Karma Gamat 471

23. októbra 2021 0
Karma Gamat 471
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
550,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Karma Gamat 471 píše eshop

KARMA GAMAT 471Plynové vykurovacie teleso GAMAT 471Ohrievače rady Gamat nadväzujú na staršie typy kachiel Gamat predávaných v Čechách pred 10 a viac rokmi. Výhodou ohrievačov GAMAT je identické prevedenie prívodu plynu a odťahového systému, takže pri výmene starých kachiel Gamat za novú radu ohrievačov GAMAT nie je nutné vykonávať žiadne stavebné úpravy.

Výhody pre Vás:vhodné pre vykurovanie priestorov do 90m3Plynové kachle s výkonom 4,6 kW s odťahom spalín cez stenu sú vybavené mechanickou reguláciou teploty – termostatom a piezozapaľovačom, ktorým sa zapaľuje večný plameň. Kachle odolávajú teplotám pod bodom mrazu a nevyžadujú pripojenie k elektrickej energii. Odťah je riešený systémom „dve rúry nad sebou“. Odťah spalín cez stenu 45 cm, 60cm (nie je zahrnuté v cene).

Plynové vykurovacie teleso GAMAT 471 (náhrada za GAMAT 461).

Spotrebič musí byť inštalovaný v súlade s návodom na obsluhu vydaným výrobcom tohto spotrebiča. Uvedenie do prevádzky musí vykonať osoba, vlastniaca príslušné privilégiá.

Spoločnosť Karma je najväčším výrobcom konvenčných plynových topidel (kachlí) v Českej republike. Pokračuje tak vo svojej tradícii začatej už v roku 1910. V júni 2006 zakúpila Karma nemeckú značku kachiel Gamat - značku známu ako "VAFKY". Spoločnosť KARMA a.s. vyrába pod svojou značkou KARMA sporáky, odsávače pár KARMA, vstavané spotrebiče KARMA a vykurovaciu techniku​​, predovšetkým potom lokálne kachle KARMA. Značka Karma má takmer storočnú tradíciu. A topidla Karma sú najpredávanejšou piecky v Českej republike. Naša spoločnosť ponúka lokálne plynové pece KARMA za výborné ceny len pre Vás.

Vykonávame odbornú montáž tohto ohrievača. K ohrievaču odporúčame nerezové pripojovacie hadice AZ Pokorny.Vykonávame kontrolu, údržbu a servis ohrievačov.Ponúkame aj revízie plynu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKarma
Typ vyhrievačaplynové
Hmotnosť29 kg

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
550,00 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Karma Gamat 471


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.