena ComfortCut 9858-20 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Nožnice na trávu Gardena ComfortCut 9858-20
  • Výdrž batérie: 80 minút
  • Dĺžka nabíjania: 3,5 hodiny
  • Hmotnosť: 0,6 kg
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Nožnice na trávu
83,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Gardena ComfortCut 9858-20 sú aku nožnice na trávu aj kríky, ktoré dokážu pracovať celých 80 minút na jedno nabitie (ktoré mimochodom trvá 3,5 hodiny) aj vďaka kapacite integrovaného akumulátora (3 Ah) s napätím 3,6 V. V rámci výbavy sa tiež môžete tešiť na praktické kolieska a teleskopickú tyč, čo jednoznačne prispieva k lepšiemu komfortu pri práci. A prirátajte k tomu ešte aj nízku hmotnosť zariadenia (0,6 kg).

Šírka záberu je solídnych 8 cm a nože sú ošetrené špeciálnym antiadhezívnym povlakom, čo zvyšuje ich životnosť. Konštrukcia zahŕňa otočný kĺb (rukoväť sa tak dá jednoducho sklopiť podľa potreby, čím si ju individuálne priblížite k prirodzenej pozícii vašej ruky) a poteší aj jednoduchá a rýchla výmena nožov.

Výhody

  • výdrž batérie
  • ľahká manipulácia
  • kolieska a teleskopická tyč
  • vymeniteľné nože
  • kĺbová rukoväť

Nevýhody

  • vyššia cena

Záver recenzie: Aku nožnice na trávu, ktoré majú dobrú výdrž a kvalitné nože - vyššia cena je tak podľa nášho názoru úplne v poriadku.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
83,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Gardena ComfortCut 9858-20 píše eshop

Akumulátorové nožnice na trávu Gardena ComfortCut 9858-20 sú určené na tvarovanie, zastrihávanie a presnú úpravu trávnikov. Oceníte ich najmä na úpravu horšie dostupných miest, kam sa bežne nedostanete s kosačkou. S nožnicami sa ľahko manipuluje, vynikajú nízkou hmotnosťou a úzkym dizajnom, vďaka ergonomickej rukoväti krásne padnú do ruky. Rukoväť možno sklopiť a tým ju prispôsobiť prirodzenej pozícii ruky.
Zárukou presného a čistého strihu sú kvalitné vymeniteľné nože. Tie sú dokonale brúsené a vybavené antiadhéznym povlakom, ktorý napomáha ľahkej údržbe a rýchlemu čisteniu. Integrovaný Li-Ion akumulátor je výkonný a nenáročný na údržbu, možno ho kedykoľvek nabiť a bez pamäťového efektu. Prístroj sa dodáva s nabíjačkou a ochranným krytom nožov. Vďaka teleskopickej násade a pripojiteľným kolieskam je možné s nožnicami pracovať ešte pohodlnejšie a vo vzpriamenej polohe.

Vývoj ceny Gardena ComfortCut 9858-20


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.