Mora VDI 643 X - krátka recenzia

30. júla 2021 0
MORA VDI 643 X
 • počet varných zón: 4
 • príkon: 6800 W
 • rozmery: 60 x 51 cm
 • typ ovládania: posuvné
 • detská poistka: áno
 • automatické vypnutie: áno
 • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Varné dosky
275,00 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Indučkná doska Mora VDI 643 X obľúbenej českej značky v čiernom prevedení s nerezovým rámom a 4 varnými zónami. Technológia Sprint umožní rýchle zvýšenie výkonu všetkých zón. Dĺžku varenia môžete nastaviť pomocou časovača, ktorý vám ukončenie varenia oznámi zvukovým signálom. Platňa ponúka aj detskú poistku a funkciu automatického vypnutia. Ovládanie je posuvné - systém Slider, flexizóna, indikátor zvyškového tepla.

Doska disponuje aj funkciou Stop & Go a jednotlivé funkcie sú signalizované. Maximálny príkon je 6800 W.

Výhody

 • funkcia Sprint - rýchle zvýšenie výkonu
 • jednoduché ovládanie
 • rozumná cena

Nevýhody

 • regulácia výkony nie je úplne komfortná
 • nedá sa ukotviť v pracovnej doske

Záver recenzie: Varná doska najznámejšej českej značky za dobrú cenu, s dobrým vybavením.

Čítať viac...

kde kúpiť
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
275,00 € Do obchodu Heureka.sk

Čo o Mora VDI 643 X píše eshop

S týmto výkonným, dotykovo ovládaným pomocníkom so štyrmi indukčnými varnými zónami rýchlo, bezpečne a ľahko vyčaríte akýkoľvek obľúbený pokrm. Funkcia Sprint zvýši výkon varnej dosky až o 40 %, čím urýchli proces prípravy jedla. O rýchle a zároveň bezpečné varenie sa postará množstvo ochranných prvkov, ako sú časovač, automatické vypnutie spotrebiča alebo detská poistka. Elegantný vzhľad dosky skrášli každú kuchynskú linku.

Silnejší výkon

Funkcia Sprint na posilnenie výkonu varnej dosky vám ušetrí čas pri príprave pokrmov. Výkon sa vďaka nej zvýši až o 40 %. Prínos funkcie pocítite aj počas varenia vo väčších nádobách – udržiavanie tepla a jeho prúdenie bude omnoho rýchlejšie.

Spoľahlivý pomocník

Poznáte čas potrebný na prípravu daného jedla ale nemôžete neustále stáť pri sporáku? Ak sa na chvíľku vzdialite, hrozí, že na varenie pozabudnete. V takýchto situáciách vám pomôže užitočný časovač, ktorý možno nastaviť až na 99 minút. Po uplynutí stanoveného času sa varná doska automaticky vypne.

Jednoduché dotykové ovládanie

Pri tomto spotrebiči si vychutnáte veľmi ľahké a rýchle ovládanie. Vo varnej doske sú totiž zabudované citlivé snímače, ktoré spoľahlivo reagujú na každý váš dotyk. Intuitívne budete ovládať každú varnú zónu osobitne. Údržba tejto varnej dosky je vďaka absencii klasických vystupujúcich tlačidiel naozaj jednoduchá.

Detská poistka

V rámci bezpečnosti výrobca myslel aj na deti. Spotrebič preto disponuje bezpečnostným zámkom zabraňujúcim neželanému zapnutiu či manipulácii s varnou doskou. Po zapnutí bezpečnostnej funkcie zostane ovládanie dosky zablokované až do chvíle opätovného deaktivovania zámku.

Dômyselný systém vypnutia

Pokiaľ odstavíte hrniec z varnej dosky a zabudnete pritom vypnúť varnú plochu, je tu ochrana v podobe automatického vypnutia. Varná plocha sa po približne minúte skrátka vypne. Bezpečnostný snímač zabráni aj prípadnému vznieteniu oleja.

Pozor, páli!

Po ukončení varenia zostávajú varné zóny ešte nejaký čas horúce. V záujme vašej bezpečnosti výrobca do dosky zabudoval ukazovateľ zvyškového tepla, ktorý vás ochráni pred zbytočným popálením. Červený symbol varuje, pokiaľ je platnička stále horúca. Po vychladnutí varnej zóny sa symbol prestane zobrazovať.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaMora
Materiál doskysklokeramická
Typ varnej doskyindukčná
Počet platničiek/horákov4
Typ ovládaniadotykové
Hmotnosť8.5 kg
Energetické údaje
Maximálny príkon6800 W
Napätie230 - 380 V
Rozmery
Rozmery60 x 5.7 x 51.5 cm
Šírka60 cm
Hĺbka51.5 cm
Funkcie
Indikátor zbytkového tepla/zapnutiaáno
Poistka plameňanie
Detská poistkaáno
Automatické vypnutieáno
Podpora hrncov a panvícáno
Časovačáno
Multi zónanie
Oválna zónanie
Stop & Gonie
Displejáno
Podsvietenienie
Hodinynie
WOK platničkanie
Boosteráno

Vývoj ceny Mora VDI 643 X


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.