Materasso ANTIBAKTERIAL BIO EX LATEX T4

27. októbra 2020 0
Materasso ANTIBAKTERIAL BIO EX LATEX T4
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Matrace
159,30 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Čo o Materasso ANTIBAKTERIAL BIO EX LATEX T4 píše eshop

Detaily matraca Antibakteriál bio-ex latex:

 • Jadro matraca: taštičkové jadro, Antibakteriálna pena
 • Nosnosť matraca: T3- do 90 kg T4-do 130kg
 • Tuhosť matraca: T3-XXOOO T4-XXXOO
 • Výška matraca: 25 cm
 • Poťah: Silver-Protect
 • Doporučenie: Výborný taštičkový matrac
 • Vhodný podklad matraca: Masívny rošt
 • Záruka: T3,T4- 3 roky

Matrac Antibakteriál bio-ex Latex :

Vynikajúci matrac, ktorý umožňuje zvoliť si vrchnú komfortnú vrstvu. Taštičkové jadro poskytne dokonalé kopírovanie vašej postavy.

 • Taštičkovou pružina: taštičkové matrace sú špičkou medzi pružinovými matracmi. Každá pružina je uložená v taštičke, ktorá jej umožňuje samostatné bodové kopírovanie. K vlastnostiam, ktoré má klasická bonell pružina, pridáva lepšie schopnosti ortopedickej podpory chrbtice a to vďaka väčšiemu počtu pružín a ich rozloženiu do 7. zón tuhosti. Dokonalú vzdušnosť matraca zabezpečí pružinové jadro. Vzdušnosť jadra poskytuje prirodzené hygienické a odvetrané prostredie Vášho lôžka. Počet taštičkových pružín v jadre matraca štandardného rozmeru je 350 ks, v exkluzívnych modeloch 1000 ks. Takto vysoký počet samostatne pracujúcich ortopedických bodov poskytuje pocit maximálneho pohodlia, ktorý Vám prinesie radosť zo spánku. Matrace s taštičkovou pružinou sú vhodné na pevný rošt.
 • Antiakteriálna pena Ultrafresh: Po prvý krát v histórii máte možnosť zvoliť si nielen antibakteriálny poťah, ale tiež jadro matraca a tým si zaistiť komplexnú hygienickú ochranu počas spánku. ULTRAFRESH je známa po celom svete ako štandard excelentnej antibakteriálnej prevencie. Pena ULTRAFRESH poskytuje komplexnú antibakteriálnu, antimykotickú ochranu. Likviduje plesne, huby, riasy, roztoče a ďalšie nežiadúce mikroorganizmy, čím zaistí skutočne zdravé a čisté prostredie pre váš spánok. Pena má certifikát, potvrdzujúci jej funkčnosť a účinnosť.
 • Matracový poťah SILVER: Silver je poťahová látka so špeciálnou úpravou SILVER PROTECT zamedzuje tvorbe škodlivých zárodkov a baktérií. Vysoko kvalitný, striebrom ionizovaný povrch poťahu má antimikrobiálny účinok. Už do dvoch hodín redukuje počet nebezpečných zárodkov a baktérií až o 90 percent. Je preto zvlášť vhodný pre alergikov. Účinok antimikrobiálnej vrstvy bol testovaný a overený. Okrem prevencie vzniku plesní má tiež schopnosť zabraňovať vytváraniu nepríjemného zápachu. Do boku poťahu je všitá 3D textília pre maximálny odvod vlhkosti z jadra matraca. Pranie na 60 °C. TOP SILVER - dvoj zipsové prevedenie poťahu umožňujúce výmenu topu matraca, jeho otáčanie, prípadne otáčanie jadra matraca z dôvodu rovnomerného zaťažovania.
 • Ekologické Lepenie: Zdravé spanie je pre nás priorita. Preto pri výrobe matracov dôkladne zvažujeme každý detail s dopadom na naše zdravie. Jedným z najproblematickejších materiálov pri výrobe matracov sú bezpochyby lepidlá. Bež- ne používané lepidlá na báze rozpúšťadiel zo seba uvoľňujú rôzne prchavé látky. Tieto chemikálie preukázateľne dráždia sliznice dýchacích ciest, pokožku, prípadne aj tráviaci trakt. Významný je aj ich vplyv na centrálny nervový systém a krvotvorbu. Firma Materasso pracuje s revolučným, patentom chráneným, prírodným švajčiarskym lepidlom SIMALFA. Toto lepidlo je úplne ekologické a spĺňa aj tie najprísnejšie normy zdravotnej nezávadnosti. Lepidlo SIMALFA je certifikované nemeckým Hohenstein institute a má certifikát ECO-PASSPORT, potvrdzujúci, že tento produkt neobsahuje žiadne škodlivé substancie. Toto lepidlo, ako jedno z mála, spĺňa podmienky certifikátu OEKO-TEX štandard 100 – triedy I – čo je najprísnejšia norma. Je dokonca vhodné aj pre výrobky určené pre batoľatá. Lepidlo SIMALFA je na vodnej báze, zatiaľ čo štandardné lepidlá pracujú na báze rozpúšťadiel. Z nami využívaného lepidla sa po aplikácii odparuje iba čistá voda, oproti rozpúšťadlám, vyparujúcich sa u štandardných lepidiel. Je to jeden z ďaľších dôkazov, že ekológia výroby, kvalita a zdravotná nezávadnosť našich výrobkov je pre nás absolútnou prioritou.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMaterasso
Typ matracalatexový
Tvrdosť matracatvrdosť 3 - stredne tvrdé
Počet zón7
Nosnosť matraca130 kg

Vývoj ceny Materasso ANTIBAKTERIAL BIO EX LATEX T4


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.