Niceboy PILOT Q8 - krátka recenzia

22. septembra 2021 0
Niceboy PILOT Q8
  • Dostupnosť: Skladom
Zaradené do: Kamery do auta
74,99 € s DPH Pozrieť najlepšiu ponuku
Heureka.sk

Kamera Niceboy PILOT Q8 ponúka záznam vo vysokom rozlíšení super Full HD (2304 × 1296p), vstavaný GPS modul, ktorý deteguje rýchlostné radary, funkciu asistenčných služieb ADAS, LDWS, FCWS. G-senzor, časovú slučku aj nahrávanie v tme. Vysoké rozlíšenie vám bez problémov umožní rozoznať poznávaciu značky, alebo tváre vodičov. Nahraté zábery si môžete prehrať priamo v kamere na 2,7 palcovom displeji. Kamera nahráva až v 170 stupňovom uhle. Rozmery tohto modelu sú kompaktné, nezasahujú do zorného poľa vodiča. Súčasťou balenia je aj autonabíjačka.

Výhody

  • real Full HD
  • široký uhol záberu
  • bohaté funkcie

Nevýhody

  • ťažšie sa odoberá z držiaka

Záver recenzie: Model, ktorý až na zanedbateľný detail, dokonale plní svoj účel.

Čítať viac...

porovnanie cien
Heureka.sk ⭐️ porovnanie cien vo všetkých dostupných eshopoch
⭐️ možnosť bezpečného nákupu "oranžovým tlačítkom"
74,99 € Do obchodu Heureka.sk
Hej.sk ⭐️ jeden z najznámeších internetových obchodov na Slovensku
⭐️ veľa druhov dopravy za férové ceny + možnosť osobného odberu
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
89,00 € Do obchodu Hej.sk
Muziker.sk ⭐️ cena dopravy 3,50 €, nad 49 € je cena dopravy zdarma
⭐️ držiteľ európskych certifikátov kvality (od SAEC, APEK, TRUSTED SHOPS)
⭐️ aktuálne prebiehajúce zľavy → nájdete tu
zistiť cenu Do obchodu Muziker.sk
Mall.sk ⭐️ široké možnosti dopravy
⭐️ vynesenie a zapojenie nového spotrebiča, odvoz starého
⭐️ predaj na splátky
⭐️ možnosť vrátenia nepoužitého a nerozbaleného tovaru
89,49 € Do obchodu Mall.sk
Datart.sk ⭐️ známy eshop aj sieť predajní (výdajné miesta po celom Slovensku)
⭐️ možnosť nákupu na splátky
⭐️ časté akcie a výpredaje (aktuálne prebiehajúce → tu)
79,00 € Do obchodu Datart.sk

Čo o Niceboy PILOT Q8 píše eshop

Kľúčové vlastnosti: palubná kamera PILOT Q8; vysoké rozlíšenie v super Full HD (2304 × 1296p); rýchla každodenná inštalácia; GPS modul s detekciou rýchlostných radarov; sofistikované asistenčné systémy ADAS (LDWS, FCWS a ďalšie); aktuálne informácie o rýchlosti a polohe; zaznamenávanie trasy; G-senzor; nahrávanie v slučke; nočné videnie; až 128 GB pamäťová karta (nie je súčasťou balenia).

PILOT Q8 je pripravený na všetko!

Autokamera PILOT Q8 nadchne aj tých najnáročnejších používateľov. Kvalitné a detailné zábery vo vysokom rozlíšení super Full HD, GPS modul, asistenčné systémy ADAS, úžasná kvalita záberov v noci, detekcia radarov či hŕba ďalších moderných technológií – to všetko definuje autokameru Niceboy PILOT Q8 ako skvelého pomocníka pre monitoring vašej jazdy.

Superdetailné rozlíšenie

Kamera PILOT Q8 nahráva v rozlíšení super Full HD (2304 × 1296p), vďaka čomu zo záznamu bez problému získate čitateľné EČV alebo identifikujete tváre vodičov. O perfektnú kvalitu a ostrosť záberov sa stará výkonný čip Ambarella A7 a kvalitná celosklenená optika so 170° uhlom záberu. Vďaka týmto kvalitným komponentom dosahuje Q8 PILOT úžasné výsledky aj pri vytváraní záznamu v noci. Vytvorené zábery si môžete prehrať rovno v kamere, na veľkom 2,7-palcovom displeji.

GPS modul a sledovanie rýchlosti

Kamera je vybavená GPS modulom, ktorý po celý čas jazdy zachycuje aktuálnu rýchlosť aj prechádzanú trasu na pamäťovú kartu. Vďaka funkcii GPS prehrávača si potom môžete všetko spätne prezrieť na Google Maps. Kamera taktiež umožňuje aktivovať funkciu, ktorá vás bude upozorňovať na prekročenie zadanej rýchlosti a disponuje aj detekciou radarov a úsekových meraní.

Detekcia rýchlostných radarov

PILOT Q8 je vybavená detekciou rýchlostných radarov aj úsekových meraní, na ktoré vás s dostatočným predstihom upozorní. Veľmi praktické je taktiež meranie priemernej rýchlosti priamo v priebehu úsekového merania. Pre kameru PILOT Q8 je pravidelne vydávaná aktualizácia týchto dát, vďaka čomu budete mať vždy aktuálne upozornenia.

Asistenčné systémy ADAS

Asistenčné systémy ADAS boli vyvinuté pre väčšiu bezpečnosť vodičov v cestnej premávke. Tieto sofistikované asistentské systémy vás upozornia na opustenie jazdného pruhu (LDWS), na riziko čelného stretu (FCWS) alebo aj na to, že sa vozidlo pred vami práve rozbehlo.

G-senzor, ochrana proti premazaniu

Okrem už zmienených funkcií nechýba vo výbave kamery ani citlivý G-senzor, ktorý zaznamená náhlu zmenu pohybu a nahrávanú sekvenciu uzamkne. Tým dôjde k ochráneniu nahrávky s nehodou pred jej nechceným premazaním. Neuzamknuté záznamy sa, vďaka funkcii nahrávania v slučke, pri zaplnení karty začnú automaticky pretáčať novými. Kamera tak nahráva nepretržite, bez nutnosti ručného vymazania pamäťovej karty (možnosť použiť kartu s kapacitou až 128 GB, nie je súčasťou balenia).

Pohodlné každodenné používanie

Vďaka svojim kompaktným rozmerom kamera PILOT Q8 nijak neobmedzuje zorné pole vodiča a jednoduchým pootočením držadla prísavného držiaka (súčasťou balenia) sa pripevní na sklo ktoréhokoľvek vozidla. Každodenné používanie je veľmi pohodlné, pretože prísavný držiak, do ktorého vedie 3 m napájací kábel (je súčasťou balenia), môže zostať vo vozidle napevno a manipulovať môžete len so samotnou kamerou. Tú z držiaka jednoducho vycvaknete a následne opäť zacvaknete. Súčasťou balenia je taktiež autonabíjačka do zapaľovania.

Parametre produktu

Súhrn
VýrobcaNiceboy
Pozorovací úhol170 °
Rozlíšenie videa2304 x 1296
G-senzoráno
GPS moduláno
Automatické zapnutieáno
Podporované pamäťové kartyMicro SD/SDHC/SDXC
Maximálna veľkosť pamäťových karIet128 GB
Detekcia rýchlostných radarováno
Detekcia vozidieláno
Detekcie jazdných pruhováno
Detekcia pohybuáno
Nočný režimáno

Vývoj ceny Niceboy PILOT Q8


Komentáre
Zatiaľ sa tu nenachádza žiadny komentár.
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.