Klarstein Skyscraper Heat, 1600/2500 W - krátka recenzia

16. októbra 2021 0
Klarstein Skyscraper Heat, 1600/2500 W
 • zaradenie: teplovzdušný ohrievač, keramický, vertikálny
 • výkon: 2500 W
 • počet stupňov vykurovania: 2
 • diaľkové ovládanie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Ohrievače
169,90 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Electronic-star.sk

Klarstein Skyscraper Heat je teplovzdušný ohrievač overenej nemeckej značky, ktorý vyniká spojením zaujímavého dizajnu a kvality. Jedná sa konkrétne o vertikálny keramický ohrievač, ktorý v miestnosti zaberie veľmi málo miesta a dokáže ju vykúriť bez toho aby víril prach. Miestnosť dokáže ohrievať podľa potreby, má 2 stupne ohrievania (1600/2500 W). Disponuje časovačom (1-12 hodín) a tiež sa dá nastaviť teplota v miestnosti s automatickým zapnutím/vypnutím ohrievača (od 15 do 28 °C).

Je to veľmi tiché zariadenie, stabilné, odolné a hlavne praktické a elegantné s LED displejom a diaľkovým ovládaním pre väčší manipulačný komfort.

Výhody

 • účinný - rýchle vykúrenie miestnosti
 • elegantný dizajn
 • kompaktný - nezaberie veľa miesta
 • jednoduché ovládanie - LED displej, diaľkový ovládač
 • tichá prevádzka
 • časovač, oscilácia, presný teplomer, termostat
 • automatická regulácia teploty v miestnosti

Nevýhody

 • trochu cítiť plast po zahriatí keramickej špirály
 • niekomu môže vadiť zvuk ventilátora

Záver recenzie: Kompaktný ohrievač s vynikajúcim výkonom a moderným, elegantným dizajnom, ideálny ako pre kanceláriu, tak i pre domácnosť.

Čítať viac...

porovnanie cien
Electronic-star.sk ⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
⭐️ akciové produkty → nájdete tu
169,90 € Do obchodu Electronic-star.sk
Klarstein.sk ⭐️ oficiálny eshop značky Klarstein
⭐️ elektro, spotrebiče a fitness nemeckej kvality
169,90 € Do obchodu Klarstein.sk

Čo o Klarstein Skyscraper Heat, 1600/2500 W píše eshop

Keramický teplovzdušný ventilátor Skyscraper Heat od spoločnosti Klarstein prináša v modernom dizajne výhody keramických vykurovacích telies aj do Vášho bytu. Užívajte si príjemné a rýchle teplo bez nepríjemného zápachu. Skyscraper Heat prináša v okamihu teplý vzduch do vychladnutých kancelárií, obývačiek alebo altánkov.

 • V porovnaní s vykurovacím drôtom má keramické výhrevné teleso mnohé neporaziteľné výhody: Ohrejete vzduch oveľa rýchlejšie, teplo pocítite už za krátku chvíľu po zapnutí. Zároveň sú však tieto výhrevné telesá priestorovo oveľa menšie a môžu tak byť dokonale zabudované napríklad v priestorovo úspornom vežovom ohrievači. Pritom sa však nikdy nezohrejú tak, že by zhoreli prachové častice. Nevznikajú žiadne známe nepríjemné zápachy, ani škodlivejší a pre alergikov aj nepríjemný prach. Musia byť tiež menej chladené prúdom vzduchu, čo prispieva k podstatne pokojnejšej a tichšej prevádzke. Vyššia hmotnosť poskytuje ohrievaču pevnejšie stanovisko. Okrem toho sú oveľa pevnejšie a odolnejšie ako vykurovacie drôty.
 • Keramický výhrevný ventilátor Klarstein Skyscraper Heat ponúka okrem všetkých týchto výhod samozrejme aj presvedčivý výkon: V dvoch stupňoch vyhrievania s 1600 W alebo 2500 W sa hravo zahreje priestor do 25 m². Prepínateľná oscilačná funkcia distribuuje teplý vzduch v miestnosti, a tým urýchľuje proces ohrievania. Požadovaný teplotný cieľ môže byť nastavený postupne od 15 do 28 °C. Ak sa dosiahne, ohrievač sa automaticky vypne, okamžite sa však znova zapne, keď teplota klesne pod viac ako 2 °C pod požadovanú hodnotu - to šetrí prúd a udržuje miestnosť príjemne teplú. K dispozícii je okrem toho časovač vypnutia, ktorý možno nastaviť v hodinových intervaloch od 1 do 12 hodín, a zariadenie sa po uplynutí času vypne. Všetky funkcie sú ovládané pomocou prehľadného dotykového panela alebo pohodlne pomocou diaľkového ovládania.

Zariadenie Skyscraper Heat zaujme aj vizuálne. Keramické vykurovacie teleso sa skrýva v ultra tenkej vežovej skrini, ktorá má so svojimi líniami a striebornou farbou futuristické akcenty, ale zároveň dobre zapadá aj ku klasickému nábytku v miestnosti. So svojím okrúhlym stojanom základne s priemerom 33 cm stojí výhrevný ventilátor Klarstein mimoriadne stabilne a vyžaduje vyslovene veľmi málo miesta.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaKlarstein
Typ vyhrievačakeramické
Výkon2.5 kW
Hmotnosť3.9 kg
Rozmery
Šírka33 cm
Výška114 cm
Hĺbka33 cm

Vývoj ceny Klarstein Skyscraper Heat, 1600/2500 W


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.