Huawei AH100 - krátka recenzia

2. decembra 2021 0
Huawei AH100
  • maximálna nosnosť: 150 kg
  • analýza telesného tuku: áno
  • LCD displej: áno
  • pamäť: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Osobné váhy
29,06 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
{{shop_name}}

Inteligentná osobná váha zaujme nielen svojim jednoduchým dizajnom, ale aj množstvom údajov, ktoré vám je schopná ponúknuť počas jediného merania. Zmeny vo vašej hmotnosti môžete sledovať pohodlne prostredníctvom telefónu vďaka pripojeniu Bluetooth, obdržíte rady určené priamo pre Vás a podľa nich si viete upraviť jedálny lístok a pohybové aktivity. Zabudovaný budík vám pripomenie, kedy je čas na váženie.

Váhu viete používať aj offline, spoľahlivo rozpozná až 10 používateľov a zobrazí váhu aj podiel tuku.

 

Výhody

  • komunikuje so smartfónom
  • synchronizácia je jednoduchá
  • presné meranie
  • dostupná cena

Nevýhody

  • aplikácie pre Android treba najprv spustiť, až potom sa môžete vážiť

Záver recenzie: Tejto váhe naozaj niet čo vytknúť. Poskytuje presné údaje, jednoducho sa ovláda a dobre vyzerá.

Čítať viac...

porovnanie cien
{{shop_name}}
29,06 € Do obchodu {{shop_name}}
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
24,99 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Huawei AH100 píše eshop

Či už sa snažíte schudnúť do plaviek, alebo sa vydávate na profesionálnu fitness dráhu, v každom prípade potrebujete mať prehľad o svojej aktuálnej hmotnosti a jej zmenách, podielu tuku, svalovej hmoty, množstva vody v tele alebo napríklad aktuálnej hodnote indexu BMI. Značka Huawei preto prichádza s inteligentnou osobnou váhou s minimalistickým dizajnom, ktorá vám v spojení s telefónom či tabletom poskytne počas jedného váženia podrobný prehľad o celkovo 9 údajoch týkajúcich sa vášho tela. Pri pravidelnom vážení môžete pohodlne prostredníctvom telefónu sledovať dlhodobé zmeny, rady určené priamo pre Vás a podľa nich upravovať svoj jedálny lístok a pohybové aktivity. Aby ste na váženie nezabudli, budík zabudovaný vo váhe vám to v nastavený čas pripomenie.

Chudnutie neznamená znižovanie hmotnosti

Rôzne tkanivá nášho tela majú rôznu hustotu. Aj keď kilogram tuku a kilogram svalovej hmoty vážia rovnako, tuk má približne trojnásobný objem. Cieľom preto nie je len znížiť hmotnosť celého tela, ale špecificky sa zamerať práve na tuk, ktorého množstvo vám pomôže odmerať práve inteligentná osobná váha.

Jedno meranie, veľa údajov

Inteligencia váhy spočíva v jej schopnosti vyťažiť z jedného časovo nenáročného merania maximum údajov, ktoré vám pomôžu pri posilňovaní aj pri chudnutí. Konkrétne sa môžete tešiť na 9 informácií, na základe ktorých si jednoducho upravíte to, čo potrebujete.

Odborníkmi preverená presnosť

Presná a spoľahlivá analýza z jedného krátkeho merania vyžaduje okrem niekoľkých dômyselných senzorov aj pokročilé matematické modely založené na veľkom množstve zhromaždených údajov. Aby vám váha priniesla tie najlepší odhady zloženia vášho tela, spolupracoval výrobca s Čínskym inštitútom pre športové vedy.

Čistý dizajn, presné spracovanie

Aby váha nerušila usporiadanie vášho bytu, použil výrobca jednoduchý, čistý dizajn zahrňujúci pevné temperované sklo, tvoriace samotnú plochu na váženie, a tenkú základňu z bielych materiálov, ktoré zapadnú do každej domácnosti a podporia jej celkový dojem.

V spojení s inteligentným telefónom

Ďalší rozdiel v porovnaní s klasickou váhou je možnosť pripojenia k inteligentnému telefónu pomocou štandardu Bluetooth. Vďaka tomu si môžete pohodlne prehliadnuť všetky svoje výsledky, zaznamenať vývoj v prehľadných grafoch a dokonca na vás čaká možnosť priamo zdieľať svoje úspechy s priateľmi na sociálnych sieťach.

Osobný kouč priamo v balení

Jednou z výhod inteligentnej váhy je možnosť jednoducho pracovať s nameranými údajmi. Aby ste nemuseli zložito analyzovať zaznamenané údaje, pripravil si pre vás výrobca rady v oblasti zdravia a výživy priamo v zmienenej aplikácii. Jednoducho si prehliadnete namerané údaje a hneď dostanete niekoľko priamo vám určených tipov ako optimálne postupovať.

Skvelá aj offline

Hoci od inteligentnej váhy očakávate čistý dôraz na neustále pripojenie k internetu či ostatným inteligentným zariadeniam, váha si skvelo poradí aj sama o sebe. Potom, čo automaticky rozpozná jedného z celkovo až desiatich používateľov, zobrazí váhu aj podiel tuku na elegantne ukrytom displeji.

Vážte sa pravidelne

Určite viete, že na optimálne sledovanie váhy a zloženia tela je potrebné hmotnosť pravidelne merať, pokiaľ je to možné stále v rovnakom čase. Preto je ideálnym riešením zabudovaný budík, ktorý vás ráno jednoducho na vhodný čas na váženie upozorní.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaHuawei
Hlavné charakteristiky
Vodaáno
Hlavné vlastnosti
Max. nosnosť150 kg
Hlavné charakteristiky
Svalová hmotaáno
Hlavné vlastnosti
Pamäť10 osob
Hlavné charakteristiky
BMRáno
BMIáno
Typ váhyelektronické
Charakteristika
LCD displejáno
Ďalšie meranie
Tukáno

Vývoj ceny Huawei AH100


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.