Klarstein BeerPacker 50 l - krátka recenzia

16. októbra 2021 0
Klarstein BeerPacker 50 l
 • objem: 50 l
 • energetická trieda: A+++
 • prevádzkový režim: ohrev, chladenie
 • sieťové pripojenie: AC aj DC
 • Dostupnosť: Skladom
152,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Klarstein.sk

Klarstein BeerPacker je šikovný prenosný termoelektrický chladiaci box s funkciou udržania tepla. Ponúka dostatočne veľký objem (až 50 litrov), s ktorým sa nemusíte báť, že máte so sebou primálo vychladených nápojov. Takisto sa doň zmestí teplé občerstvenie či horúca káva, ktoré si udržia teplotu 50-65 °C. K dispozícii máte tiež 2 napájacie káble pre pripojenie v aute alebo na zásuvku (AC / DC prevádzka).

Odnímateľná vložka zaisťuje prehľadnosť v celom 50-litrovom interiéri a umožňuje napríklad oddelené skladovanie občerstvenia a nápojov. Ekonomický režim Eco umožňuje prevádzku s najnižšou možnou spotrebou energie.

Výhody

 • veľký objem - chladí aj ohrieva
 • kolieska a sklopné rukoväte pre jednoduchý transport
 • pomer cena/kvalita
 • režim Eco pre čo najnižšiu spotrebu energie

Nevýhody

 • ventilátor je na vrchu boxu, takže naň nič nepoložíte
 • v prípade horúčav samozrejme nevychladí ako mini chladnička.

Záver recenzie: Termobox s 50 l úložným objemom, s ktorým si doprajete horúcu kávu na dlhých cestách autom, alebo aj studené nápoje na večierku.

Čítať viac...

porovnanie cien
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
152,90 € Do obchodu Klarstein.sk
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
152,90 € Do obchodu Electronic-star.sk

Čo o Klarstein BeerPacker 50 l píše eshop

Či už v lete, alebo v zime: kto je na cestách, nemal by zabudnúť na chladiaci box s funkciou udržania tepla Klarstein BeerPacker. Umiestnite v ňom teplé a studené občerstvenie, nápoje a celé jedlá, ktoré spravia z lúk na festivaloch, piknikoch alebo z pláže v okamihu kvalitnú reštauráciu. Chladiaci box s funkciou udržania tepla Klarstein BeerPacker je prirodzene flexibilný vo svojej oblasti použitia. Či už horúca káva na dlhých cestách autom, alebo chladné nealko nápoje: termo box udržuje jedlo a nápoje teplé a rovnako aj studené. Odnímateľná vložka zabezpečuje poriadok v 50 litrovom interiéri a umožňuje napríklad oddelené skladovanie občerstvenia a nápojov. Odstránením odnímateľnej vložky je možné prepravovať v chladiacom boxe aj celú prepravku s pivom, aby ste mali s priateľmi chladné pivo po ruke kedykoľvek a kdekoľvek. Obzvlášť praktický je ekonomický režim Eco, ktorý umožňuje prevádzku s najnižšou možnou spotrebou energie - perfektné, keď je už aj tak vonku chladno alebo teplo. Vhodné na kempovanie alebo dlhé párty. Prevádzka je vo všeobecnosti nekomplikovaná, pretože chladiaci box s funkciou udržania tepla Klarstein BeerPacker má k dispozícii sieťový kábel pre jednosmerný aj striedavý prúd. Zariadenie teda môže byť napájané normálnou zásuvkou alebo zapaľovačom v aute. Pre ľahký presun na párty má zariadenie sklopné rukoväte a sklopnú rukoväť, s ktorou sa termo box na svojich dvoch kolesách stane vozíkom s občerstvením. Čas na párty! Chladiaci box s funkciou udržania tepla Klarstein BeerPacker je dokonalým spoločníkom na dlhé jazdy autom alebo párty výlety do prírody: teplé zostane teplým a studené studeným.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein

Vývoj ceny Klarstein BeerPacker 50 l


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.