Lamax C7 - krátka recenzia

14. januára 2021 0
LAMAX C7
 • rozlíšenie: FHD 30 fps, HD 60 fps, VGA 30 fps
 • pozorovací uhol: 150 stupňov
 • GPS: nie
 • WiFi: nie
 • nočný režim: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kamery do auta
52,91 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Lamax C7 ponúka kvalitné rozlíšenie, nočné nahrávanie, časozberné video aj parkovací mód, čo znamená že kamera v zaparkovanom vozidle až počas 24 hodín automaticky zapne pri akomkoľvek náraze alebo pokuse o vniknutie. GPS síce nie je súčasťou balíka, ale je možné si ju dokúpiť. 2,4" displej  ponúka menu v rôznych jazykoch. Kamera disponuje tzv. časovou slučkou, t.j nahrávanie je kontinuálne, pri zaplnení pamäte sa vymažú najstaršie záznamy. Tie, ktoré potrebujete môžete uzamknúť. Kamera je okrem toho vybavená G senzorom a detektorom pohybu.

Výhody

 • jednoduché menu
 • záber kamery vo veľkom uhle
 • pomer ceny a výkonu

Nevýhody

 • nekvalitný návod
 • držiak na sklo veľmi nedrží

Záver recenzie: Kamera, ktorá ponúka naozaj dobrý pomer ceny a výkonu.

Čítať viac...

Lamax C7 - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
52,91 € Do obchodu Heureka.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
63,90 € Do obchodu Hej.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
52,90 € Do obchodu Mall.sk
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
63,90 € Do obchodu Datart.sk

Čo o Lamax C7 píše eshop

Autokamera LAMAX DRIVE C7
Prekvapí vás v každom ohľade

Každý vodič chce nehode predísť. Počet nehôd však každoročne narastá. Rovnako i tých, u ktorých nie je známy vinník. Chcete mať vždy dôkaz pre poisťovňu, že ste nehodu nezavinili? Kamera do auta LAMAX C7 ukladá záznamy vo vysokom rozlíšení. Nechýba jej kvalitné nočné nahrávanie, časozberné video ani parkovací mód. Samozrejmosťou je jednoduché ovládanie, vďaka praktickému držiaku i inštalácii, G-Senzor či detekcia pohybu. Nehoda vás už neprekvapí nepripravených.

Záznamy vo vysokom rozlíšení Full HD

Všetko dianie na ceste budete mať s kamerou LAMAX C7 zaznamenané vo Full HD 1080p rozlíšení pri 30 snímkach za sekundu. Vysoká kvalita záznamu je vašou zárukou dôkazu v prípade nehody. Na videu, vďaka ostrému zobrazeniu, vyniknú všetky detaily a jednoducho tak rozpoznáte tvár vinníka alebo prečítate ŠPZ jeho vozidla.

Parkovací mód až 24 hodín bez nabíjania

Zaparkované vozidlo môžete s kamerou do auta LAMAX C7 ponechať na mieste až 24 hodín bez nabíjania. Po túto dobu bude využívaný parkovací mód a vozidlo tak bude neustále strážené. Ak by sa stalo, že nejaké iné vozidlo do toho vášho narazí alebo ho vandali poničia, automaticky sa spustí kamera a začne sa nahrávať záznam. Pre políciu i poisťovňu tak budete mať k dispozícii dôležité dôkazy. Štandardne je pritom nutné mať kameru neustále pripojenú k napájaniu.

Jednoduchá a praktická inštalácia

Pri každodennom používaní je dôležité, aby Vás manipulácia s kamerou neobťažovala. Kameru LAMAX C7 veľmi jednoducho počas niekoľko málo sekúnd nacvaknete do držiaka a pripojíte k napájaniu.

Časozberné nahrávanie

Zrýchlené časozberné nahrávanie alebo časozber umožňuje v zrýchlenom móde prehrať vaše záznamy. Kamera vytvorí každú sekundu jeden snímok. Môžete si tak počas jednej minúty prehrať až polhodinový záznam toho, čo sa dialo okolo vozidla pred vašim príchodom. Vďaka zrýchlenému nahrávaniu rozšírite kapacitu pamäťovej karty až tridsaťnásobne. Okrem praktických funkcií ponúka časozberné video i kopu zábavy. Výsledkom budete bezpochybne nadšený.

