Klarfit Feetmaster MSS2 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarfit Feetmaster MSS2
  • Výrobca: Klarfit
  • Masáž: reflexná
  • Počet programov: 3
  • Ohrievanie vody: áno
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Masážne prístroje
112,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Masážny prístroj na chodidlá Klarfit Feetmaster s tradičnou technikou Shiatsu poskytne dokonalý odpočinok stuhnutým a unaveným nohám po náročnom dni. Rotujúce tlakové drážky masírujú stuhnuté chodidlá a vyvíjajú jemný tlak na nohu, pätu a prsty. Zapínateľná funkcia ohrievania zvyšuje nielen stupeň relaxácie, ale zároveň posilňuje prekrvenie.

Tri režimy ponúkajú na výber medzi masážou Shiatsu, valčekovou masážou alebo ich spoločnou kombináciou. Stabilné státie prístroja zabezpečujú štyri nožičky. Vnútornú výplň môžete prať v práčke, zips sa postará o jednoduché sňatie z prístroja. Praktické sú aj 3 voliteľné stupne intenzity: nízka – stredná – vysoká.

Výhody

  • inovatívna masáž chodidiel od špičiek prstov až po pätu
  • 3D technika tlakom vzduchu a reflexná masáž chodidiel
  • zapínateľný režim ohrievania na podporu prekrvenia
  • nastaviteľná doba masáže: 10 - 15 – 20 minút

Nevýhody

  • silná intenzita masáže

Záver recenzie: Vysoko intenzívna masáž vďaka tomuto prístroju, ktorý využíva tiež 3D techniku tlakom vzduchu a reflexnú masáž chodidiel.

Čítať viac...

kde kúpiť
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
112,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o Klarfit Feetmaster MSS2 píše eshop

Pod tlakom: Masážny prístroj na chodidlá Klarfit Feetmaster ponúka unaveným nohám profesionálnu reflexnú masáž bez otravného cestovania a objednávania termínu.

Podľa ázijského liečiteľstva sú chodidlá mapou celého organizmu. Intenzívna masáž chodidiel preto neslúži len na uvoľnenie, ale pôsobením tlakom taktiež uvoľňuje stuhnutie, zlepšuje prekrvenie a stimuluje činnosti orgánov.

Rotujúce tlakové drážky masírujú stuhnuté chodidlá a vyvíjajú jemný tlak na nohu, pätu a prsty. Zapínateľná funkcia ohrievania zvyšuje nielen stupeň relaxácie, ale zároveň posilňuje prekrvenie.

Tri režimy ponúkajú na výber medzi masážou Shiatsu, valčekovou masážou alebo ich spoločnou kombináciou. Nezáleží na tom, či si masáž doprajete po náročnom dni alebo v priebehu dňa - nastaviteľným časovačom si vyberiete presnú dobu masírujúceho pôžitku. Rovnako môžete nastaviť intenzitu.

Stabilné státie prístroja zabezpečujú štyri nožičky. Vnútornú výplň môžete prať v práčke, zips sa postará o jednoduché sňatie z prístroja.

Masážny prístroj Klarfit Feetmaster s tradičnou technikou Shiatsu poskytne dokonalý odpočinok stuhnutým a unaveným nohám.

Dostupné farby: strieborná (10031107), čierna (10031106).

Parametre produktu

Súhrn
Použitiena nohy
VýrobcaKlarfit

Vývoj ceny Klarfit Feetmaster MSS2


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.