Hanscraft Levante - krátka recenzia

27. októbra 2020 0
HANSCRAFT Levante
 • polyuretán
 • nosnosť 100 kg
 • k dispozícii ovládač
 • 15 minútové masážne cykly
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne kreslá
552,96 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
eFitness.sk

Hanscraft Levante je typ masážneho kresla (či stoličky), ktorý predstavuje výbornú alternatívu pre tých, ktorí si chcú dopriať luxus masáže a príjemnej relaxácie po namáhavom dni za primeranú cenu a zároveň potrebujú taký kúsok, ktorý by sa zmestil napríklad aj do menšieho bytu.

V tomto kresle sa budete cítiť fajn aj kvôli 13 masážnym bodom, ktoré umožnia dôkladnú regeneráciu najviac namáhaných partií tela (chrbát a krčná chrbtica). Hanscraft Levante nie je náročný na údržbu, pretože je čalúnený kvalitným polyuretánovým vláknom, ktorá je tiež charakteristické svojou značnou odolnosťou. Dizajnovo ide o veľmi zaujímavý kúsok, čo mnohých zaiste poteší, v klasicky zariadenej domácnosti však bude až príliš „svietiť“. A nosnosť kresla je len 100 kg - na to treba určite prihliadnuť tiež.

Výhody

 • ľahké skladné kreslo/stolička
 • unikátny dizajn
 • takmer bezúdržbový materiál
 • aj do menších bytových priestorov

Nevýhody

 • výrazný dizajn, ktorý sa nehodí všade
 • nižšia nosnosť

Záver recenzie: Masážne kreslo v unikátnom dizajne do každého relaxačného kútika aj v menšom byte.

Čítať viac...

HANSCRAFT Levante - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
eFitness.sk ⭐️ nad 80 € doprava zdarma
⭐️ garancia vrátenia tovaru do 3 mesiacov
552,96 € Do obchodu eFitness.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
523,01 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Hanscraft Levante píše eshop

Masážna stolička HANSCRAFT Levante, červená

Štýlová, pohodlná a efektívna masážna stolička, ktorá sa mieša s interiérom moderného bývania a je v súlade s filozofiou tradičnej čínskej medicíny. Vzduchové vankúše uvoľňujú vaše telo a pomáhajú držať telo správne, čo je kľúčom k zdraviu.

Vedeli ste, že naše zdravie je úzko spojené s rybníkom?

V spodnej časti tela sa vyskytuje bežný typ nadváhy. Tento jav je známy ako tvar hrušky. Podľa tradičnej čínskej medicíny je zdravie úzko spojené s panvou. Pánevná dislokácia spôsobená chudobou môže ovplyvniť zlý stav vnútorných orgánov, ktorý ovplyvňuje krvný obeh a metabolizmus. Spôsobuje slabý impulz a zabraňuje úbytku hmotnosti. Najmä ženy, aby sa dosiahli štíhle postavy a dobré zdravie, sa odporúča podporiť správne držanie tela, ktoré zaručuje umiestnenie panvy v optimálnej polohe.

Relax

Používatelia môžu sedieť v kráľovskej polohe a užívať si strečing, aby uvoľnili stres a celkovú relaxáciu. Medzitým vzduchová masáž zabezpečí správne držanie panvy a chrbtice.

život

Efektívny dizajn umožňuje zapracovať stoličku do vášho obytného priestoru a nechať vyniknúť jedinečnosť interiéru. Prináša koncept tvorivosti do každodenného života.

móda

K dispozícii v dvoch farbách, ktoré odrážajú predné módne trendy, jemný dizajn prináša lepší vizuálny efekt s bezproblémovou flexibilitou. Kreslo bude svietiť aj medzi ostatnými interiérovými dekoráciami

Špecifikácie produktu:

Model: Levante

Farba: červená

Napätie: AC 220V-240V

Časovač: 15 minút

Spotreba energie: 55W

Rozmery: 750x670x950mm (d, w, h)

Hmotnosť: 31 kg

Materiál: polyuretán

Nosnosť: do 100 kg

Vývoj ceny Hanscraft Levante


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.