GPS možné dostať za pár eur

Pre náročnejších používateľov je k dispozícii GPS modul, ktorý si môžete ľubovoľne ku kamere do auta LAMAX C7 dokúpiť sa cenu ... eur. Zaistíte tak vašej kamere viac funkcií a budete mať k dispozícii o vašej jazde i viac informácií a rôznych detailov. Investícia do GPS sa vám zaručene oplatí.

Multijazykové menu

Súčasťou kamery je i 2,4" displej s vysokým rozlíšením. Na výber máte z mnohých jazykov. Vďaka tomu sa ovláda jednoducho a intuitívne.

Časová slučka

Vďaka časVďaka časovej slučke sa vám nahrávanie nezastaví. Automaticky sa totiž začnú premazávať najstaršie záznamy a budú nahradené novými. Niektoré záznamy si samozrejme môžete ponechať, stačí ich uzamknúť. Budú tak chránené proti zmazaniu.

G-Senzor

G-Senzor je v autokamere veľmi dôležitý. Trojrozmerne zaznamenáva smer jazdy. Ak dôjde k nehode, automaticky uzamkne aktuálny záznam proti zmazaniu. Vy budete mať k dispozícií i čas, kedy sa nehoda udiala.
Detekcia pohybu

Nabúraným autám bez šance dopadnúť vinníka je koniec. Detekcia pohybu dokáže v okolí vášho vozidla rozoznať pohyb a spustí tak nahrávanie záznamu. V prípade nehody môžete mať k dispozícii ŠPZ vozidla, prípadne i vinníkovu tvár.

Jednoduché a rýchle ovládanie

Autokamera LAMAX C7 sa vyznačuje jednoduchým ovládaním. Celý rad funkcií môžete zapnúť alebo vypnúť stlačením jediného tlačidla. Zapnutie LCD displeja, integrovaného mikrofónu alebo zamknutie videá a ochránenie záznamu pred prepísaním je tak dielom okamihu. Zvyšuje sa tým Vaša bezpečnosť pri manipulácii s autokamerou počas jazdy a môžete sa tak plne venovať riadeniu.

Kvalitný nočný režim

Kamera do auta LAMAX C7 je taktiež vybavená kvalitným nočným režimom. Pomocou optiky so skvelou svetelnosťou dochádza k nahrávaniu i za zhoršených svetelných podmienok bez straty kvality videa.

Funkcia WDR

Skratka WDR označuje Wide Dynamic Range, teda funkcia pre rovnováhu kontrastu daných záberov. Zvyšuje kvalitu záberu pri svetelne nevyvážených miestach, kde dochádza ku kontrastu svetla s tieňom.

LED podsvietenie kamery

Stala sa Vám nehoda za zhoršených svetelných podmienok a potrebujete si ju zdokumentovať? Vďaka LED diódam sa nemusíte obávať tmy alebo šera.

Parametry:

Displej 2.4"                     HD display
Zorný uhol snímania        150°
Rozlíšenie videa              FHD 30 fps, HD 60 fps, VGA 30 fps
Video formát                   AVI
Typ pamäti                      Micro SDHC až 32 GB
Mikrofón / reproduktor      Zabudované
Frekvencia                      50 Hz / 60 Hz
TV výstup                       NTSC / PAL
USB slot                        USB 2.0
Napätie                          5.5V 1A
Batéria                           Li-pol batéria
Systémové požiadavky     Windows 2000 / XP / Vista / 7 / 8 / 8.1/10

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaLAMAX
Pozorovací úhol150 °
Rozlíšenie videa1920 x 1080
G-senzoráno
GPS moduláno
Menu v češtiněáno
Automatické zapnutieáno
Podporované pamäťové kartyMicro SDHC
Maximálna veľkosť pamäťových karIet32 GB
Optická stabilizácianie
Magnetický držiaknie
Detekcia rýchlostných radarovnie
Detekcia vozidielnie
Detekcie jazdných pruhovnie
Detekcia pohybuáno
Wi-Finie
Nočný režimáno
Menu v slovenčineáno

Vývoj ceny Lamax C7


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.