Gorenje GS66260X - krátka recenzia

13. januára 2021 0
Gorenje GS66260X
  • voľne stojaca umývačka riadu
  • kapacita: 16 jedálenských súprav
  • rozmery Š x V x H: 60 x 84.8 x 59,6 cm
  • energetická trieda: A+++
  • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Umývačky riadu
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Ideálna umývačka riadu pre početnú rodinu alebo pre tých, ktorí radi pozývajú priateľov na večeru. Umyjete v nej až 16 súprav riadu, ktorý viete rozložiť až do troch zásuviek, ktoré sú navyše aj adaptovateľné. Táto umývačka je vybavená superkrátkym programom SpeedWash, ktorý si so znečisteným riadom poradí už za 15 minút. Zaujímavosťou modelu sú dvierka, ktoré sa po ukončení cyklu automaticky pootvoria - riady rýchlejšie schnú a zníži sa spotreba energie.

Technológia IonTech na princípe ionizácie eliminuje akýkoľvek zápach. Ak máte malé deti, určite oceníte program ExtraHygiena, ktorý svojim nastavením nahradí sterilizáciu detských fliaš. Program Quick Intensive zas za hodinu dokonale umyje a usuší akokoľvek znečistený riad.

Výhody

  • možnosť pripojiť na teplú vodu
  • minimálna hlučnosť 45 Db
  • veľká kapacita aj flexibilita

Nevýhody

  • riad nie je vždy dokonale usušený

Záver recenzie: Umývačka riadu vhodná pre veľkú rodinu s ohromnou kapacitou a variabilitou vnútorného vybavenia.

Čo o Gorenje GS66260X píše eshop

XXL umývačka riadu umyje v troch košoch až 16 jedálenských súprav. Na rýchle odstránenie bežnej špiny môžete využiť program SpeedWash, ktorý sa jej zbaví v priebehu 15 minút. Po ukončení umývacieho cyklu sa zariadenie samo pootvorí, takže riad vyschne a vy zároveň ušetríte energiu. Invertorový elektromotor sa postará o maximálnu životnosť, čo najnižšiu spotrebu elektriny a vyšší výkon s viditeľne tichšou prevádzkou. Technológia IonTech na princípe ionizácie prirodzene eliminuje výskyt pachov v umývačke.

Maximálna kapacita aj flexibilita

Do umývačky sa zmestí až 16 jedálenských súprav, ktoré možno rozložiť do troch praktických košov. Tieto koše sa dajú prispôsobiť pre rôzne typy riadu. Vo vysokej vaničke z nehrdzavejúcej ocele umyjete až 35 cm veľký podnos. Súčasťou košov sú farebné posuvné prvky, ich rozloženie si môžete prispôsobiť.

Superrýchly program SpeedWash

S bežne zašpineným riadom vám pomôže program SpeedWash. V priebehu 15 minút si poradí aj s väčším množstvom riadu, preto je ideálnym riešením, ak máte väčšiu návštevu.

Suchší riad

Po ukončení umývacieho cyklu si zariadenie samo pootvorí dvierka. Z umývačky môže unikať zvyšková para a prúdi do nej čerstvý vzduch. Riady tak ešte lepšie vyschnú a zároveň sa zníži spotreba energie.

Čistá a voňavá kuchyňa

Ak umývačku napĺňame špinavým riadom niekoľko dní, nemusí byť veľmi voňavá. Tento model disponuje špeciálnou zabudovanou technológiou IonTech, ktorá na princípe ionizácie prirodzene eliminuje zápach. Umývačka tak zostáva maximálne svieža.

Program na dôkladnú hygienu

Pre rodičov malých detí, ktorí potrebujú často sterilizovať fľaše a detské potreby je tu program Extra Hygiena. Táto možnosť znamená pridanie extra opláchnutia studenou vodou nasledovaného dlhším umývaním horúcou vodou, ktoré odstráni maximálne množstvo baktérií a nahrádza tým proces sterilizácie.

Rýchly a intenzívny Quick Intensive program

V rámci Quick Intensive programu sú optimalizované všetky fázy umývacieho cyklu, takže program ukončí v priebehu jedinej hodiny. Výsledkom je ešte rýchlejšie dosiahnutie dokonale čistého a suchého riadu, nech bol predtým akokoľvek špinavý.

Vyššia teplota s nižšou spotrebou energie

Umývačku môžete pripojiť namiesto studenej na teplú vodu. Skráti sa tak dĺžka trvania umývacieho programu a zároveň zníži spotreba elektrickej energie.

Invertorový elektromotor

Bezkomutátorový elektromotor s regulovateľnými otáčkami je zárukou maximálneho výkonu s ešte tichšou prevádzkou. Umývačka tak dokáže dlhšie pracovať, pričom spotrebuje menej energie.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradenievoľne stojace umývačka riadu
VýrobcaGorenje
Spôsob umiestneniavoľne stojace
Hlučnosť45 db
Počet programov5
Spotreba vody9.5 l
Farbastrieborná/nehrdzavejúca oceľ
Displejáno
Farba ovládacieho panelačierna
Počet súprav riadu16
Rozmery
Šírka60 cm
Výška84.8 cm
Hĺbka59.6 cm
Hmotnosť57.1 kg
Energetické údaje
Energetická triedaA+++
Príkon1900 W
Spotreba el. energie0.86 kWh
Ročná spotreba el. energie cca.245 kWh
Účinnosť sušeniaA
Funkcie
Aqua Stopáno
Auto programáno
Intenzívny programáno
Počet teplôt5
FuzzyLogicáno
Detská poistkanie
Zásuvka na príboryáno
Odložený štartáno

Vývoj ceny Gorenje GS66260X


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.