Hecht 302112 (piesková) - krátka recenzia

23. januára 2021 0
HECHT 302112 piesková filtrácia
  • typ filtrácie: piesková
  • filtračný výkon: 7 m3/hod.
  • maximálna teplota vody: neudáva
  • hmotnosť: neudáva
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Bazénové filtrácie
149,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Filtrácia Hecht 302112 je vybavená výkonným predfiltrom na hrubé nečistoty, štvorcestným ventilom, pomocou ktorého môžete nastaviť režim filtrácie a prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Hadice ani piesok nie sú súčasťou balenia. Filtračná nádoba pojme 19 kilogramov piesku. Nádoba z polypropylénu je odolná, s dlhou životnosťou.

Zariadenie je vybavené aj manometrom, ktorý má za úlohu sledovanie tlaku v systéme. Prietok vody je 7 m3/hod.

Výhody

  • tichá prevádzka
  • dobrý výkon

Nevýhody

  • nekvalitný návod
  • hadice nie sú súčasťou balenia

Záver recenzie: Filtrácia, na ktorej výkon nijako nevplývajú uvedené nedostatky.

Čo o Hecht 302112 (piesková) píše eshop

12" piesková filtrácia s predfiltrom hrubých nečistôt. Prietok 7 m3/hod.

Výhody súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt, ktorý bráni poškodeniu čerpadla pred nasatím predmetov, ktoré by ho mohli upchať alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla filtrácia je vybavená manometrom, sledujúceho tlak v systéme, vďaka ktorému máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia perfektná kombinácia kvalitnej nádoby z polypropylénu, ktorý sa vyznačuje vysokou pevnosťou a dlhou životnosťou s výkonným čerpadlom filtrácia je opatrená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. (Hadice nie sú súčasťou balenia) štvorcestný ventil s možnosťou nastavenia režimu filtrácie, vypláchnutie, zima, preplach objemná filtračná nádoba s obsahom 19 kg piesku (piesok nie je súčasťou balenia), odolávajúca pôsobeniu dostupných chemikálií používaných v bazénoch a korózii jednoduchý princíp prietoku vody kremičitým pieskom, ktorý v sebe zachytí jemné nečistoty a do bazéna vracia iba čistú filtrovanú vodu jednoduchá montáž a uvedenie do prevádzky

Piesková filtrácia s vysokým výkonom a predfiltrom hrubých nečistôt. Kapacita nádrže na piesok 19 kg. Prietok vody 7 m3/hod. Certifikácia GS / CE.

Filtrácia je vybavená štvorcestným ventilom , ktorý uľahčí údržbu. Po väčšinu času je ventil nastavený na režim filtrovania . V tomto režime prechádza voda z bazéna cez filtračný piesok, ktorý zachytáva nečistoty a prečistená voda je vrátená späť do bazéna. Prepnutím ventilu na spätný preplach voda vo filtrácii prúdi v opačnom smere. Piesok je zvírený, uvoľnia sa usadené nečistoty a takto znečistená voda je vypúšťaná výpusťou do kanalizácie. V režime výplachu potom voda prúdi opäť normálnym smerom, opäť je však vypúšťaná do kanalizácie. Tento režim slúži na opätovné usadenie piesku v nádobe, kedy sa môžu uvoľniť ďalšie usadené nečistoty a takto sú odplavené mimo bazén. Posledným režimom ventilu je zazimovanie . Táto poloha je použitá, ak je bazén mimo prevádzky. Pri akejkoľvek manipulácii s ventilom musí byť čerpadlo vypnuté, inak môže dôjsť k poškodeniu ventilu!

Filtrácia je vybavená manometrom , ktorý sleduje tlak v systéme. Vďaka tomu máte vždy prehľad o správnej funkcii filtrácie a nutnosti prepláchnutia. Ak je piesková náplň príliš znečistená, voda nemôže dostatočne rýchlo prúdiť a v nádobe začne stúpať tlak. Ak tlak stúpne nad predpísanú hodnotu, je nutné piesok pomocou štvorcestného ventilu prepláchnuť. Súčasťou filtrácie je predfilter hrubých nečistôt . Tento predfilter je umiestnený na vstupe pred čerpadlom a bráni jeho poškodeniu nasatím predmetov, ktoré by mohli upchať, alebo poškodiť lopatky turbíny čerpadla. Filtrácia je vybavená prírubami pre hadice s priemerom 32 a 38 mm. Hadica nie je súčasťou dodávky, priemer hadice je nutné voliť podľa priechodiek a prírub na bazéne a skimmere.

Parametre produktu

Súhrn
Hmotnosť11.7 kg

Vývoj ceny Hecht 302112 (piesková)


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.