Kenwood HDP 308 - krátka recenzia

21. júla 2021 0
Kenwood HDP 308
  • príkon: 800 W
  • materiál: kov+plast
  • pulzný spínač: neudáva
  • počet rýchlosti: neudáva
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Mixéry
114,84 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Kenwood HDP 308 vám umožní mixovanie, sekanie a drvenie potravín. Pracuje pomocou unikátneho systému Triblade, ktorého tri elementy garantujú dokonalé výsledky. Jedinečný tvar čepelí zabráni aj neporiadku, ktorý by mohlo spôsobiť rozstrekovanie spracovávaných surovín. Motor s výkonom 800 W je schopný spracovať aj väčšie množstvo surovín, bez toho aby sa prehrial a bolo ho treba vypínať.

Súčasťou príslušenstva je kovové pučidlo, kovová balónová metla na šľahanie a nádoba s kovovým nadstavcom. Materiál SureGrip, ako už aj jeho názov napovedá zaručí pevné uchopenie aj s mokrými alebo mastnými rukami.

Výhody

  • kvalita Kenwood
  • bohaté príslušenstvo
  • ochrana proti rozstrekovaniu

Nevýhody

  • trocha hlučnejší

Záver recenzie: Mixér vybavený inovatívnymi technológiami, ktoré spríjemnia jeho používanie.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
114,84 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Kenwood HDP 308 píše eshop

Tyčový mixér KENWOOD HDP308WH

Tyčový mixér Kenwood Triblade HDP308WH obsahuje sadu nástavcov, ktoré urobia z prípravy jedál kulinársky zážitok. Rovnako zefektívnia prípravu a ušetria čas. Nadstavec MasherPro (v kovovom a plastovom prevedení) a nadstavec Soup XL sú určené na prípravu jemných kaší, krájanie byliniek, alebo prípravu rôznych nápojov. Unikátny systém Triblade sa vyznačuje kombináciou troch elementov, hranaté čepele rozmixujú väčší objem jedla za krátky čas. Vylepšený motor zvyšuje výkon a je schopný pracovať s väčším množstvom surovín, vrátane mrazeného ovocia a zeleniny. Použitie materiálu Suregrip zabezpečí pevné uchopenie i v prípade, že máte ruky vlhké alebo mastné.

Mixér do kuchyne

Tyčový mixér KENWOOD HDP308WH je unikátny pomocník do každej kuchyne. Svojim príslušenstvom a funkciami podá skvelý výkon s výbornou kvalitou. Táto rada mixérov je oveľa rýchlejšia a s jednoduchým používaním. Používanie tohto mixéru sa osvedčí či pri miešaní ale aj pri sekaní a drvení bez námahy. Vyšší výkon a nové nadstavce umožnia pripraviť skvelé jedlá pomocou technológie tohto mixéru.

Triblade systém

Tyčový mixér KENWOOD HDP308WH má unikátny systém Triblade v príjemnom dizajne, ktorý kombinuje tri elementy, ktoré zaručia skvelý výkon. Pomocou hranatých čepelí rozmixuje väčší objem jedla za kratší čas, špeciálne navrhnuté pruhovanie znižuje tlak a unikátny tvar zabraňuje rozstreku zmesi. Táto novinka tak zaručí čistotu, udržanie hygieny a šetrenie času pri čistení.

Výkon

Vylepšený motor zvyšuje výkon a je schopný pracovať s väčším množstvom surovín, vrátane mrazeného ovocia a zeleniny. Spracujte tak väčší objem surovín za kratší čas. Motor sa pri príprave jedla nezahreje a nie je potrebné ho vypínať po krátkej chvíli.

Využitie

Výbava tyčového mixéru KENWOOD HDP308WH obsahuje kovové pučidlo, kovovú balónovú metlu na šľahanie a nádobu s kovovým nadstavcom. Použitie materiálu Suregrip zabezpečí pevné uchopenie i v prípade, že máte ruky vlhké alebo mastné. Tyčový mixér Triblade ponúka širokú ponuku nadstavcov Triblade, ktoré plnia úlohu univerzálneho pomocníka. Je skvelý na prípravu jemných kaší a krémových polievok pomocou nadstavca MasherPro (v kovovom a plastovom prevedení) a nadstavcami Soup XL

Parametre produktu

Súhrn
Zaradenietyčové mixéry a šľahače
VýrobcaKenwood
Farbabiela
Hmotnosť1.92 kg
Príkon800 W
Typ mixératyčové
Objem misy0.75 l
Počet rýchlostí1
Materiál nádobyplastové
Funkcie
Šľahanieáno

Vývoj ceny Kenwood HDP 308


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.