Klarstein Athena 60 - krátka recenzia

23. októbra 2021 0
Klarstein Athena 60
 • výrobca: Klarstein
 • výkon odsávania: 350 m³/hod
 • počet rýchlostí: 3
 • maximálna hlučnosť: 64 dB
 • rozmery: 60 x 40 x 30 cm (Š x V x H)
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Komínové digestory
199,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Klarstein Athena 60 je odsávač pár, ktorý dodá kuchyniam elegantnú a modernú črtu a spoľahlivo odstráni paru a výpary počas varenia. Tri výkonnostné stupne s maximálnym prietokom vzduchu až do 350 m³/h sa ciele zameriavajú na oblasť varnej dosky. Vetranie a osvetlenie sa ovládajú pomocou prednej ovládacej časti. Elegantné zariadenie sa ovláda jednoducho pomocou predného dotykového ovládacieho panela.

Komínový digestor Klarstein poskytuje moderný vzhľad každej kuchyni. Je dokonca ešte doplnený 2-dielnym krytom komína z ušľachtilej ocele. Digestor možno prestavať pomocou dvojice filtrov s aktívnym uhlím na recirkulačnú prevádzku. Hlučnosť tohto zariadenia dosahuje maximálne 64 dB.

Výhody

 • jednoduché ovládanie pomocou predného panela s tlačidlami
 • umývateľný hliníkový tukový filter
 • zapínateľné LED osvetlenie varnej plochy s triedou svetelnej účinnosti A
 • 60 cm široký odsávací digestor s výkonom motora 65 W v 3 úrovniach
 • sklopná predná časť a konštrukcia z ušľachtilej ocele v elegantnej čiernej farbe

Nevýhody

 • trochu vyššia hlučnosť

Záver recenzie: Šikovný digestor do každej domácnosti komínového typu.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
199,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
199,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Athena 60 píše eshop

Najlepší vzduch v kuchyni: odsávač pár Klarstein Athena dodá kuchyniam elegantnú a modernú črtu a spoľahlivo odstráni paru a výpary počas varenia. Odsávač pár Klarstein Athena sa postará s výkonom motora 65 W v režime odsávania vzduchu o čistý vzduch v malých až stredne veľkých kuchyniach. Tri výkonnostné stupne s maximálnym prietokom vzduchu až do 350 m³/h sa ciele zameriavajú na oblasť varnej dosky. Výpary sú nasávané silným rohovým výkonom s odsávaním na okrajoch, predná časť z ušľachtilej ocele zostáva počas prevádzky zatvorená. Obzvlášť praktická je konštrukcia smerujúca do výšky so šírkou 60 cm s voľným priestorom na hlavu, čo zabezpečuje dostatok priestoru nad pracovnou plochou aj voľnosť pohybu. Digestor pritom nepotrebuje veľa miesta ani do hĺbky. Vetranie a osvetlenie sa ovládajú pomocou prednej ovládacej časti. Elegantné zariadenie sa ovláda jednoducho pomocou predného dotykového ovládacieho panela. Zapínateľné svetlo s 2 x 1.5 W LED žiarovkami efektívne osvetlí varnú plochu. Nástenný odsávač pár Klarstein Athena presvedčí nielen výkonnostnými údajmi, ale aj svojím luxusným výzorom: Predná časť zariadenia sa leskne vďaka svojmu povrchu z kartáčovanej ušľachtilej ocele a dodáva moderný vzhľad každej kuchyni, ktorý je ešte doplnený 2-dielnym krytom komína z ušľachtilej ocele. Výkonný luxus do kuchyne. Digestor možno prestavať pomocou dvojice filtrov s aktívnym uhlím (produkt 10032842) na recirkulačnú prevádzku.

Parametre produktu

Súhrn
Zaradeniekomínový odsávač páry, Komínový odsávač, digestor
VýrobcaKlarstein
Typ digestorakomínové
Šírka60 cm
Farbanerez
Vlastnosti
Recirkuláciaáno
Osvetlenieáno
Displejáno

Vývoj ceny Klarstein Athena 60


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.