Gorenje KAM24F0PHH - krátka recenzia

18. apríla 2021 0
Gorenje KAM24F0PHH
  • energetická trieda: A
  • chladiaci výkon: 2,4kW
  • diaľkové ovládanie: áno
  • časovač: nie
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mobilné klimatizácie
338,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Títo klimatizácia ponúka tri režimy prevádzky, o aktuálnom nastavení získate prehľad vďaka LED displeju ovládacieho panela. Zariadenie samozrejme môžete ovládať aj diaľkovo. Tak ako pri každej mobilnej klimatizácii, aj tu je potrebné nainštalovať vypúšťaciu hadicu, ktorá je súčasťou balenia. Ak zvolíte automatický režim, sama si bude riadiť chladenie aj odvlhčovanie pomocou teplotného senzoru. Je vybavená aj funkciou automatického reštartu pri výpadku elektrického prúdu. Klimatizácia chladí priestor rovnomerne vďaka usmerňovačom vzduchu, ktoré nasmerujú prúd vzduchu smerom k stropu.

Výhody

  • spoľahlivo vychladí deklarovaný priestor
  • jednoduché ovládanie

Nevýhody

  • nemá

Záver recenzie: Klimatizácia s dobrým výkonom za rozumnú cenu.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
338,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Gorenje KAM24F0PHH píše eshop

Mobilná klimatizácia GORENJE KAM24F0PHH je ideálna na okamžité riešenie klimatizovania miestností bez náročných finančných nákladov alebo zložitej inštalácie. Mobilná klimatizácia ponúka tri režimy prevádzky. Pre pohodlné ovládanie je prispôsobený ovládací panel s LED displejom, na ktorom sa zobrazujú všetky potrebné informácie. Na displeji môžete sledovať nastavenú teplotu, časovač alebo zvolený režim ako napr. režim chladenia, odvlhčovania, samostatného ventilátoru, režim spánok alebo automatický režim. Mobilnú klimatizáciu môžete ovládať aj diaľkovo. POZOR! Pri každej mobilnej klimatizácii a pre jej správny chod je potrebné nainštalovať vypúšťaciu hadicu z okna či pomocou výrezu v stene. Súčasťou balenia každej mobilnej klimatizácie je hadica pre odvod teplého odpadového vzduchu z miestnosti.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaGorenje
Typmobilné
Hlučnosť vnútornej jednotky65 dB
Hmotnosť23.5 kg
Diaľkové ovládanieáno
Energetické údaje
Ener­getická triedaA
Rozmery
Výška35.5 cm
Šírka34.5 cm
Hĺbka35.5 cm

Vývoj ceny Gorenje KAM24F0PHH


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.