Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA

23. októbra 2021 0
Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA
  • Dostupnosť: Skladom
168,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA píše eshop

Kidvak je detská kolíska, ktorá sa dokonale prispôsobí potrebám dieťaťa.

Dieťa je v  polohe, ktorá je absolútne prirodzená a pripomína mu sladké časy v mamkinom brušku.

Je vhodný ako na uspávanie, tak aj na celý denný spánok. Dieťa môžete v hačke len uspať a následne ho preložiť do postele, či postieľky.

Výborný spôsob, ako dieťa vyklopiť zo šatky, alebo z nosiča. Ak sa bábätko prebudí, ľahko sa dá naspäť uspať.

Hačka je obohatená o prvok zaujímavý pre dieťa. Ležiace dieťatko vidí farebné slučky, ktoré zaujmú jeho pozornosť. Taktiež je možné na nich zavesiť hračku.

Môže sa stať efektným doplnkom vo vašej domácnosti.

Materiál je 100% bavlna, ktorá sa dá po odňatí ostatných dielov ľahko vyprať v práčke a aj sušiť v sušičke.

Vo vnútri je vložka z ovčej vlny, ktorá má termoregulačné a antibakteriálne vlastnosti. Ak vám ovčia vlna nevyhovuje, môžete si ako náhradu zvoliť prateľnú vložku z dutého vlákna. Stačí, ak to uvediete do poznámky.

Kidvak sa skladá z hačky, tyče, pružiny, karabíny, poistného lanka a dvoch tunelov. Jeden tunel slúži na prekrytie pružiny, druhý sa navlieka na drevenú tyč.

Kidvak uchytíte zavesením do stropu, alebo špeciálnou konštrukciou, ktorá sa pripevní na dvere alebo stenu, existujú tiež samostatne stojace konštrukcie.

Súčasťou hačky nie je stojan ani ukotvenie do stropu.

Prvú hačku som ušila pre naše prvé dieťa. Už mal rok a bol nezastaviteľný. Najmä večer pred spaním utekal po posteli, tak som začala hľadať možnosti, ako ho prirodzeným spôsobom zastabilizovať a uspať. Šitie trvalo dlho, ale výsledok stál za to, spal do piatich minút. Má už štyri roky a už zaspáva v posteli, ale keď má svoju chvíľku alebo ho niečo trápi, ešte stále si vypýta hačku. Nikedy si tam zas len tak leží, oddychuje a číta si knižku. Je to láska. Naše druhé dieťa spalo v hačke od narodenia a prespávala tam takmer celé dni. Hačka je pre nás jeden z najväčších pomocníkov v rodičovstve a preto sme sa rozhodli pomáhať unaveným rodičom zjednodušiť si život s deťmi a začať si skutočne užívať. Potešenie je na strane dieťaťa aj rodiča!

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
168,00 € Do obchodu Heureka.sk
Vývoj ceny Ľanový kidvak vo farbe ŠKORICA


Mohlo by vás zaujímať

Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.