Gorenje BO 73 CLI - krátka recenzia

13. apríla 2021 0
Gorenje BO 73 CLI
  • energetická trieda: A
  • objem: 65 l
  • počet funkcií: 9
  • prednastavené programy: nie
  • detská poistka: neudáva
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Rúry
399,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Krásna retro rúra Gorenje BO 73 CLI, tvarmi pripomínajúca klasickú kamennú pec, slonovinovej farby - dizajn HomeMade. Ponúka nasledovné funkcie: čistenie pomocou funkcie Agua Clean, CD - chladné dvierka, dynamický chladiaci systém, variabilný gril, infra gril, elektronické hodiny s analógovým displejom. EcoClean smalt, z ktorého je rúra zhotovená sa jednoducho udržiava. Rúra sa ovláda ergonomicky tvarovanými gombíkmi, otvára sa pomocou rukoväte zlatej farby.

Súčasťou príslušenstva sú: rošt, extra hlboký XXL smaltovaný plech, plytký smaltovaný plech.

Výhody

  • dizajn
  • praktické funkcie

Nevýhody

  • trocha hlučnejšia
  • pre niekoho menej programov (9) v danej cenovej kategórii

Záver recenzie: Atraktívna rustikálna rúra bude akcentom vašej vidieckej kuchyne - presvedčí však nielen vizuálne, ale aj výkonom.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
399,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Gorenje BO 73 CLI píše eshop

Všetky vynikajúce vlastnosti pečenia v tradičných peciach na drevo.
Tradičný, klenutý tvar rúr Gorenje je jednou z množstva užitočných riešení. Inšpirovaný tradičnými pecami na drevo, umožňuje horúcemu vzduch voľne cirkulovať. Vďaka tomu horúci vzduch rovnomerne prúdi okolo pripravovaného jedla čím vždy dosiahnete vynikajúce výsledky pečenia: chrumkavé zvonka a šťavnaté vo vnútri. V kombinácii s našim špeciálnym ventilačným systémom Multiflow 360° poskytuje niečo naozaj špeciálne -možnosť piecť na všetkých 5 úrovniach.

Mimoriadne odolný, mimoriadne hladký povrch
Kvalita a typ smaltu sú pre prevádzku rúry mimoriadne dôležité. SilverMatte je vysoko odolný a pevný materiál, ktorý znesie extrémne teplo a to aj pri pyrolytickom čistení pri 500°C. Bez mikropórov sú povrchy rúry a plechov odolné voči najvyšším teplotám, mikrovlnám či pare. Trojnásobný náter interiéru podporuje tepelnú reflexiu a poskytuje dodatočnú izoláciu. Vďaka tomu ostane interiér rúry vždy bezpečný a sterilný.

Viac priestoru pre viac voľnosti pri pečení
Nová generácia rúr Gorenje je vybavená pokrokovou technológiou, ktorá vytvára väčší objem rúry. Optimalizované prúdenie vzduchu cirkuluje vo vnútri ešte vo väčšom objeme a úplne slobodne. Zvýšený objem umožňuje súčasne pečenie väčších množstiev jedla na viacerých plechoch, pričom vonkajšie rozmery zostávajú nezmenené. Namiesto predchádzajúcich 3, umožňuje rúra Superior využitie až 5 úrovní súčasne. Objem v rozsahu do 75 l pri štandardných rúrach a do 53 l pri kompaktných rúrach, zaraďuje rúry Gorenje medzi najväčšie dostupné na trhu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaGorenje
Hmotnosť35 kg
Maximálny príkon3.3 kW
Displejáno
Typ rúryvstavané
Energetická triedaA
Kruhové telesoáno
Kombinácia s varnou doskounie
Rozmery
Výška59.5 cm
Šírka59.7 cm
Hĺbka56.5 cm
Objem rúry65 l
Funkcie
Griláno
Minútkaáno
Ventilátoráno
Počet funkcií9
Horúci vzducháno
Hodinyáno
Horný a spodný ohreváno
Rozmrazovanieáno
Parnénie

Vývoj ceny Gorenje BO 73 CLI


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.