Joie Golf Brisk LX Universal - krátka recenzia

6. decembra 2021 0
Joie Golf Brisk LX Universal
 • Hmotnosť: 9,11 kg
 • Nosnosť: 27 kg
 • Rozmery rozloženého kočíka: 100,3cm x 51,3cm x 101cm
 • Rozmery zloženého kočíka: 115cm x 29cm x 42,2cm
 • Dostupnosť: Vypredané
Zaradené do: Kočíky
PRODUKT JE NEDOSTUPNÝ

Golfový kočík Joie Golf Brisk LX pôsobí na golfáč vcelku robustne, avšak práve vďaka svojej robustnejšej konštrukcii sa môže pýšiť nosnosťou až 27 kilogramov. Na druhej strane je však aj o čosi ťažší ako väčšina golfových kočíkov, keďže jeho hmotnosť je 9 kg. Chrbtová opierka sa dá nastaviť do piatich polôh, vrátane tej vodorovnej. No a preto je schválený aj na používanie pre vozenie detí už od narodenia. Opierka na nohy sa dá nastaviť do dvoch polôh.

Páči sa nám tiež, že ho viete zložiť jednou rukou a po zložení je skladný. Kočík má ergonomickú penovú rukoväť, odnímateľnú striešku s okienkom a nožnú brzdu, bezpečnostné pásy sú päťbodové. Kolesá sú penové, všetky štyri sú odpružené. Kočíku nechýba úchyt pre prenášanie zloženého kočíka.

 

Výhody

 • vysoká nosnosť
 • vhodný už od narodenia
 • viete ho zložiť jednou rukou
 • penové odpružené kolesá
 • veľká strieška

Nevýhody

 • vyššia hmotnosť

Záver recenzie: Golfový kočík vhodný už od narodenia, ktorého prednosťou je vysoká nosnosť, veľká strieška a jednoduché skladanie.

Čo o Joie Golf Brisk LX Universal píše eshop

Značka Joie pochádza z Anglicka. Bola založená v roku 2011. V tejto chvíli patrí medzi najpredávanejšie značky vo Veľkej Británii a ponúka svoje produkty vo viac ako 50 krajinách sveta. Aj napriek krátku dobu jej pôsobnosti na svetovom trhu sa podarilo jej produktom získať rad uznávaných ocenení, napríklad za praktickosť a dizajn.

Športový kočík Brisk LX - s unikátnym systémom skladania, ktoré pohodlne zvládnete jednou rukou. Zároveň si ale uchováva výhody golfových palíc v podobe nízkej hmotnosti a skvelého skladnosti. nenútene elegantný pri jazde aj skladaní. Moderný kočík ponúka premyslené prvky, ktoré Vám uľahčia cestovanie s malým pasažierom zložený v sekunde. Ľahké skladanie plynulým pohybom jednej ruky s automatickým zaistením vám vyslúži obdivné pohľady okolia jednoducho skladaný ako kočík, kompaktný ako športový. Kočík si zachováva výhodu golfových palíc a vôjde sa tak do každého kufra.

Vlastnosti: schválený pre použitie od narodenia, vďaka veľmi plochej polohe do ľahu ľahká konštrukcia golfových palíc 5 pozícií mechanického polohovanie chrbtovej opierky 2 pozície nastavenia opierky nôh ergonomické penová rukoväť odnímateľná strieška s okienkom plocha striešky sa dá zväčšiť po odopnutí zipsov košík odpružené všetky kolesá predné otočné kolesá s aretáciou úchyt pre prenášanie zloženého kočíka kolísková nožný brzda šetriace vašu obuv bezpečné popruhy s polstrovaním pláštenka je súčasťou balenia madlo potiahnuté látkou kompatibilný s autosedačkou Gemma / i-Gemma bez použitia adaptérov rychloodnímateľné predné kolesá

Parametre: celková nosnosť 20 kg schválené podľa: EN1888-2012 kompatibilný s autosedačkou Joie Gemma a i-GEMMA skupiny 0+

Parametre produktu

Súhrn
ZaradenieLacný kočík
VýrobcaJoie
Typkombinované
Farbačierne
Modelový rok2019

Vývoj ceny Joie Golf Brisk LX Universal


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.