iGET FIT F4 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
iGET FIT F4
  • monitoring spánku - áno
  • vodotesnosť - áno
  • kapacita batérie - 100 mAh
  • hmotnosť - 25 gramov
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Fitness náramky
47,47 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Vodotesný náramok, ktorý zaujme svojím dizajnom, zbiera informácie o vašom tepe, spálených kalóriách, kvalite spánku či kilometroch, ktoré ste prešli. Náramok môžete pomocou aplikácie spárovať so zariadením a informácie si prezerať na ňom. Po spárovaní vám môžu chodiť notifikácie priamo na náramok.

Náramok má výbornú výdrž batérie, ktorú určite oceníte. Je veľmi ľahký a elegantný. Ramienko môžete meniť podľa outfitu alebo nálady. K dispozícií sú športy ako beh, cyklistika, chôdza, šplhanie a plávanie.

Výhody

  • elegantný dizajn
  • vymeniteľné ramienko
  • vodotesnosť

Nevýhody

  • nezrozumiteľný návod
  • niektoré hodnoty nie sú presné

Záver recenzie: Náramok, ktorý si môžete prispôsobiť vďaka vymeniteľnému náramku.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
47,47 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o iGET FIT F4 píše eshop

Myslite na svoje zdravie a povýšte šport na súčasť vášho životného štýlu. Pri pravidelnom cvičení zistíte, že si týždeň bez hodiny venovanej športovým aktivitám už neviete predstaviť. Sofistikovaný fitness náramok je ideálnym pomocníkom na zlepšenie kondície, výdrže a posúvanie latky smerom nahor. Zariadenie zaznamená srdcovú frekvenciu, počet krokov, zdolanú vzdialenosť, množstvo spálených kalórií a podobne. Stačí si vybrať typ pohybovej aktivity – chôdzu, pešiu turistiku, beh, bicyklovanie alebo plávanie. Štýlový náramok vás tiež upozorní, ak trávite príliš veľa času sedením pri počítači alebo zanedbávate pitný režim. Pokiaľ sa vám prístroj stratí z dohľadu, s jeho nájdením vám pomôže dôvtipná aplikácia. Nezabudnite si ho preto prostredníctvom Bluetooth prepojiť s mobilným telefónom.

Výborný doplnok pre športových nadšencov

Fitness náramok sleduje srdcovú frekvenciu, počet krokov, zdolanú vzdialenosť a množstvo spálených kalórií. Stačí si zvoliť typ pohybovej aktivity – chôdzu, pešiu turistiku, beh, bicyklovanie alebo plávanie. V záujme plnohodnotného využitia náramku je potrebné ho prepojiť s aplikáciou iGet Go, ktorá vám poskytne všetky štatistiky, prehľady, možnosti nastavenia a pripojenie k službe Cloud.

Majte prehľad o svojej kondícii

V aplikácii Google Fit si môžete viesť tréningový denník, vďaka čomu získate prehľad o vašich športových výkonoch a prístup k porovnaniam a všetkým dostupným údajom. Namerané hodnoty máte možnosť zdieľať aj na tematických portáloch vrátane aplikácie Zdravie v iOS. Sledovanie vašich pokrokov vás bude nepochybne motivovať.

Myslite na svoje zdravie

Sedavý spôsob života je pre dnešnú dobu pomerne príznačný. Krok za krokom sa však môžete postupne prepracovať k omnoho lepšej fyzickej kondícii. Počas jedného dňa by mal človek prejsť minimálne 6000 krokov. Berte tento údaj ako výzvu a sledujte na vašom fitness náramku každý váš krok. Chôdza je tou najprirodzenejšou formou pohybu.

Meranie srdcovej frekvencie

Už nemusíte nosiť hrudný pás. Tento náramok spoľahlivo zaznamená frekvenciu vášho srdca v priebehu 24 hodín. Tento údaj je dôležitým ukazovateľom nielen v rámci výkonnosti, ale aj chudnutia. Váš tep sa počas športovania zobrazí priamo na displeji náramku alebo smartphonu, pomocou danej aplikácie.

Kvalita spánku

Pokiaľ trpíte problémami so spánkom, informácie o jeho kvalite môžu byť pre vás nesmierne cenné. Náramok v mobilnej aplikácii prehľadne zobrazí dĺžku jednotlivých fáz spánku (hlboký a ľahký spánok, prebudenie), ktorá vám môže pomôcť pri identifikácii príčin ťažkostí so zaspávaním.

Štýlový vzhľad

Okrúhly ciferník, zobrazujúci aj aktuálny čas, dopĺňa vymeniteľný kovový remienok, ktorý možno prispôsobiť konkrétnej príležitosti alebo oblečeniu.

Odolnosť a výdrž batérie

S náramkom si môžete bez obáv aj zaplávať. Ciferník totiž chráni pred prachom i vodou kvalitné odolné sklo. Vďaka vysokovýkonnej batérii prístroj dokáže nepretržite pracovať až 14 dní.

Prepojte ho so smartphonom

Prepojenie náramku s vašim smartphonom znamená nielen prístup k užitočným informáciám, ale aj prehľad o anotáciách z Facebooku, WhatsAppu, Viberu či Skypu. Samozrejmosťou sú náhľady textových správ a volajúcich. SMS sa po prečítaní automaticky vymažú. Neváhajte si tiež nainštalovať aplikáciu s predpoveďou počasia.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaiGet
Podporovaný OSAndoid a iOS
S displejománo
Hmotnosť40 g
Veľkosťuniverzálna
Ďalšie funkcie a vlastnosti
Merače tlakunie
Monitorovanie spánkuáno
Vodoodolnosťáno
Snímač tepuáno
Krokomeráno
Zobrazenie časuáno
Bluetootháno

Vývoj ceny iGET FIT F4


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.