Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 8 m - krátka recenzia

23. januára 2021 0
Lanit Plast KYKLOP 3x8m PC4mm
 • dĺžka: 8 m
 • šírka: 3 m
 • výška: 2,05 m
 • počet okien: -
 • tvar: oblúkový
 • konštrukcia: pozinkovaná
 • materiál zasklenia: polykarbonát
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Skleníky
655,29 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
AndreaShop.sk

Ďalší robustný skleník Lanit Plast KYKLOP PC4mm s plochou až 24 m2 a jednoduchou montážou bez nutnosti základov. Skleníky značky Kyklop sú tradične opláštené tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE britskej výroby. Materiál konštrukcie je pozinkovaný a vďaka tomu garantovane antikorózny. Na obidvoch koncoch skleníka sa nachádzajú vstavané dvojité dvere a ponúka možnosť nahradenia jedných dverí oknom, ktoré môžete zakúpiť ako doplnkové príslušenstvo. Skleník nevyžaduje podmurovku, zapúšťa sa do zeme do hĺbky 35 cm. Výrobca ponúka 10 ročnú záruku na nerozbitnosť plastu.

Výhody

 • priestranný a pevný
 • 10 ročná záruka na plasty

Nevýhody

 • montáž si vyžaduje určitú zručnosť a trpezlivosť

Záver recenzie: Keď ho už máte poskladaný, v ďalšom to už bude v pohode.

Čítať viac...

Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 8 m - v ktorých eshopoch nakupovať najvýhodnejšie
AndreaShop.sk ⭐️ vynikajúce ceny tovaru
⭐️ množstvo druhov dopravy, platieb (aj na splátky), možnosť vynášky do bytu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
655,29 € Do obchodu AndreaShop.sk
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
609,01 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 8 m píše eshop

Skompletované v ČR - LANIT PLAST, s.r.o.
Robustný a na montáž nenáročný záhradný skleník značky KYKLOP opláštený prémiovým britským komôrkovým (dutinkovým) tepelno-izolačným polykarbonátom MARLON LONGLIFE. Konštrukcia skleníka nevyžaduje žiadne základy. Polykarbonátový záhradny skleník KYKLOP vyniká svojimi izolačnými schopnosťami a vynikajúcou odolnosťou proti záťaži.Konštrukcia - konštrukcia skleníka je zoskrutkovaná z masívnych pozinkovaných profilov sily 0,70 - 0,85 mm. Materiál profilov je žiarovo pozinkovaný, čo znamená, že plech bol "namočený" vo vani s roztaveným zinkom, čo je jedna z najkvalitnejších antikoróznych úprav. Tento spôsob zinkovania je oveľa kvalitnejší, než v dnešnej dobe bežnejšie elektrolytické, ktoré na povrchu ocele vytvoria iba extrémne tenkú vrstvičku zinku. Jednotlivé rebrá nosných oblúkov sú od seba vzdialené iba 60 - 80 cm, čo je veľká výhoda tohto modelu skleníku oproti iným výrobkom na českom trhu. Malá rozteč oblúkov garantuje vysokú únosnosť celej konštrukcie skleníka . Predné a zadné čelá skleníka majú vstavané dvojité dvere, takže skleníkom je možné prechádzať z oboch strán. Ak otvoríte hornú časť dverí na oboch koncoch skleníka, zaistíte tým pohodlné vetranie celého skleníku, bez prístupu detí alebo domácich zvierat. V prípade, že nechcete montovať druhé dvere v zadnej časti skleníka, je možné do steny umiestniť vetracie okienko, do ktorého možno namontovať automatický otvárač LANITPLAST (k zakúpeniu ako doplnkové príslušenstvo).Polykarbonát - sila polykarbonátu je 4 mm. Z dôvodu zaištenia maximálnej kvality tohto skleníka dodávame výhradne britský komôrkový polykarbonát MARLON LONGLIFE (výrobca Brett Martin - Veľká Británia). Polykarbonát má silný UV filter, takže nekrehne ani nežlltne. Spoločnosť LANIT PLAST, s.r.o. je od roku 1999 jedným z najväčších oficiálnych dovozcov polykarbonátu do ČR (ako regionálny partner ich výrobcov) a disponuje preto vlastnými technickými skúšobnými protokolmi z českých štátom akreditovaných skúšobní. Ide tak o jedny z mála skleníkov na českom trhu, ktoré sú osadené kvalitným polykarbonátom s doložiteľnou naši vlastnou kompletnou českou certifikáciou. Polykarbonát bol otestovaný Štátnym zdravotným ústavom ako zdravotne nezávadný. Môžete si tak nerušene pestovať zeleninu bez obáv o svoje zdravie. Zmluvná predľžená záruka 10 rokov na nerozbitnosť krupobitím je u LANIT PLASTU samozrejmosťou.

Obsahom dodávky je kompletná nosná konštrukcia a polykarbonátové dosky. Ku skleníku je možné dokúpiť aj nadštandardné príslušenstvo - regály, teplomery, vlhkomery, zavlažovacie zariadenie, elektrické odporové vykurovanie pôdy.Skleník nepotrebuje žiadnu podmurovku, pretože konštrukcia skleníka je pripravená na zapustenie do zeme do hľbky cca 35 cm. Skleník dodávame ako stavebnicu s podrobným montážnym návodom.

Dôležité upozornenia:

1) Pozor - u tohto modelu skleníku je nutné presný rozmer predného a zadného čela svojpomocne doformátovat z dodaných polykarbonátových dosiek podľa priloženého návodu.

2) V prípade používania prírodných hnojív (konský / kravský hnoj, slepičince, apod.), umelých hnojív, pesticídov, herbicídov a iných chemikálií môže po dlhšej alebo aj kratšej dobe dochátzať ku korózii oceľových dielov skleníka (základňa, skrutky, a pod.).

3) Doprava - vzhľadom k rozmerom polykarbonátových dosiek (2,1 x 6 m) je pri vykládke nutná asistencie.

LANITPLAST KYKLOP 3x8 m PC 4 mm

balenie: 80 x 80 x 220 cm, 122 kg

Parametre produktu

Súhrn
Dĺžka8 m
VýrobcaLanit Plast
Hmotnosť122 kg
Plocha24 m2
Šírka3 m
Výška2.05 m
Výška dverí1.7 m

Vývoj ceny Lanit Plast KYKLOP PC4mm, 3 x 8 m


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.