Klarstein Biancolatte Nero - krátka recenzia

19. októbra 2021 0
Klarstein Biancolatte Nero
 • objem: 0,2 l
 • objem napeneného mlieka: 0,1 l
 • príkon: 400 W
 • materiál: nehrdzavejúca oceľ
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Napeňovače mlieka
42,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Do Klarstein Biancolatte Nero stačí naliať studené mlieko a za 90 sekúnd máte k dispozícii dokonalú mliečnu penu s teplotou 65 °C. Zariadenie je vybavené termostatom, ktorý bráni prehriatiu aj pripáleniu mlieka. Akonáhle mlieko dosiahne požadovanú konzistenciu a teplotu, funkcia automatického vypnutia prístroj vypne. Speniť samozrejme môžete aj studené mlieko, alebo ho zohriať bez spenenia. V jednom cykle zohreje stroj 200 ml mlieka alebo vyrobí 100 ml mliečnej peny. 

Výhody

 • jednoduchá údržba
 • komfortná manipulácia
 • dokonalá pena

Nevýhody

 • ak sa po ukončení cyklu okamžite nevyčistí, mlieko sa môže pripáliť

Záver recenzie: Nemecká značka Klarstein aj v tomto prípade ponúka vynikajúci výkon za rozumnú cenu.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
42,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
42,91 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Biancolatte Nero píše eshop

 • Fanúšikovia latte macchiata a cappuccina vedia, že skutočný pôžitok z kávových špecialít možno získať iba so správnou penou, mliečnou penou. Tú možno rýchlo a nekomplikovane pripraviť v okamihu so speňovačom na mlieko Klarstein Biancolatte Nero. Jednoducho naplňte studené mlieko do zariadenia, zapnite, hotovo. Behom 90 sekúnd sa mlieko pomocou vyhrievacieho telesa s výkonom 400 W ohreje asi na 65 °C a zároveň sa napení na jemnú penu. Vnútorný termostat sleduje proces a zaisťuje, že mlieko neprihorí a dosiahne správnu teplotu, aby nebola ovplyvnená chuť kávy a aby ste sa mohli rýchlo tešiť z prvého dúšku hotového nápoja. Automatický vypínací mechanizmus ukončí vybrané programy, akonáhle dosiahne mlieko správnu konzistenciu a teplotu. Tým sa zabráni pripáleniu, prevareniu alebo zbytočnému pracovnému času. Ďalšia výhoda ohrievacej kanvice: Na rozdiel od tyčových speňovačov nie je potrebný dodatočný sporák pre ohrev mlieka a metličku nie je potrebné držať, čím sa získa čas aj voľné ruky pre prípravu potrebnej kávy.
 • Okrem kvalít zariadenia ako speňovač, vie zariadenie Biancolatte Nero ešte viac: Kombinácia jeho dvojtlačidlovej prevádzky pre horúcu a studenú prevádzky s dvomi metličkami umožňuje aj spenenie studeného mlieka alebo obyčajný ohrev mlieka. Takže možno vytvoriť napríklad falošnú šľahačku do ľadovej kávy, zatiaľ čo uvarené mlieko je nevyhnutnosťou na caffè latte alebo horúcu čokoládu. V jednom pracovnom chode sa dá v speňovači na mlieko od spoločnosti Klarstein zohriať a speniť do 100 ml mlieka alebo ohriať do 200 ml mlieka.

360° základňa zariadenia zaručuje, že už nikdy si nebudete musieť robiť starosti, či je umiestnená kanvica správne. Jednoducho nasadiť - vždy sedí. Výlevka uľahčuje nalievanie pripraveného mlieka, zatiaľ čo nepriľnavý povrch zabezpečuje, že zariadenie možno po použití veľmi ľahko vyčistiť. Priehľadné veko pomáha udržať všetko pod dohľadom. Dvojstenná konštrukcia sa postará o to, aby vnútri všetko zostávalo teplé, zatiaľ čo vonkajší povrch speňovača na mlieko sa neohrieva, a preto umožňuje jednoduchú manipuláciu s horúcim mliekom. Kanvica je kompletne zhotovená z nehrdzavejúcej ocele a má drsný, matný dizajn povrchu.

Vezmite, prosím, na vedomie, že ohrievač kanvice nie je ako elektrické zariadenie určené pre umývanie v umývačke riadu.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein

Vývoj ceny Klarstein Biancolatte Nero


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.